EV SSL сертифікати від Tuthost

Гарантія найкращої ціниУ світі SSL/TLS, EV сертифікати це золотий стандарт або ми також можемо назвати його “зелений” стандарт, через зеленої адресного рядка, яку дають такі сертифікати. Ці сертифікати не тільки забезпечують шифрування для сайту, але також поставляються з додатковими опціями, які допомагають підвищити довіру до вашого бізнесу. Одна з таких опцій це зелений адресний рядок .

Чи не будь-хто може отримати EV сертифікат, який надає зелений рядок, тому що центри сертифікації (CA) спочатку виконують повну перевірку легальності вашого бізнесу. Тому, якщо у вас легальний, зареєстрований бізнес і ви шукайте варіант максимально збільшити довіру і конверсії на вашому сайті – то EV сертифікат – це кращий варіант вирішити ваші завдання.

НазваБрендПеревіркаТермін видачіWildcardSANEVЗамовити
Comodo EV Code Signing
⭐⭐⭐⭐⭐
comodo sslРозширена (EV)1-5 днів375.00 $ в рік
Comodo EV SSL
⭐⭐⭐⭐
comodo sslРозширена (EV)15-30 днів195.00 $ в рік
Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)
⭐⭐⭐⭐
comodo sslРозширена (EV)1-5 днів260.00 $ в рік
Comodo Personal Authentication Enterprise Certificate
⭐⭐⭐⭐⭐
comodo sslРозширена (EV)1-3 дні50.00 $ в рік
DigiCert EV Code Signing Certificate
⭐⭐⭐⭐⭐
brand digicertРозширена (EV)1-5 днів545.00 $ в рік
DigiCert EV Multi-Domain SSL
⭐⭐⭐⭐⭐
brand digicertРозширена (EV)Несколько часов515.00 $ в рік
DigiCert Extended Validation SSL
⭐⭐⭐⭐⭐
brand digicertРозширена (EV)1-3 дні310.00 $ в рік
DigiCert Secure Site EV
⭐⭐⭐⭐⭐
brand digicertРозширена (EV)1-3 дні945.00 $ в рік
DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL
⭐⭐⭐⭐⭐
brand digicertРозширена (EV)1-3 дні2715.00 $ в рік
DigiCert Secure Site Pro EV
⭐⭐⭐⭐⭐
brand digicertРозширена (EV)1-3 дні1410.00 $ в рік
GeoTrust True BusinessID with EV
⭐⭐⭐⭐
geotrust 2Розширена (EV)1-5 днів205.00 $ в рік
GeoTrust True BusinessID з EV Multi-Domain (SAN)
⭐⭐⭐⭐⭐
geotrust 2Розширена (EV)1-5 днів295.00 $ в рік
Globalsign Code Signing EV
⭐⭐⭐⭐⭐
globalsign logoРозширена (EV)1-5 днів360.00 $ в рік
GlobalSign ExtendedSSL (EV)
⭐⭐⭐⭐⭐
globalsign logoРозширена (EV)1-5 днів430.00 $ в рік
Sectigo EV Code Signing Certificate
⭐⭐⭐⭐⭐
sectigo_logoРозширена (EV)1-5 днів375.00 $ в рік
Sectigo EV SSL
⭐⭐⭐⭐
sectigo_logoРозширена (EV)15-30 днів130.00 $ в рік
Sectigo Multi-Domain EV SSL
⭐⭐⭐⭐
sectigo_logoРозширена (EV)1-5 днів260.00 $ в рік
Symantec Secure Site Pro with EV (SAN)
⭐⭐⭐⭐⭐
symantec sslРозширена (EV)1-5 днів1290.00 $ в рік
Symantec Secure Site with EV (SAN)
⭐⭐⭐⭐⭐
symantec sslРозширена (EV)1-5 днів875.00 $ в рік
Thawte SSL Webserver with EV (SAN)
⭐⭐⭐⭐⭐
thawte sslРозширена (EV)1-5 днів220.00 $ в рік

Як отримати SSL EV сертифікат?

Загалом отримання сертифіката з розширеною перевіркою зводиться до трьох основних кроків.

