+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Конструктор сайтів

Переваги конструктора для створення сайтів від Tuthost

Адаптивні шаблони

На багато сайтів більше половини відвідувачів заходять з мобільних пристроїв, тому адаптивна верстка це вже не просто побажання, а вимога до сайту. Наш конструктор сайтів повністю йому відповідає.

Проста SEO оптимізація

Мало просто зробити сайт, потрібно ще грамотно його налаштувати, для просування в пошуку. У конструкторі сайтів вже передбачені всі необхідні функції для правильного просування.

Інтеграція з соц. мережами

У наш час сайт без інтеграції з соціальними мережами вже складно собі уявити. Тому можливість розміщення різних соціальних елементів від коментарів до лайків і кнопки поділитися доступна за замовчуванням.

Близько 200 шаблонів сайтів

Всі шаблони згруповані за тематиками, знайти потрібний можна легко і швидко. Тематики найрізноманітніші, від лендінгів до сайтів про спорт.

Власний домен

Багато безкоштовні конструктори сайтів обмежують вас тільки доменом третього рівня. У нас таких обмежень немає, ви можете використовувати будь-який свій домен для сайту, створеного в конструкторі. Крім того домен можна отримати безкоштовно, по акції.

Конструктор – безкоштовний

Так, це правда так, за сам онлайн конструктор сайтів вам нічого не потрібно оплачувати, він доступний на всіх тарифах, починаючи з самого маленького.

Створіть сайт безкоштовно з онлайн-конструктором від Tuthost

Приклади сайтів на конструкторі TutHost.ua

screen1 screen2 desktop 9 screen4 screen5

Відео – створення сайту за кілька хвилин

Зробити безкоштовний сайт на 30 днів

 

  
 
Кількість шаблонів
Адаптивні шаблони
Необмежена місце
Підключити свій домен
Поштові скриньки з вашим доменом
Безкоштовний SSL сертифікат
Тестовий домен
Тестовий період

Конструктор сайтів

від 2.45 $
В місяць
Кількість шаблонів : 196
Адаптивні шаблони :
Необмежена місце :
Підключити свій домен :
Поштові скриньки з вашим доменом :
Безкоштовний SSL сертифікат :
Тестовий домен : .tutdomen.com
Тестовий період: Тестувати 30 днів

Відповіді на часті питання

Як отримати безкоштовний онлайн-конструктор?

Конструктор веб-сайтів можна тестувати 30 днів безкоштовно. Щоб скористатися послугою, просто зробіть замовлення. Позвоните нам по указанному телефону или закажите обратный звонок.

Як вибрати тариф для сайту?

Щоб створити сайт через конструктор сайтів, потрібно зробити замовлення. Ви зможете тестувати конструкртор безкоштовно протягом 30 днів. Ви також отримаєте поштові скриньки, ssl сертифікат і необмежений дисковий простір. На Tuthost.ua ви отримуєте не тільки якісний сервіс по хорошей цене з розміщенням в Україні (Київ) або Європі, але і цілодобову підтримку, а також додаткові бонуси.

Чи потрібно знати HTML і CSS для створення сайту?

Для створення сайту за допомогою конструктора сайтів Вам не потрібно вивчати PHP, HTML, CSS, не потрібно купувати дорогі CMS. Створити сайт з використанням конструктора сайтів простіше простого. Для цього вам потрібно буде пройти всього кілька простих кроків.За допомогою нової послуги конструктор сайтів Ви можете в он-лайн режимі, всього за кілька кроків створити професійний сайт на основі будь-якого з декількох сотень шаблонів.

Чи можливо замовити домен для сайту?

Так. На відміну від наших конкурентів, ми не обмежуємо вас доменом третього рівня. Ви завжди можете вибрати власне доменне ім’я для сайту, створеного на базі конструктора. Крім того, у нас регулярно проходять акції, тому ви можете дешево придбати домен.

Які існують шаблони?

Ми пропонуємо більше 200 шаблонів, щоб створити сайт на конструкторі. На багатьох сайтах більше половини користувачів – це власники смартфонів, тому конструктор має адаптивну верстку (під різні типи гаджетів). З шаблонами сайтів дуже легко розібратися: вони згруповані за тематиками, ви просто вибираєте напрямок для свого бізнесу.

Які переваги вашого конструктора?

– Близько 200 готових сайтів і магазинів, які відмінно підійдуть для вашого бізнесу
– Проста і зручна система керування сайтом, з якої розбереться навіть школяр
– Хостинг вже включений, вам не потрібно його замовляти окремо
– Продумана оптимізація під пошукові системи
– Швидке завантаження сайту
– Інтеграція з соціальними мережами

Чи готові приступити до створення сайту? Це дуже просто.

Замовляйте конструктор сайтів на 30 днів – безкоштовно. Місце – необмежено. Продовження всього 3,5 $ в місяць.