+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Що таке SSL сертифікат?

Почнемо з основ: що таке сертифікат SSL?

Коли ви заходите на сайт, наприклад на комп’ютері, встановлюється з’єднання між веб-браузером комп’ютера і веб-сервером, на якому розміщується сайт. Як правило, це з’єднання не захищене – це означає, що інформація передається у відкритому вигляді, і будь-яка зацікавлена третя сторона може переглянути її. Як ви розумієте, передавати важливу особисту інформацію у відкритому доступі – не найкращий варіант.

SSL сертифікат можна порівняти з посвідченням водія – він виконує відразу дві функції. Надає дозвіл на використання зашифрованого зв’язку через інфраструктуру відкритого ключа, а також ідентифікує власника сертифіката.

1. Шифрування даних

Що таке SSL сертифікат?
Що таке SSL сертифікат?

2. Ідентифікація

Що таке SSL сертифікат?

“Подумайте про SSL сертифікат як про один з видів посвідчення водія…”

Навіщо потрібний SSL-сертифікат для сайту?

Коли ви купуєте SSL / TLS сертифікат, ви робите інвестицію на захист конфіденційних даних ваших клієнтів. Але давайте будемо чесними, крім того, що так робити правильно, ви також хотіли б підвищити довіру своїх клієнтів, забезпечуючи їхню безпеку. На щастя є дуже очевидні візуальні індикатори, які забезпечуються SSL сертифікатами.

Що таке SSL сертифікат?

Негативний візуальний індикатор буде відображатися для сайтів, без сертифіката SSL / TLS, щоб відвідувачі знали, що з’єднання небезпечне. На сайтах без сертифіката браузер видаватиме попередження.

Що таке SSL сертифікат?

На сайтах з базовим SSL сертифікатом відображатиметься зелений замочок, візуальний індикатор, щоб показати, що відвідування сайту безпечне та дані шифруються.

Що таке SSL сертифікат?

На сайтах з преміальними SSL/TLS сертифікатами буде відображатися назва організації та країна, що вказує на максимальну автентифікацію, і що сайт дійсно належить цій організації.

Шифрування даних

Шифрування – це процес, під час якого інформація кодується. Єдиний, хто може розшифрувати її – це сервер чи комп’ютер із відповідним ключем. Можна багато цікавого розповісти про ключі, як приватні, так і публічні, але про це не зараз.

Що таке SSL сертифікат?
Що таке SSL сертифікат?

Важливо пам’ятати…


При шифруванні з’єднання між сервером і браузером, вся інформація, що передається між ними, захищена від сторонніх очей зловмисних третіх осіб. Раніше такий захід безпеки вважався необхідним для сайтів, які збирали персональні дані, але нещодавно розробники браузерів почали наполягати на шифруванні. Це означає, що в найближчому майбутньому SSL буде потрібний для всіх веб-сайтів.

Ідентифікація

Ідентифікація або верифікація виконується через організацію, яка випускає сертифікат SSL. Це центри сертифікації , вони виконують різні види перевірок, залежно від типу сертифіката, який ви купуєте. Існує три типи перевірки:

Що таке SSL сертифікат?

Перевірка домену

  • Випуск протягом кількох хвилин
  • Базове шифрування без надмірностей
  • Відмінно підходить для будь-якого сайту
Що таке SSL сертифікат?

Перевірка організації

  • Мінімальна перевірка організації
  • Відображає інформацію про організацію
  • Ідеально підходить для електронної комерції
Що таке SSL сертифікат?

Розширена перевірка

  • Повна перевірка організації
  • Показує зелений адресний рядок
  • Відображає Друк безпеки

Разом

SSL-сертифікати сприяють шифруванню з’єднання між браузером та веб-сервером, а також засвідчують справжність веб-сайту, що має сертифікат. З SSL/TLS сертифікатом важливо пам’ятати, що кінцевий користувач, який одного разу відвідав веб-сайт, не є власником сертифіката, сам сертифікат належить компанії, яка керує веб-сайтом.

