Сертифікат Globalsign Code Signing EV

Globalsign Code Signing EV

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Globalsign Code Signing EV

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-5 днів
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 32/64 бит
Максимальний термін: 3 роки
Гарантія:500000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Нет
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 год2 года3 года4 года
360.00 $720.00 $1080.00 $-
Globalsign Code Signing EV

Перевірка організації

Globalsign Code Signing EV

Для мобільних

Globalsign Code Signing EV

Зелений рядок


Опис SSL сертифіката Globalsign Code Signing EV

Globalsign Code Signing EV сертифікат із розширеною перевіркою – використовується для підпису коду та програмного забезпечення. Завдяки сертифікату ви зможете позбавитися попереджень при установці вашого ПЗ і зможете без проблем проходити фільтр Microsoft Smart Screen. У сертифікаті буде вказано назву вашої організації, адресу організації та тип організації. Ключ сертифіката буде зберігатися на спеціальному захищеному USB токені.

Globalsign Code Signing EVОскільки це сертифікат EV,GlobalSign проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомGlobalsign Code Signing EV . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

Globalsign Code Signing EV

Globalsign Code Signing EV це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васРазработчикам ПО та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Globalsign Code Signing EV


На жаль, стандартнийGlobalsign Code Signing EV сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.

Globalsign Code Signing EV

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.


Globalsign Code Signing EV підтримує багато різних платформ, серед яких:

Globalsign Code Signing EV
  • Випуск за 1-5 днів
  • Верифікація: Розширена (EV)
  • Шифрування до 256 біт
  • 99,9% сумісність із браузерами
  • Друк для сайту
  • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
  • Безкоштовний перевипуск

Globalsign Code Signing EVCode Signing сертифікати поставляються без друку Site Seal, тому що вони не призначені для розміщення на сайті.

Globalsign Code Signing EV

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $500000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $500000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

Globalsign Code Signing EV

GlobalSign – один із найбільших центрів сертифікації, заснований у Бельгії, який працює вже понад 20 років. За час роботи GlobalSign випустили мільйони SSL сертифікатів. Всі сертифікати, що випускаються, шифруються ключем 2048 біт, за допомогою алгоритму SHA-256. Серед сертифікатів GlobalSign є як бюджетні варіанти – лінійка AlphaSSL, так і сертифікати із

Globalsign Code Signing EV

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.