+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

VPS Хостинг в Україні

 

  
 
Процесор, Мгц
Пам’ять, Мб
Дисковий простір, Гб
Виділені IP
ISPmanager Lite на 1 місяць
Трафік

KVM1-SSD

7.00 $
в місяць
Процесор, Мгц : 1 ядро (>3000 Мгц)
Пам’ять, Мб : 1024
Дисковий простір, Гб : 20 Гб SSD
Виділені IP : 1
ISPmanager Lite на 1 місяць
Трафік: Необмежений

KVM2-SSD

10.00 $
в місяць
Процесор, Мгц : 1 ядро (>3000 Мгц)
Пам’ять, Мб : 2048
Дисковий простір, Гб : 30 Гб SSD
Виділені IP : 1
ISPmanager Lite на 1 місяць
Трафік: Необмежений

KVM3-SSD

15.00 $
в місяць
Процесор, Мгц : 2 ядра (>6000 Мгц)
Пам’ять, Мб : 3072
Дисковий простір, Гб : 40 Гб SSD
Виділені IP : 1
ISPmanager Lite на 1 місяць
Трафік: Необмежений

KVM4-SSD

20.00 $
в місяць
Процесор, Мгц : 3 ядра (>9000 Мгц)
Пам’ять, Мб : 4096
Дисковий простір, Гб : 50 Гб SSD
Виділені IP : 1
ISPmanager Lite на 1 місяць
Трафік: Необмежений
Додаткові послуги та сервіси
Панель управления DirectAdmin2.00 $ / месяц
Панель управления CPanel16.00 $ / месяц
Панель управления ISPmanager Lite5.50 $ / месяц
Панель управления ISPmanager Business22.00 $ / месяц
1 Выделенный IP2.00$ / месяц

Швидкісні SSD диски

Для дискової системи серверів VPS ми використовуємо швидкі SSD диски, класу не нижче Samsung Pro.

Тестовий період

Послугу VPS в Україні можна протестувати безкоштовно. Для цього зробіть замовлення потрібного тарифу і повідомте в фінансовий відділ номер замовлення. До листа додайте сканкопію паспорта. Після верифікації ви отримаєте тестовий доступ на 5 днів. Один користувач може отримати тестовий доступ тільки один раз.

Знижки

При оплаті VPS за 3 місяці – знижка 5%.При оплаті VPS за 6 місяців – знижка 10%.При оплаті VPS за 1 рік – знижка 15%.При оплаті VPS за 2 роки – знижка 20%.

Сервіс та підтримка

Підтримка готова допомогти з первинної налаштуванням ОС і панелі керування VMmanager. На тарифах KVM 3 і вище вам також буде доступна безкоштовна панель керування хостингом – ISPmanager Lite.

Підвищена відмовостійкість

Всі контрольні вузли VDS серверів дублюються. Тобто фактично ми витрачаємо в 2 рази більше ресурсів на обслуговування VPS, але при цьому ціна на послуги залишається доступною.

Резервне копіювання

Регулярне резервне копіювання віртуальних серверів VPS в розподілене сховище гарантує збереження даних.

Що таке VPS-хостинг

VPS Хостинг в УкраїніVPS або віртуальний сервер – це послуга для тих, кому вже “тісно” у рамках звичайного віртуального хостингу. Перевага VPS хостингу в тому, що ви отримуєте root доступ до системи, а значить маєте можливість встановлювати будь-яке необхідне програмне забезпечення: вебсервери, мови програмування, бази даних. На відміну від багатьох інших компаній ми використовуємо віртуалізацію KVM і не оверселимо ресурси, тому ви ніяк не будете залежати від сусідів по серверу. Щоб керування VPS було простим – ми надаємо панель VMmanager через яку можна адмініструвати вашу віртуальну машину, перезавантажувати, перевстановлювати і моніторити споживання ресурсів. А для дискової системи ми використовуємо швидкісні SSD диски.

Кілька слів про використовуваний гіпервізор KVM. Це гіпервизор апаратного рівня на базі технологій Intel VT (технологія віртуалізації) і AMD SVM, вбудований в ядро Linux. На відміну від інших систем віртуалізації в KVM усі віртуальні машини ізольовані одна від одної і у кожного віртуального сервера свої обмеження ресурсів. Тобто ви не можете використовувати пам’ять або процесорні ресурси, виділені для іншої виртуалки. Крім того у кожного VDS використовується своє ядро операційної системи.

Як сервери для віртуальних машин ми використовуємо двопроцесорні сервера Supermicro і DELL на базі процесорів Xeon. Розміщуються віртуальні сервери в Україні, датацентр Воля у кожної віртуальної машини за замовчуванням доступний канал 100 Мбіт/с, який при необхідності можна збільшити до 1000 Мбіт/с.

Ціна на наші VDS невисокі, а при оплаті на тривалий період можна отримати знижку від 5 до 20%.

Особливості VDS серверів

Віртуальні сервери

Якщо ваш сайт споживає занадто багато ресурсів на звичайному хостингу, вам необхідна більш складна конфігурація системи або постійний root доступ, значить вам необхідний віртуальний сервер vps на linux.Ми пропонуємо кілька вигідних тарифів на послуги linux vps. Вам буде доступна професійна панель керування віртуальним сервером на базі технології KVM. Ви отримаєте панель керування і зможете самостійно встановлювати заново або перезавантажувати ваш VPS, підключатися до нього по VNC і SSH.Оренда VPS доступна в декількох датацентрах: Воля або Колокол, технологія віртуалізації: KVM.Гарантовані ресурси – без оверселлінгу. Ми виділяємо на кожного клієнта гарантований ліміт ресурсів сервера, у нас виключена ситуація, коли один з клієнтів, може вплинути на роботу інших VPS на цьому ж сервері.

