Одна з найчастіших проблем при розміщенні великої кількості користувачів або проектів на одному сервері – це їх вплив один на одного. Коли починає “гальмувати” один із сайтів він споживає всі ресурси сервера і при цьому уповільнюють свою роботу та інші сайти, розташовані на тому ж сервері.

Cloudlinux – був створений для вирішення цієї проблеми. А у нас можна придбати ліцензію на Cloudlinux за низькою ціною.

CloudLinux це чудове рішення для хостинг компаній. Воно дозволяє ізолювати клієнтів один від одного, моніторити навантаження та багато іншого.

Є 3 основні версії ліцензій:

  • CloudLinux OS Solo – операційна система для одного призначеного для користувача акаунта. Включає моніторинг продуктивності та інструменти для оптимізації.
  • CloudLinux OS Shared – призначене для серверів хостингу. Ізолює клієнтів один від одного у виділеному середовищі. Дозволяє обмежувати серверні ресурси, такі як пам’ять, процесор, кількість підключень для кожного облікового запису.
  • CloudLinux OS Shared Pro – розширена версія стандартної ОС, яка включає в себе автоматизацію, просунуту аналітику і централізовані інструменти для моніторингу.
CloudLinux Solo
6.00 $ / міс.
CloudLinux Shared
14.00 $ / міс.
CloudLinux Shared Pro
16.00 $ / міс.
Кількість хостинг облікових записів1НеобмеженоНеобмежено
Ліміти (LVE Manager)
Cage FS
New PHP X-Ray

Чи плануєте купувати 4 або більше ліцензій Cloudlinux? Напишіть у відділ продажу та ми зробимо вам оптову знижку.

Cloudlinux має інтеграцію з найпопулярнішими панелями керування хостингом. Керування настройками тарифів та користувачів доступне прямо на панелі керування.

Ліцензії Cloudlinux
Ліцензії Cloudlinux
Ліцензії Cloudlinux

Інформація про Cloudlinux

Cloudlinux складається з кількох модулів, кожен із яких вирішує певне завдання. Тут є модулі для хостинг-провайдерів, які дозволять розмістити велике користувачів на сервері, без впливу один на одного. І модулі для веб-розробників, які спрощують розробку проектів та управління ними.

Ліцензії Cloudlinux
Просте управління ресурсами та лімітами всіх користувачів на сервері.

Cloudlinux для веб-розробника

У системі Cloudlinux реалізовані сучасні інструменти для розробників:

select
PHP Selector
Дозволяє користувачам вибирати версію PHP, починаючи від старих версіях – для сумісності та закінчуючи найсучаснішими версіями. Також доступний вибір та підключення модулів PHP
hand
Python Selector
Можливість вибрати потрібну версію Python та налаштувати її під ваші завдання. Дозволяє змінювати налаштування та підключати потрібні функції.
managedserver
PHP X-Ray
Інструмент, який допоможе швидко знайти повільні плагіни, довгі запити до бази даних, функції, які гальмують роботу сайту.

За допомогою цих модулів – управління та розробка сайтів – спрощується.

Cloudlinux для хостинг-провайдера

Творці Cloudlinux подбали також і про хостерів, адже саме для них спочатку створювався клаудлінукс.

У систему включені такі модулі:

drivessd
CageFS
Віртуалізована файлова система, яка ізолює користувачів один від одного на файловому рівні і не дозволяє їм отримувати доступ до файлів один одного. Це підвищує безпеку даних.
hierarchy
LVE Manager
Спеціальне віртуальне середовище, що дозволяє лімітувати ресурси, що споживаються різними обліковцями: процесор, пам’ять, кількість процесів та ресурсів введення/виводу.
database
MySQL Governor
Відстежує використання процесора та диска в реальному часі та дозволяє лімітувати MySQL запити згідно з встановленими лімітами.

Можливості та переваги Cloudlinux

Ось основні переваги Cloudlinux:

  • Стабільність – завдяки функціоналу доступному в Cloudlinux ваш сервер не буде схильний до проблем, пов’язаних з підвищеним навантаженням на сервер.
  • Рентабельність – можливість розміщувати більше сайтів на одному сервері, завдяки їхній повній ізоляції один від одного – підвищить ваші доходи.
  • Продуктивність – оптимізація запитів, ресурсів пам’яті та процесорів дозволить швидше працювати сайтам, розміщеним усередині системи.
Cloudlinux

Наші переваги

У нас ви зможете отримати консультацію щодо використання, замовити ліцензію Cloudlinux за найкращою ціною та отримати всі необхідні бухгалтерські документи.