Сертифікат DigiCert Secure Site Pro EV

DigiCert Secure Site Pro EV

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Site_seal_norton_digisert

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:2000000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 год2 года3 года4 года
1410.00 $2465.00 $4180.00 $5520.00 $
DigiCert Secure Site Pro EV

Перевірка організації

DigiCert Secure Site Pro EV

Для мобільних

DigiCert Secure Site Pro EV

Зелений рядок


Додаткові SAN записи

Увімкнено записів:Ціна 1 додаткового запису:Максимум записів:
01305 $248

Опис SSL сертифіката DigiCert Secure Site Pro EV

SSL сертифікат DigiCert Secure Site Pro EV – це рішення для шифрування, яке використовують великі та серйозні організації. Цей багатофункціональний сертифікат EV – набагато більше, ніж просто SSL сертифікат – це повністю продуманий пакет безпеки веб-сайту. Захистіть свій сайт за допомогою потужного шифрування та повної бізнес-автентифікації. Ваші клієнти зможуть переконатися в справжності вашої організації, у разі сумніву, переглянувши дані вашого SSL/TLS сертифіката або клікнувши на легко впізнаваний друк сайту Norton Secured™ – доведено, що це підвищує конверсію на 20%! Кожен сертифікат SSL Secure Site Pro EV підписаний як сучасною криптосистемою, такою як RSA або ECC, так і новою квантово-захищеною (PQC), щоб гарантувати, що ваш веб-сайт залишиться захищеним протягом усього терміну дії сертифіката, навіть у пост-квантову епоху. Це рішення також може захистити додаткові домени: у будь-який час ви можете додати їх до SAN, що робить цей сертифікат найбільш універсальним на ринку. Ваш веб-сайт також отримає вигоду від повного набору функцій безпеки веб-сайту, таких як веб-брандмауер, оцінка вразливості та надійний щоденний сканер шкідливих програм. Додайте пріоритетну перевірку та підтримку та повністю розблоковану платформу керування сертифікатами DigiCert CertCentral® Certificate Management Platform, щоб відстежувати все це. І, не дивно, що все більше організацій зі списку Fortune 100 довіряють DigiCert Secure Site Pro EV більше ніж будь-якому іншому SSL рішенню.

DigiCert Secure Site Pro EVОскільки це сертифікат EV,DigiCert проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомDigiCert Secure Site Pro EV . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

DigiCert Secure Site Pro EV

DigiCert Secure Site Pro EV це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васДля сайта компании, Государственные учреждения, Финансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

DigiCert Secure Site Pro EV

Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до248 доменів одним SSL-сертифікатом.DigiCert Secure Site Pro EV поставляється з0 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

DigiCert Secure Site Pro EV

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

DigiCert Secure Site Pro EV
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 2000000

DigiCert Secure Site Pro EV
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Розширена (EV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Site_seal_norton_digisert

З цим сертифікатом ви отримуєте друкDigiCert для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаDigiCert відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

DigiCert Secure Site Pro EV

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $2000000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $2000000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

DigiCert Secure Site Pro EV

DigiCert це бренд для тих, хто розуміє значення преміальної якості та причину високої вартості. Це основний центр сертифікації у світі, який випускає SSL сертифікати Extended Validation (розширеної перевірки) швидко та професійно. DigiCert працює з місцевими агентами з верифікації по всьому світу і готовий говорити вашою мовою. Урядові організації, корпорації та

DigiCert Secure Site Pro EV

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.