Існує три види сертифікатів за видом верифікації: DV, OV та EV. Вони пропонують різні рівні ідентифікації, але з однаковим стандартом шифрування. Ключовим моментом при виборі правильного SSL сертифіката є визначення рівня ідентифікації, який вам потрібен. Невеликі сайти, які не збирають особисті дані користувачів, можуть заощадити гроші, купивши DV сертифікат. Бізнес-сайти та сайти електронної комерції повинні використовувати сертифікати OV або EV залежно від розміру компанії та необхідного типу ідентифікації.

Як працює SSL-сертифікат

Коли клієнт та веб-сервер обмінюються даними, зазвичай ця інформація знаходиться у відкритому доступі і може бути перехоплена та змінена третьою стороною. Зі зрозумілих причин це не ідеально. SSL/TLS сертифікат дозволяє зашифрувати з’єднання, в якому весь зв’язок між клієнтом та сервером кодується таким чином, що тільки уповноважена сторона може його прочитати. Це захищає персональні дані і конфіденційну інформацію, якими обмінюються обидві сторони.

“Для шифрування підключення потрібні всього мілісекунди…”

1. Коли веб-браузер відкриває веб-сайт, він спочатку перевіряє, чи існує сертифікат SSL для цього сайту. Якщо є сертифікат, то обидва починають, так зване, SSL-рукостискання .

Що таке SSL сертифікат?

2. Під час SSL-рукостискання браузер перевіряє достовірність SSL-сертифіката та перевіряє правильність ідентифікації веб-сайту.

Що таке SSL сертифікат?

3. Всі SSL сертифікати мають пов’язані відкритий ключ та закритий ключ . Ці ключі окремо обробляють шифрування та дешифрування. Вони використовуються під час SSL-рукостискання для безпечного з’єднання.

Що таке SSL сертифікат?

4. Після того, як клієнт підтвердить, що сертифікат дійсний , клієнт і сервер веб-сайту створюють ключ сесії , який є третім ключем , який використовується для решти безпечного з’єднання. Цей «симетричний» ключ забезпечує більш ефективне шифрування, яке робить зв’язок SSL швидше .

Що таке SSL сертифікат?

5. В кінці рукостискання, яке зазвичай займає кілька сотень мілісекунд , встановлюється безпечне з’єднання , тепер клієнт і сервер можуть безпечно обмінюватися інформацією через Інтернет, незалежно від того, де вони знаходяться.

Що таке SSL сертифікат?
Завітайте до посібника з покупки SSL-сертифікатів від TutHost™
Що таке SSL сертифікат?

Запам’ятайте!

Поки ваше з’єднання зашифроване, третій стороні практично неможливо розшифрувати інформацію, яка передається туди та назад. Ось чому важливо, щоб сайти електронної комерції та інші сайти, що збирають особисту інформацію, використовували SSL/TLS сертифікати . Через незашифроване з’єднання весь зв’язок між клієнтом і сервером залишається відкритим і доступним для всіх. Зашифровані з’єднання істотно кодують інформацію, що роздається, розшифрувати яку можна тільки за допомогою ключа сесії.

Який центр сертифікації підходить вам?

Керівництво TutHost ™ для покупки SSL сертифіката

Отже, тепер ви розумієте, що таке сертифікат SSL / TLS, як він працює і що вам потрібно зробити, щоб отримати сертифікат і використовувати його на вашому сайті. Але це лише верхівка айсбергу. Існує цілий ряд факторів, які визначають, який тип сертифіката підходить саме вам і вашому сайту.

Також є додаткові переваги та функції, якими ви можете скористатися, що допоможе вам використовувати нещодавно придбаний SSL сертифікат на всі 100%. Щоб прийняти правильне рішення для вас та вашої компанії, вам знадобиться вся інформація.

Заказать SSL

Готовы заказать SSL сертификат? Лучшие цены – мы гарантируем

Заказать сейчас

Справка по проверке

Мы знаем как помочь Вам пройти все этапы процесса проверки.

Справка

Инструменты SSL

Эти инструменты доступны нашим клиентам и помогают выполнить необходимые действия при выпуске SSL сертификата.

Использовать инструменты