Вперше зіткнулися з SSL сертифікатами?

Тут Ви знайдете всю інформацію, яка допоможе розібратися, в чому різниця між сертифікатами, вибрати правильне рішення для SSL безпеки вашого сайту, дізнатися скільки коштує, замовити та купити сертифікат.

Нам всім потрібна безпека в Інтернеті. Відколи з’явився Інтернет у ньому завжди були кіберзагрози та кіберзлочинці, які намагаються нашкодити. Інтернет розвивається, а разом з ним ростуть і загрози. Сьогодні кіберзлочинність особливо витончена, втім, як і завжди, хакери використовують будь-яку доступну їм вразливість.

Ключ до кібербезпеки завжди бути на крок попереду. В даний час захист вашого сайту від потенційних загроз вимагає всеосяжного та всебічного рішення щодо забезпечення безпеки, і жоден компонент цього рішення безпеки не є більш важливим, ніж SSL/TLS . Вартість початкового рівня сертифікатів дуже мала – це відкриває кожному доступ до безпеки. Ціна, заплачена за сертифікат, збереже вам і вашим клієнтам набагато більше грошей і нервів.

Найпопулярнішими, за відгуками наших клієнтів та найдоступнішими за ціною, вважаються сертифікати бренду Comodo .
Рішення від DigiCert є стандартом безпеки.
Для звітів фінансових компаній рекомендуємо купити сертифікати для FATCA , за їх допомогою відбувається ідентифікація компаній.

Незалежно від рівня вашої технічної підготовки – будь ви IT фахівцем або людиною не пов’язаною з IT сферою – цей посібник проведе вас за основами SSL:

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

Що це

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

Як це працює

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

Навіщо це потрібно

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

Як отримати

bookmark Керівництво

Ознайомтеся з керівництвом TutHost ™ з купівлі SSL сертифікату

Що таке SSL / TLS?

Почнемо з основ. SSL/TLS сертифікат виконує дві основні функції. Він шифрує з’єднання між клієнтами (браузером користувача веб-сайту) та веб-сервером (сервером, на якому розміщено веб-сайт) через протокол SSL/TLS . А також він перевіряє справжність компанії чи організації, для якої випущено цей сертифікат.

  1. Шифрування даних
Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

2. Аутентифікація

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

Що таке шифрування даних?

Коли браузер клієнта та веб-сервер обмінюються даними, як правило, ця інформація знаходиться у відкритому доступі і може бути перехоплена та змінена третьою стороною. Природно, нам би цього не хотілося. Особливо якщо йдеться про приватні дані, номери банківських карток, паролі та іншу інформацію користувачів, яку ми воліли б захистити. SSL/TLS сертифікат дозволяє зашифрувати з’єднання, в якому всі дані, що передаються між клієнтом та сервером кодуються таким чином, що тільки уповноважена сторона може їх прочитати. Це захищає персональні дані і конфіденційну інформацію, якими обмінюються обидві сторони.

У минулому Цезар, щоб захистити свої повідомлення, шифрував їх. Саме тому вороги було неможливо прочитати перехоплені повідомлення Цезаря. Сучасні ж методи шифрування набагато складніші за шифр Цезаря, що гарантує їх стійкість до злому.

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами
Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

Що таке аутентифікація або перевірка справжності?

Отже, тепер ви знаєте, що SSL/TLS сертифікат дозволяє зашифрувати з’єднання між клієнтом та веб-сервером, але що це означає? Як створюється безпечне з’єднання? Все починається з взаємодії, відомої як SSL Рукостискання (SSL Handshake) , яка протягом мілісекунд сприяє шифруванню з’єднання і захищає весь зв’язок між вашим сайтом та його відвідувачами.

Як працює SSL сертифікат?

Коли клієнт і веб-сервер обмінюються даними, зазвичай ця інформація знаходиться у відкритому доступі і може бути перехоплена і змінена третьою стороною. Зі зрозумілих причин це не ідеально. SSL/TLS сертифікат дозволяє зашифрувати з’єднання, в якому весь зв’язок між клієнтом та сервером кодується таким чином, що тільки уповноважена сторона може його прочитати. Це захищає персональні дані і конфіденційну інформацію, якими обмінюються обидві сторони.

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

Отримай кращі сертифікати для максимальної аутентифікації

ВИБРАТИ І ДІЗНАТИСЯ СКІЛЬКИ КОШТУЄ SSL СЕРТИФІКАТ

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами

Як працює процес видачі SSL сертифікату?

Потрібно зробити кілька кроків, щоб отримати SSL-сертифікат. Починаємо зі створення CSR запиту та секретного ключа, потім потрібно сплатити вартість замовлення, потім потрібно пройти процес перевірки, отримати сертифікат та додаткові файли (кореневі та проміжні сертифікати) з центру сертифікації, потім встановити SSL сертифікат на свій сервер та налаштувати сервер для роботи з HTTPS .

CSR запит – це зашифрований текстовий файл, що містить запит на випуск сертифіката, на підставі якого центр сертифікації видаватиме сертифікат. При створенні CSR запиту генерується секретний ключ, без якого неможливо використовувати ССЛ сертифікат. Для вашої зручності ми інтегрували створення CSR запиту на замовлення сертифіката. Заповнюючи деталі замовлення сертифіката, ви автоматично створюєте запит і ключ, які зберігаються в замовленні.

Перевірка або валідація – це насамперед підтвердження права керування доменом, для якого вам потрібно замовити сертифікат. Найлегше виконати валідацію домену по e-мейлу, отримавши лист із посиланням на підтвердження. Для сертифікатів з валідацією доменів (DV) на цьому перевірка закінчується, центр сертифікації випускає сертифікат та надсилає на e-mail замовника. Для сертифікатів з валідацією організації (OV) та з розширеною валідацією (EV) додатково надаються документи компанії бажаючої отримати сертифікат. Після успішної перевірки документів та перевірочного дзвінка з центру сертифікації випускається сертифікат і його можна встановлювати на ваш сервер.

Докладніше ознайомитися з процесом валідації ви можете натиснувши кнопку “Вивчити процес”.

Керівництво покупця SSL сертифікату від TutHost ™

Отже, тепер ви розумієте, що таке сертифікат SSL / TLS, як він працює, що потрібно зробити, щоб отримати сертифікат і використовувати його на вашому сайті. Але це лише верхівка айсберга. Існує цілий ряд факторів, які визначають, який тип сертифіката підходить саме вам і вашому сайту.

Різниця між типами сертифікатів визначає додаткові переваги та функції, якими ви можете скористатися, що допоможе вам використовувати нещодавно придбаний SSL-сертифікат на всі 100%. Щоб вибрати правильне рішення для вас і вашої компанії, вам знадобиться вся інформація.

Відповіді на всі ваші запитання по SSL сертифікатами
bookmark Що таке SSL
book Як працює SSL
global Перевірка домену
meeting Перевірка організації
infrastructure Розширена перевірка
code Code Signing
network Wildcard сертифікати
inverse Мультидоменні сертифікати

cart Замовити SSL

Готові замовити SSL сертифікат? Найкращі ціни – ми гарантуємо.

Замовити зараз

preferences Інструменти SSL

Ці інструменти доступні нашим клієнтам і допомагають виконувати необхідні дії під час випуску SSL сертифіката.

Використовувати інструменти

question Довідка з перевірки

Ми знаємо, як допомогти Вам пройти всі етапи процесу перевірки.

Довідка