Переваги хостингу KVM

З найпоширеніших систем віртуалізації можна виділити кілька найбільш популярних, серед них OpenVZ і KVM. Відмінність між ними в тому, що на OpenVZ використовується одне ядро і одна операційна система для декількох віртуальних машин. У випадку з KVM – кожна віртуальна машина має свою, повністю незалежну операційну систему.На OpenVZ дуже часто використовуються оверселлінг, за рахунок чого коштує такий VPS дешевше, але за рахунок чого? Оверселлінг – це використання одних і тих же ресурсів декількома ВДС. Наприклад, на сервері 10 Гб оперативної пам’яті і 20 клієнтів, кожному з яких виділено 1 Гб. Поки кожен клієнт споживає не більше 0,5 Гб все добре, але варто їм почати використовувати свої ліміти хоча б на 80% і сусіди по серверу почнуть відчувати нестачу ресурсів.У випадку з віртуальним сервером на базі KVM така ситуація виключена, так як кожного клієнта виділяються свої, гарантовані ресурси, тому і ціна на такі VPS зазвичай вище. Окремо варто відзначити більш високу стабільність роботи, безпеку і підтримку багатьох операційних систем.

Як вибрати відповідний тариф VPS хостингу

Щоб замовити VPS, спочатку потрібно вибрати тариф. Для цього визначте плановане навантаження і відповідно кількість ресурсів, які необхідно для вашого проекту. Завжди є 2 варіанти: 1) Можна зайнятися оптимізацією проекту, налаштувати кешування і знизити споживання ресурсів, щоб взяти тариф поменше 2) Якщо оптимізацію не проводити і бюджет дозволяє, то можна взяти тариф дорожче. Також варто враховувати, що при установці на vps хостинг панелі керування вона також буде споживати частину ресурсів і швидше за все мінімального тарифу KVM1 вам не вистачить.Якщо ж вам складно оцінити кількість ресурсів – можна спочатку купити VPS, виходячи з дискового простору, а решта ресурсів завжди можна буде легко збільшити – змінивши тариф. Зміна тарифу – безкоштовна і доступна в будь-який момент.

Доступні шаблони дисків
 • CentOS 6
 • CentOS 7
 • Debian 7
 • Debian 8 x86_64
 • Debian 9 x86_64
 • Debian 10 x86_64
 • FreeBSD 9
 • FreeBSD 10
 • FreeBSD 11
 • FreeBSD 12
 • Ubuntu 14.04
 • Ubuntu 16.04
 • Ubuntu 18.04

У нашому репозитарії є багато шаблонів для віртуальних серверів. Тому якщо вам потрібен особливий шаблон – напишіть на підтримку і ми з великою ймовірністю зможемо розгорнути вам VPS з образа, який підійде вам.

Часті питання по віртуальним серверам

Яку віртуалізацію ви використовуєте?

Ми використовуємо віртуалізацію KVM. Вона дозволяє надавати дійсно виділений віртуальний сервер VDS, без оверселлінгу і добре зарекомендувала собі за швидкістю та надійністю роботи.

Яку панель керування ви використовуєте?

Ми використовуємо хмарну платформу на базі Vmmanager. Кожен користувач отримує доступ до простої і зрозумілої панелі керування, де можна налаштовувати конфігурацію VPS (VDS) хостингу.

Адміністрування ВДС входить у вартість?

Ні. Адміністрування віртуальних серверів надається окремо і не входить у вартість послуги vds. Вам в користування передається робочий сервер, базове програмне забезпечення якого ретельно тестується. Замовити адміністрування сервера ви можете окремо.

У яких випадках слід переходити на VPS Хостинг?

Переходити з звичайного хостингу на VPS коштує в випадках, коли вашому сайту не вистачає ресурсів або вам необхідно встановити якийсь специфічний модуль для роботи сайту. На VPS у вас буде своя ізольована середовище та гарантований ліміт ресурсів. А також повний root доступ, що дозволить вам встановити будь-які модулі і налаштувати систему максимально точно, під ваш проект.

Чи є тестовий період на VPS?

Так, ви можете замовити безкоштовний тестовий період. Для цього оформите замовлення на ВДС сервер і напишіть нам запит, із зазначенням вашого замовлення, приклавши до листа сканкопію паспорта. Ми не надаємо тестовий доступ анонімно, через те, що часто його використовували для розсилки спаму.

Я знайшов віртуальний сервер дешевше?

Це можливо, ми не ставили за мету надати найдешевшу послугу VPS. Зазвичай низька ціна досягається за рахунок оверселлінг ресурсів, тобто продається більше ресурсів, ніж є на сервері. У нас ви отримуєте гарантовану кількість ресурсів і не залежите від сусідів по серверу.

Чи можу я вибрати ОС?

Ви можете вибрати будь-яку операційну систему для вашого VPS сервера при замовленні послуги. У нас представлений великий вибір останніх версій Centos, Debian, Ubuntu, Cloudlinux та інших операційних систем.

У чому відмінність роботи з VPS сервером?

З одного боку з VPS може працювати професіонал, так як у вас буде повний root доступ до сервера по SSH. А з іншого боку з віртуальним сервером зможемо працювати навіть людина з мінімальною підготовкою, так як ми надаємо панель керування VMmanager, через яку можна буде виконувати більшість стандартних операцій з налаштування віртуального сервера.