 1. оформлення замовлення
  На цьому етапі найголовніше правильно вказати всі дані організації, важливо це робити у повній відповідності до даних, зазначених у державному реєстрі, оскільки перевірка організації може бути саме по цій базі. Також потрібно вказати існуючу email адресу в домені компанії для валідації домену. На цю адресу прийде лист із посиланням на перевірку.
 2. Перевірка права на домен
  Після того як замовлення оформлено і оплачено починається перевірка домену, найпростіший і найчастіший спосіб – це перевірка по email адресі. Адреса для перевірки вибирається на етапі оформлення замовлення та обов’язково має бути в основному домені, зазначеному при замовленні. Якщо ви замовляєте сертифікат для домену testdomen.com, вам будуть доступні для вибору наступні скриньки:

  Якщо з якоїсь причини неможливо провести перевірку за допомогою email, тобто 2 альтернативні способи: через внесення спеціального запису в DNS домену або через розміщення спеціального файлу на сайті.
  • admin@testdomen.com
  • administrator@testdomen.com
  • domains@hugedomains.com
  • hostmaster@testdomen.com
  • postmaster@testdomen.com
  • webmaster@testdomen.com
 3. Перевірка організації
  Для швидкої перевірки – оптимальний варіант, якщо ваша організація зареєстрована у каталозі D&B та отримала DUNS номер, ми можемо допомогти з реєстрацією у цьому каталозі. Після перевірки організації буде виконано перевірочний дзвінок на телефон, вказаний при замовленні. Важливо, щоб цей номер співпадав із номерами, зазначеними у держ. реєстр і щоб співробітник, який відповідає на дзвінки був у курсі вашого замовлення і міг прийняти дзвінок англійською та підтвердити, що номер належить організації.
  Після перевірочного дзвінка – сертифікат буде випущений та прийде на e-mail.

У сучасному Світі важко переоцінити важливість безпеки та шифрування інформації, що передається каналами зв’язку. Фінансові операції, цифрові активи, персональна інформація та багато іншого потребує надійного захисту. На відміну від DV та OV сертифікатів, винятковий рівень безпеки та ідентифікації забезпечують сертифікати Extended Validation з розширеною перевіркою – EV SSL certificate.

EV сертифікати видають довірені центри сертифікації – Certificate Authorities або CA, які гарантують достовірність інформації. Отримати сертифікат із розширеною перевіркою може гідна компанія, яка пройшла перевірку та отримала схвалення від команди спеціально навчених спеціалістів центру сертифікації.

Які переваги від використання EV SSL-сертифікатів?

Для більшості компаній найцінніший актив – це їхні клієнти та співробітники. У процесі обміну інформацією між компанією, співробітниками та клієнтами, всі учасники повинні бути впевнені в справжності сайту компанії і тому, що компанія є саме тією компанією, за яку вона себе видає, а вся інформація, що передається, надійно захищена шифруванням. І навіть якщо ця інформація буде перехоплена та потрапить до зловмисників, то нічого страшного не станеться, бо вони не зможуть розшифрувати та скористатися цінною інформацією. Тому EV SSL-сертифікат забезпечує найбільшу довіру.

 • Деякі державні органи вимагають від компаній використовувати лише сертифікати з розширеною перевіркою для ідентифікації компаній.
 • Для кожного сертифіката з розширеною перевіркою, центри сертифікації дають грошову гарантію, якщо ваші користувачі постраждають внаслідок злому сертифіката.
 • Дослідження підтверджують, що сайти, які використовують EV сертифікати, у 99,99% випадків позбавлені можливості фішингу та зловживання. Покажіть вашим клієнтам, що ви інвестуєте у найкращий захист, який є на сьогоднішній день – купивши сьогодні SSL сертифікат із розширеною перевіркою.

Як розпізнати веб-сайти, які використовують сертифікати ev ssl?

Ера “Зеленого рядка”, коли браузер особливим чином відображав сайти, що використовують сертифікати з розширеною перевіркою, остаточно закінчилася з випуском Chrome 77. У новій версії браузера розробники помістили всі деталі сертифіката в значку закритого замку поряд з адресним рядком. До цієї версії, поряд із замком відображалася назва компанії, якій видано сертифікат та належить сайт. Ще раніше, у браузерів підсвічувалася зеленим кольором адресний рядок сайту, на якому встановлено EV сертифікат та відображалась назва компанії власника сайту.

EV сертифікати

Зараз, інформація про справжність сайту та його власника, міститься у вікні, яке з’являється після натискання користувачем на значок замка.

Кому потрібний сертифікат ev ssl?

SSL сертифікати з розширеною валідацією видаються лише офіційно зареєстрованим компаніям.

Якщо вам потрібно ідентифікувати вашу компанію за допомогою EV SSL сертифіката, наприклад, для складання звіту фінансової компанії згідно із законом FATCA .

Сертифікат з розширеною перевіркою підійде компаніям із фінансового та банківського сектору, компаніям, що продають різні активи, нерухомість, автомобілі, коштовності. Державним організаціям особливо важливою є виняткова ідентифікація, яку забезпечують сертифікати з розширеною перевіркою.

