Ціни на послуги віртуальних виділених серверів

KVM1-SSD
7.00 $ /міс.
KVM2-SSD
10.00 $ /міс.
KVM3-SSD
15.00 $ /міс.
KVM4-SSD
20.00 $ /міс.
Процесор, МГц1 ядро (> 3000 МГц)1 ядро (> 3000 МГц)2 ядра (> 6000 МГц)3 ядра (> 9000 МГц)
Пам’ять, Мб1024204830724096
Дисковий простір, Гб20 Гб SSD30 Гб SSD40 Гб SSD50 Гб SSD
Виділені IP адреси1111
ТрафікНе обмеженийНе обмеженийНе обмеженийНе обмежений

Додаткові послуги та сервіси

⏩ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ І СЕРВІСИ VPS Хостинга⏩Ціни на послуги та сервіси
✔️ Панель керування Directadmin Personal24.00 $ / рік
✔️ Панель керування DirectAdmin Lite15.00 $ / місяць
✔️ Панель керування CPanel17.50 $ / місяць
✔️ Панель керування Plesk13.50 $ / місяць
✔️ 1 Виділений IP2.00 $ / місяць

drivessd Швидкісні SSD диски

Для дискової системи серверів VPS ми використовуємо швидкі SSD диски, класу не нижче Samsung Pro.

thumbup Знижки

При сплаті VPS за 3 місяці – знижка 5%.
При сплаті VPS за 6 місяців – знижка 10%. При сплаті VPS за 1 рік – знижка 15%.
При сплаті VPS за 2 роки – знижка 20%.

inverse Підвищена відмовостійкість

Всі контрольні вузли VDS серверів дублюються. Тобто фактично ми витрачаємо в 2 рази більше ресурсів на обслуговування VPS, але при цьому ціна на послуги залишається доступною.

calendar Тестовий період

Послугу VPS в Україні можна протестувати безкоштовно. Для цього зробіть замовлення потрібного тарифу і повідомте в фінансовий відділ номер замовлення. До листа додайте сканкопію паспорта. Після верифікації ви отримаєте тестовий доступ на 5 днів. Один користувач може отримати тестовий доступ тільки один раз.

helpdesk Сервіс та підтримка

Підтримка готова допомогти з первинним налаштуванням ОС та панелі керування VMmanager.

dedicated Резервне копіювання

Регулярне резервне копіювання віртуальних серверів VPS до розподіленого сховища гарантує збереження даних.

Що таке VPS-хостинг

VPS Хостинг в УкраїніVPS або віртуальний сервер – це послуга для тих, кому вже “тісно” у межах звичайного віртуального хостингу. Перевага VPS хостингу в тому, що ви отримуєте root доступ до системи, а отже маєте можливість встановлювати будь-яке необхідне програмне забезпечення: вебсервери, мови програмування, бази даних. На відміну від багатьох інших компаній ми використовуємо віртуалізацію KVM і не оверселимо ресурси, тому ви ніяк не будете залежати від сусідів по серверу. Щоб керування VPS було зручним – ми надаємо панель VMmanager через яку можна адмініструвати вашу віртуальну машину, перезавантажувати, перевстановлювати та моніторити використання ресурсів. А для дискової системи ми використовуємо швидкісні SSD диски.

Кілька слів про гіпервізор KVM який використовуємо. Це гіпервизор апаратного рівня на базі технологій Intel VT (технологія віртуалізації) та AMD SVM, вбудований в ядро Linux. На відміну від інших систем віртуалізації, у KVM усі віртуальні машини ізольовані одна від одної та у кожного віртуального серверу свої обмеження ресурсів. Тобто ви не можете використовувати пам’ять або процесорні ресурси, виділені для іншої віртуалки. Крім того у кожного VDS використовується своє ядро операційної системи.

Для віртуальних машин ми використовуємо двопроцесорні сервери Supermicro та DELL на базі процесорів Xeon. Розміщуються сервери для VPS в Україні, датацентр Воля. Для кожної віртуальної машини за замовчуванням надається канал 100 Мбіт/с, який за потреби можна збільшити до 1000 Мбіт/с. Купити віртуальний сервер можна у нас.

Ціни на наші VDS невисокі, а за сплату на тривалий період можна отримати знижку від 5 до 20%.

Чим vps хостинг відрізняється від звичайного хостингу?

