builder Чому сайти зручно створювати в конструкторі?

Є ідея? Створіть сайт вашої мрії безкоштовно прямо в браузері. Tuthost.ua пропонує безкоштовний хостинг, доступний на всіх тарифах.

Для створення сайту вам не будуть потрібні спеціальні навички і додаткові витрати. Інтуїтивно зрозумілий, простий інтерфейс і великий вибір адаптивних шаблонів дозволять вам швидко змоделювати сайт-візитку або інтернет-магазин російською мовою. Протестуйте безкоштовний конструктор сайтів online прямо зараз.

Переваги конструктора для створення сайтів від Tuthost

builder Адаптивні шаблони

На багато сайтів більше половини відвідувачів заходять з мобільних пристроїв, тому адаптивна верстка це вже не просто побажання, а вимога до сайту. Наш конструктор сайтів повністю йому відповідає.

twitter Інтеграція з соц. мережами

У наш час сайт без інтеграції з соціальними мережами вже складно собі уявити. Тому можливість розміщення різних соціальних елементів від коментарів до лайків і кнопки поділитися доступна за замовчуванням.

global Власний домен

Багато безкоштовні конструктори сайтів обмежують вас тільки доменом третього рівня. У нас таких обмежень немає, ви можете використовувати будь-який свій домен для сайту, створеного в конструкторі. Крім того домен можна отримати безкоштовно, по акції.

Speed Проста SEO оптимізація

Мало просто зробити сайт, потрібно ще грамотно його налаштувати, для просування в пошуку. У конструкторі сайтів вже передбачені всі необхідні функції для правильного просування.

hand Близько 200 шаблонів сайтів

Всі шаблони згруповані за тематиками, знайти потрібний можна легко і швидко. Тематики найрізноманітніші, від лендінгів до сайтів про спорт.

gift Конструктор – безкоштовний

Так, це правда так, за сам онлайн конструктор сайтів вам нічого не потрібно оплачувати, він доступний на всіх тарифах, починаючи з самого маленького.

Створіть сайт безкоштовно з онлайн-конструктором від Tuthost

select

ОБЕРІТЬ ТАРИФ ХОСТИНГУ

Конструктор сайтів уже включено в усі тарифи з розміщення сайту, вам потрібно тільки вибрати відповідний тариф і оформити замовлення на послугу на найкращому хостингу з конструктором сайтів TUTHOST.

Ви також можете скористатись безкоштовним демо режимом, щоб ознайомитися з можливостями.

builder

ОБЕРІТЬ ШАБЛОН САЙТУ

Після активації хостингу – заходьте в конструктор сайту онлайн і вибирайте дизайн вашого майбутнього сайту. Можна вибрати кілька сотень шаблонів. Після цього для обраного шаблону ви можете змінити колірну схему, стилі меню і логотип і т.д.
window

НАПОВНІТЬ САЙТ КОНТЕНТОМ

Коли ви обрали оформлення сайту та сформували структуру можна зайнятися наповненням. Ви можете додавати, змінювати текст у розділах вашого сайту, за допомогою Wysiwyg редактора, з таким самим звичним інтерфейсом як Microsoft Word. Вам не знадобиться жодних знань HTML.
hand

ОПУБЛІКУЙТЕ САЙТ

Після того, як сайт готовий його потрібно опублікувати на наш хостинг. Робиться це дуже просто, достатньо натиснути на кнопку “Опублікувати” – кілька секунд і готово, ваш повністю готовий сайт уже працює на нашому майданчику.

Приклади сайтів на конструкторі TutHost.ua

screen1 screen2 desktop 9 screen4 screen5

Відео – створення сайту за кілька хвилин

Зробити безкоштовний сайт на 30 днів

Конструктор сайтів
від 2.45 $ /міс.
Кількість шаблонівпонад 200
Адаптивні шаблони
Необмежене місце
Підключити свій домен
Поштові скриньки з вашим доменом
Безкоштовний SSL сертифікат
Тестовий домен.tutdomen.com
Тестовий періодТестувати 7 днів

Відповіді на часті питання

gift Як отримати безкоштовний онлайн-конструктор?

Конструктор веб-сайтів можна тестувати 30 днів безкоштовно. Щоб скористатися послугою, просто зробіть замовлення. Позвоните нам по указанному телефону или закажите обратный звонок.

domains Чи можливо замовити домен для сайту?

Так. На відміну від наших конкурентів, ми не обмежуємо вас доменом третього рівня. Ви завжди можете вибрати власне доменне ім’я для сайту, створеного на базі конструктора сайтів. Крім того, у нас регулярно проходять акції, тому ви можете дешево придбати домен.

select Як вибрати тариф для сайту?

Щоб створити сайт через конструктор сайтів, потрібно зробити замовлення. Ви зможете випробувати конструктор безкоштовно протягом 30 днів. Ви також отримаєте поштові скриньки, ssl сертифікат і необмежений дисковий простір. На Tuthost.ua ви отримуєте не тільки якісний сервіс по хорошей цене з розміщенням в Україні (Київ) або Європі, але і цілодобову підтримку, а також додаткові бонуси. З нами дуже просто створити сайт – ціна на конструктор доступна.

window Які існують шаблони?

Ми пропонуємо більше 200 шаблонів, щоб створити сайт на конструкторі. На багатьох сайтах більше половини користувачів – це власники смартфонів, тому конструктор має адаптивну верстку (під різні типи гаджетів). З шаблонами сайтів дуже легко розібратися: вони згруповані за тематиками, ви просто вибираєте напрямок для свого бізнесу.

document Чи потрібно знати HTML і CSS для створення сайту?

Ми пропонуємо більше 200 шаблонів, щоб створити сайт на конструкторі. На багатьох сайтах більше половини користувачів – це власники смартфонів, тому конструктор має адаптивну верстку (під різні типи гаджетів). З шаблонами сайтів дуже легко розібратися: вони згруповані за тематиками, ви просто вибираєте напрямок для свого бізнесу.

thumbup Які переваги вашого конструктора?

– Близько 200 готових сайтів і магазинів, які відмінно підійдуть для вашого бізнесу
– Проста і зручна система керування сайтом, з якої розбереться навіть школяр
– Хостинг вже включений, вам не потрібно його замовляти окремо
– Продумана оптимізація під пошукові системи
– Швидке завантаження сайту
– Інтеграція з соціальними мережами

Чи готові приступити до створення сайту? Це просто

Купити конструктор сайтів ще ніколи не було так просто! Замовляйте конструктор сайтів на 30 днів безкоштовно. Місце – необмежено. Продовження всього 3,5 $ в місяць.