Великим інтернет-магазинам важливо підтвердити свою справжність, щоб підвищити довіру їхніх покупців і дати гарантію захисту персональних даних покупців, номерів їх банківських карток і зробити онлайн оплату безпечною.

Як купити ssl-сертифікати найвищого рівня довіри (ev ssl) у TutHost?

cart
1. Замовте сертифікат, вказавши необхідну інформацію
Замовити сертифікат EV SSL з розширеною перевіркою організації можна на сайті або в особистому кабінеті. Для замовлення доступна передплата від 1 року до 5 років. При оформленні замовлення вкажіть латиницею інформацію необхідну для випуску сертифіката: домен та його підтвердження, назву вашої компанії, контактні дані.
card
2. Оплатіть замовлення одним із зручних для вас способом оплати
Для зручності наших користувачів ми пропонуємо більше десяти різних способів оплати. Ваше замовлення автоматично відправиться на обробку до центру сертифікації, одразу після надходження оплати.
document
3. Пройдіть перевірку надавши необхідні документи
Підтвердіть домен одним із доступних вам способом. Надайте центру сертифікації документи про реєстрацію вашої компанії та ідентифікуйте адміністратора замовлення. Підтвердьте замовлення на email. Дайте відповідь на перевірочний дзвінок від центру сертифікації.
lock
4. Отримайте та встановіть сертифікат на ваш сайт
Після успішно завершеної перевірки, отримайте сертифікат на e-mail та встановіть його на ваш сайт, щоб негайно почати використовувати переваги EV SSL.

Скільки коштує сертифікат ev ssl у TutHost?

Сертифікати з розширеною перевіркою коштують кожного витраченого на них цента, адже вони забезпечують виняткову ідентифікацію, захист та збільшення довіри до вашої компанії.

Ми пропонуємо найкращі ціни на EV SSL сертифікати від перевірених центрів сертифікації. Наша підтримка допоможе вам пройти весь шлях, перш ніж отримати сертифікат.

Часті питання про EV SSL сертифікати

Для обробки замовлення на випуск SSL сертифіката центр сертифікації повинен переконатися в тому, що сайт дійсно належить вам. Для цього вам достатньо мати можливість підтвердити ваш домен, виконавши дії, які може виконати тільки власник домену або уповноважена ним особа.

Три способи для підтвердження домену:

 • Найшвидший і найпростіший спосіб – це перейти за посиланням, яке надішле центр сертифікації на одну з адміністративних адрес у вашому домені. Адміністративні адреси – це адреси, що починаються на: postmaster@, hostmaster@, administrator@, admin@ або webmaster@ у вашому домені.
 • Створити запис CNAME для вашого домену, що містить унікальний код.
 • Розмістити на вашому сайті перевірочний текстовий файл із кодом. Файл розміщується за посиланням, яке не видно відвідувачам сайту. Цей спосіб не підходить для сертифікатів з функцією Wildcard та SAN.

Також слід надати центру сертифікації реєстраційні документи компанії.

Надати номер DUNS, якщо є.

Вказати посилання на інші авторитетні джерела, які містять актуальну інформацію про вашу компанію: назву компанії англійською, адресу, контактний номер телефону.

Взяти перевірочний дзвінок від співробітників центру сертифікації.

Для організації дзвінка центр сертифікації надсилає так зване “call back лист” з посиланням, за яким можна запланувати дзвінок на зручний для вас час або замовити дзвінок “на зараз”; вибрати мову, якою буде виконано дзвінок; Залишити коментар до дзвінка, наприклад, можна вказати внутрішній номер співробітника відповідального за замовлення сертифіката. До речі, час замовлення дзвінка перекладати не потрібно, воно вже вказано у часовому поясі.

Дзвінок може бути автоматичним – після з’єднання робот продиктує цифровий код, який потрібно ввести за посиланням з листа для організації дзвінка.

Також зателефонувати може один із співробітників центру сертифікації та уточнити деталі замовлення сертифікату.

У зв’язку з тим, що сучасні браузери вважають небезпечними SSL сертифікати з терміном дії кілька років, центри сертифікації випускають сертифікати щороку, протягом оплаченої передплати. Щорічна заміна сертифіката зменшує ризики, пов’язані з тим, що файли сертифіката можуть бути скомпрометовані.

При продовженні замовлення сертифіката випускаються нові файли сертифіката. Тому після продовження потрібно замінити старий файл сертифікат на новий. Також при продовженні сертифікату необхідно повторно пройти процес валідації як вперше.