Порівняємо і розберемося, у чому ж відмінність VPS від віртуального хостингу.

dedicated Віртуальний хостинг

 • Ресурси
  Системні ресурси сервера діляться між усіма користувачами хостингу, які розташовані на сервері. Ми використовуємо Cloudlinux і тому надаємо гарантовані ресурси, а інші хостери можуть цього не робити. Один користувач може забрати більше ресурсів, ніж інші.
 • Управління
  Проста панель управління, з якою розбереться навіть новачок – дає змогу швидко запустити нескладний сайт. Але при цьому обмежена у своїх можливостях та функціях.
 • Айпі адреса
  Ви отримуєте загальну айпі адресу, на якій знаходиться ще багато інших сайтів

servers VPS

 • Ресурси
  У кожного користувача свій віртуальний сервер із гарантованою кількістю ресурсів. Ми використовуємо віртуалізацію KVM, яка не дозволяє розподіл ресурсів та ви отримаєте 100% ресурсів, визначених тарифним планом.
 • Управління
  Крім панелі управління віртуальним сервером ви отримуєте повний root доступ. А отже можете повністю самостійно вирішувати, що встановити на сервері та як налаштувати. Ви можете встановити будь-яку панель керування.
 • Айпі адреса
  Після оренда віртуального сервера ви отримуєте виділений айпі, на якому, окрім вас, нікого немає, ба більше, ви можете докуповувати айпі за потреби.

Особливості VDS серверів

vps Віртуальні сервери

Якщо ваш сайт споживає занадто багато ресурсів на звичайному хостингу, ви потребуєте більш складної конфігурації системи або постійний root доступ – це означає, що ви потребуєте віртуальний сервер vps на linux.

Ми пропонуємо кілька вигідних тарифів на послуги linux vps. Вам буде доступна професійна панель керування віртуальним сервером на базі технології KVM. Ви отримаєте панель керування та зможете самостійно встановлювати заново або перезавантажувати ваш VPS, підключатися до нього по VNC та SSH.

Оренда VPS можлива у різних датацентрах: України чи Європи, технологія віртуалізації: KVM.

Гарантовані ресурси – без оверселлінгу. Ми виділяємо на кожного клієнта гарантований ліміт ресурсів сервера, у нас виключена ситуація, коли один з клієнтів, може вплинути на роботу інших VPS на цьому ж сервері.

thumbup Переваги хостингу KVM

З найпоширеніших систем віртуалізації можна виділити кілька найбільш популярних, серед них OpenVZ та KVM. Відмінність між ними в тому, що на OpenVZ використовується одне ядро і одна операційна система для декількох віртуальних машин. У випадку з KVM – кожна віртуальна машина має свою, повністю незалежну операційну систему.

На OpenVZ дуже часто виникає оверселлінг, за рахунок чого коштує такий VPS дешевше, але за рахунок чого? Оверселлінг – це використання одних й тих самих ресурсів кількома ВДС. Наприклад, на сервері 10 Гб оперативної пам’яті і 20 клієнтів, кожному з яких виділено 1 Гб. Поки кожен клієнт споживає не більше 0,5 Гб все добре, але варто їм почати використовувати свої ліміти хоча б на 80% і сусіди по серверу одразу почнуть відчувати нестачу ресурсів.

У випадку з віртуальним сервером на базі KVM така ситуація виключена, так як кожному клієнту виділяються свої, гарантовані ресурси, тому й ціна на такі VPS зазвичай вище. Окремо варто відзначити більш високу стабільність роботи, безпеку та підтримку багатьох операційних систем.

question Як вибрати відповідний тариф VPS хостингу

Щоб замовити VPS, спочатку слід обрати тариф. Для цього визначте плановане навантаження і відповідно кількість ресурсів, яка необхідна для вашого проєкту.
Завжди є 2 варіанти:
1) Можна зайнятися оптимізацією проєкту, налаштувати кешування і знизити споживання ресурсів, щоб узяти тариф трохи менше.
2) Якщо оптимізацію не проводити і бюджет дає змогу, то можна узяти тариф дорожчий.
Також варто враховувати, що під час установлення на vps-хостинг панелі керування вона також споживатиме частину ресурсів, і, найімовірніше, мінімального тарифу K

Якщо ж вам складно визначити кількість ресурсів – можна спочатку купити VPS, виходячи з дискового простору, а решта ресурсів завжди можна буде легко збільшити – змінивши тариф. Зміна тарифу – безкоштовна та доступна у будь-який момент. Купити VPS можна онлайн.

select ОБЕРІТЬ ТАРИФ

Щоб обрати тариф віртуального серверу – визначіть скільки місця знадобиться для вашого проєкту та яка відвідуваність планується? Можна розпочати із мінімальних тарифів, а потім підвищити.

hand ОБЕРІТЬ ОС ТА ПАНЕЛЬ

Для більшості проєктів ми радимо CentOS – це ОС, яка добре зарекомендувала себе, тому ми також використовуємо її на своїх серверах. Але для встановлення є також багато інших ОС.

plus ОПЛАТИТЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Сплатити за віртуальний сервер можна будь-яким з десятків способів, а після сплати, сервер буде активовано протягом 5 хвилин. Дані для доступу надійдуть на email.

Доступні шаблони дисків

 • CentOS 7
 • CentOS 8
 • Debian 7
 • Debian 11
 • FreeBSD 11
 • FreeBSD 12
 • Ubuntu 18.04
 • Ubuntu 20.04
 • Ubuntu 22.04

У нашому репозитарії є багато шаблонів для віртуальних серверів. Тому якщо вам потрібен особливий шаблон – напишіть на підтримку і ми з великою ймовірністю зможемо розгорнути вам VPS з образа, який підійде саме вам.

