Сертифікат Comodo EV Code Signing

comodo ssl

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Comodo EV Code Signing

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-5 днів
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 32/64 бит
Максимальний термін: 3 роки
Гарантія:0 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Нет
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 год2 года3 года4 года
375.00 $750.00 $1125.00 $-
Comodo EV Code Signing

Перевірка організації

Comodo EV Code Signing

Для мобільних

Comodo EV Code Signing

Зелений рядок


Опис SSL сертифіката Comodo EV Code Signing

Сертифікат Comodo Extended Validation (EV) Code Signing гарантує для ваших клієнтів впевненість у завантаженні вашого ПЗ. Ви працювали дуже старанно, щоб браузер у результаті попередженням збив ваших користувачів. Сертифікат EV Code Signing надає ті ж можливості, що й звичайний Code Signing сертифікат, але додатково надає перевірку справжності виробника ПЗ. Перевірка автентичності – це те, що позбавляє набридливих попереджень браузера і підвищує репутацію файлів в Microsoft SmartScreen.

Ваш EV Code Signing також має додатковий рівень безпеки – ваш приватний ключ буде фізично зберігатися на зовнішньому апаратному токені. Це виключає будь-який ризик несанкціонованого використання сертифіката підпису коду. Сьогодні підпис коду є обов’язковою умовою. Вживіть додаткових заходів, щоб не тільки гарантувати цілісність свого програмного забезпечення, але й підтвердити особистість для клієнтів. Зрештою, ніщо так не підвищує конверсію, як довіру.
Примітка: оскільки закритий ключ зберігається на апаратному токені, з метою безпеки його не можна скопіювати або експортувати для створення файлу PFX.

Comodo EV Code SigningОскільки це сертифікат EV,Comodo проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомComodo EV Code Signing . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

Comodo EV Code Signing

Comodo EV Code Signing це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васРазработчикам ПО та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Comodo EV Code Signing


На жаль, стандартнийComodo EV Code Signing сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.

Comodo EV Code Signing

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.


Comodo EV Code Signing підтримує багато різних платформ, серед яких:

Comodo EV Code Signing
  • Випуск за 1-5 днів
  • Верифікація: Розширена (EV)
  • Шифрування до 256 біт
  • 99,9% сумісність із браузерами
  • Друк для сайту
  • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
  • Безкоштовний перевипуск

Comodo EV Code SigningCode Signing сертифікати поставляються без друку Site Seal, тому що вони не призначені для розміщення на сайті.

Comodo EV Code Signing

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $0 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $0 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

comodo ssl

Коли ви замовляєте сертифікат Comodo, ви працюєте з чудовою компанією. Наскільки? Наприклад, кожна 7 з 10 компаній у top fortune 500 у світі використовують сертифікати бренду Комодо. Це відмінний вибір для початку, якщо ви хочете, щоб рівень довіри до вашого бізнесу був таким самим високим. Ця компанія має великий рівень

Comodo EV Code Signing

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.