LiteSpeed – це сучасний веб-сервер, який допоможе вам економити ресурси сервера без шкоди для продуктивності. Він може стати чудовою заміною для Apache, щоб подвоїти максимальну продуктивність, додати підтримку сучасного кешування і протоколу HTTP/3. Веб-сервер LiteSpeed – простий у встановленні та дає змогу за короткий час значно підвищити продуктивність сайтів на сервері.

Ми є офіційним реселером ліцензій LiteSpeed і тому продаємо їх без націнок. Рахунок за ліцензії виставляються пропорційно.

vps Free Starter

0.00 $ /на місяць

domains Доменів – 5

managedserver 1-робочий

ram < 8 ГБ
Пам’яті

vps Власник сайту

10.00 $ /на місяць

domains Доменів – 5

managedserver 1-робочий

ram < 8 ГБ
Пам’яті

vps Власник сайту Плюс

16.00 $ /на місяць

domains Доменів – 5

managedserver 1-робочий

ram Необмежено
Пам’яті

dedicated Web Host Lite

26.00 $ /на місяць

domains Доменів – необмежено

managedserver 1-робочий

ram < 8 ГБ
Пам’яті

dedicated Веб-хостинг Essential

36.00 $ /на місяць

domains Доменів – необмежено

managedserver 1-робочий

ram Необмежено
Пам’яті

dedicated Web Host Professional

46.00 $ /на місяць

domains Доменів – необмежено

managedserver 2-Worker

ram Необмежено
Пам’яті

dedicated Web Host Enterprise

65.00 $ /на місяць

domains Доменів – необмежено

managedserver 4-Worker

ram Необмежено
Пам’яті

dedicated Web Host Elite

92.00 $ /на місяць

domains Доменів – необмежено

managedserver X-Worker

ram Необмежено
Пам’яті

Під час вибору ліцензій важливо звертати увагу на кількість доменів і оперативної пам’яті на сервер. Але, не варто також забувати і про кількість Worker, щоб використовувати ресурси сервера максимально ефективно.

Ліцензії Site Owner і Site Owner Plus призначені для власників одного великого або декількох стандартних сайтів.

Ліцензії Web Host (Lite, Essential, Professional, Enterprise, Elite) – призначені для хостингових компаній. Є різні варіанти, залежно від ваших серверів.

У ліцензій є такі опції:

  • Кількість доменів – обмежена тільки кількість доменів верхнього рівня. Піддомени не обмежені. Аліаси та припарковані домени, які не використовують власний віртуальний хост також не враховуються. Домени, які перевищують ліміт, призведуть до помилки 403.
  • Worker – кількість воркерів – означає скільки процесів Litespeed буде створено, це процеси, що виконують серверну роботу. Приклади такої роботи: маршрутизація запитів, кешування, SSL-шифрування, обслуговування статичного контенту тощо.
  • Обмеження пам’яті – використання ліцензії на сервері з кількістю пам’яті, що перевищує ліміт, призведе до помилки.
  • Кешування LSCACHE – доступне на всіх тарифах ліцензій безкоштовно. Починаючи з ліцензії Site Owner і вище, вам також доступний LiteMage, який можна вибрати безкоштовно.
  • LiteMage – це рішення для кешування, створене спеціально для магазинів Magento. Плагіни LiteMage доступні для Magento1.x і Magento2.x.

Порівняння ліцензій Litespeed:

ЛіцензіяЛіміт доменівПрацівникЛіміт пам’яті
FREE Starter112 ГБ
Власник сайту518 ГБ
Власник сайту Плюс51Необмежено
Web Host LiteНеобмежено18 ГБ
Веб-хостинг EssentialНеобмежено1Необмежено
Web Host ProfessionalНеобмежено2Необмежено
Web Host EnterpriseНеобмежено4Необмежено
Web Host EliteНеобмеженоНалаштовуєтьсяНеобмежено

Часті запитання щодо ліцензій LiteSpeed

Пропорційна тарифікація означає, що в разі купівлі ліцензії в середині місяця плата стягуватиметься тільки за дні, що залишилися цього місяця. Виняток становлять випадки, коли ви купуєте ліцензію в самому кінці місяця. У цьому випадку плата стягуватиметься за дні, що залишилися в цьому місяці, і за весь наступний місяць.

Для річних ліцензій рік починається в перший день наступного місяця, тому рахунки виставляються пропорційно цьому місяцю. Після замовлення ви зможете подивитися рахунок-фактуру, щоб дізнатися точний діапазон дат, за які вам виставлено рахунок.

Кожна ліцензія може працювати тільки на одному сервері або VPS

Free Starter – це щомісячна ліцензія з ціною $0. Щомісяця за 14 днів до закінчення терміну ви отримаєте щомісячний рахунок-фактуру. Якщо ліцензію вказано в рахунку окремо, сума до сплати дорівнюватиме $0, і ліцензію буде автоматично подовжено. Якщо в рахунку є інші послуги, які потребують оплати, ліцензію Free Starter буде продовжено тільки після оплати рахунку.

Ні, сплачені кошти за ліцензію не повертаються.

Ви можете отримати ліцензію на 1 рік – сплативши її вартість лише за 11 місяців, тобто 1 місяць ви отримаєте в подарунок.