Технічна підтримка vps сервера

Ми надаємо базову технічну підтримку та можемо допомогти з первинним встановленням та налаштуванням віртуального серверу. Але до обов’язків підтримки не входять питання щодо налаштування ПЗ. Тому у разі потреби ви зможете додатково замовити послугу адміністрування.

Послуга платного адміністрування серверів

Якщо ви потребуєте постійний моніторинг роботи сервера або необхідне разове вирішення технічних завдань на віртуальному сервері, то ви можете замовити у нас послугу адміністрування віртуального серверу. Є варіант з погодинної оплати – для одноразових робіт або підписка зі щомісячною оплатою, якщо є потреба регулярно моніторити роботу серверу.

Часті питання по віртуальним серверам

Ми використовуємо віртуалізацію KVM. Вона дозволяє надавати дійсно виділений віртуальний сервер VDS, без оверселлінгу і добре зарекомендувала себе за швидкістю та надійністю роботи.

Ми використовуємо хмарну платформу на базі Vmmanager. Кожен користувач отримує доступ до простої та зрозумілої панелі керування, де можна налаштовувати конфігурацію VPS (VDS) хостингу.

Ні. Адміністрування віртуальних серверів надається окремо та не входить до вартості послуги vds. Ви отримуєте у користування робочий сервер, базове програмне забезпечення якого ретельно тестується. Замовити адміністрування серверу ви можете окремо.

Переходити зі звичайного хостингу на VPS слід у випадках, коли вашому сайту не вистачає ресурсів або вам необхідно встановити якийсь специфічний модуль для роботи сайту. На VPS у вас буде своє ізольоване середовище та гарантований ліміт ресурсів. А також повний root доступ, що дозволить вам встановити будь-які модулі та налаштувати систему максимально точно, під ваш проєкт.

Так, ви маєте можливість замовити безкоштовний тестовий період. Для цього зробіть замовлення на ВДС сервер та напишіть нам запит, із зазначенням вашого замовлення, приклавши до листа сканкопію паспорта. Ми не надаємо тестовий доступ анонімно, через те, що часто його використовували для розсилки спаму.

Це можливо, ми не ставили за мету надати найдешевшу послугу VPS. Зазвичай низька ціна досягається за рахунок оверселлінгу ресурсів, тобто продається більше ресурсів, ніж на справді має сервер. У нас ви отримуєте гарантовану кількість ресурсів та незалежність від сусідів по серверу.

Ви мамєте можливість обрати будь-яку операційну систему для вашого VPS серверу замовляючи послугу. У нас представлено великий вибір останніх версій Centos, Debian, Ubuntu, Cloudlinux та інших операційних систем.

З одного боку з VPS може працювати професіонал, так як у вас буде повний root доступ до серверу через SSH. А з іншого боку з віртуальним сервером зможе працювати навіть людина з мінімальною підготовкою, тому що ми надаємо панель керування VMmanager, через яку можна буде виконувати більшість стандартних операцій з налаштування віртуального сервера.

У принципі різниці немає, ці слова позначають одне й те саме – віртуальний сервер. VPS і VDS хостинг – практично одне й те саме. Тільки в одному випадку це Virtual Private Server – приватний сервер, а в іншому випадку це Virtual Dedicated Server – виділений сервер.

Основна відмінність виділеного серверу від VPS полягає в тому, що на одному фізичному сервері, крім вас більше нікого не буде. Але в більшості випадків ви як клієнт ніякої різниці не помітите. Крім того, віртуальний сервер коштує значно дешевше.

Ми надаємо два види серверів VPS. На KVM віртуалізації – куди можна встановити майже будь-який дистрибутив Linux та Windows VPS , який призначається в першу чергу для Windows.

Для проектів, яким потрібна велика кількість ресурсів та тонке технічне налаштування або функції, які не доступні на звичайному віртуальному хостингу.

Варто звернути увагу на те, який тип віртуалізації використовується та чи не застосовується оверселлінг. Тому що якщо ресурси діляться між різними користувачами, може статися так, що робота скриптів одного користувача може вплинути на інших користувачів. Ми використовуємо віртуалізацію KVM та не використовуємо оверселлінг, у нас гарантоване виділення ресурсів. Також звертайте увагу чи є обмеження щодо трафіку. На всіх наших тарифах – трафік безлімітний.

На VPS-хостинг ціни починаються від 5,6$ на місяць, за умови оплати за 2 роки одразу або від 7$ за помісячної оплати.

Сервери для VPS розташовані в Україні, але є також і сервери в датацентрах Європи. На обох майданчиках трафік – необмежений. Це дає змогу робити на VPS-сервер ціни найбільш конкурентними.

У нас великий список образів, що підтримуються. Але якщо серед них немає потрібного вам, ви можете написати запит до служби підтримки та надіслати посилання на образ ОС, який ви хотіли б використати для встановлення віртуального серверу. Ми допоможемо вам підключити його.