Сертифікат DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Site_seal_norton_digisert

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1750000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 год2 года3 года4 года
2715.00 $4750.00 $7465.00 $9505.00 $
DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

Перевірка організації

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

Для мобільних

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

Зелений рядок


Додаткові SAN записи

Увімкнено записів:Ціна 1 додаткового запису:Максимум записів:
2870 $248

Опис SSL сертифіката DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

Мультидоменні SSL-сертифікати DigiCert Secure Site EV – це швидкий та гнучкий спосіб захисту до 250 різних доменів з повною ідентифікацією вашого бізнесу. Ваша онлайн-ідентичність має вирішальне значення для успіху вашої компанії. Можливість запропонувати миттєву візуальну гарантію справжності та безпеки має вирішальне значення для будь-якого веб-сайту. Мультидоменні SSL-сертифікати Secure Site EV забезпечують максимальну ідентифікацію, заповнюючи дані вашого сертифіката перевіреною інформацією про вашу організацію та зміцнюючи ваш авторитет за допомогою універсального друку надійності сайту Norton Secured™. Secure Site EV Multi-Domain та друк Norton Secured ™ утворюють собою поєднання, яке є негайним повідомленням для будь-якого відвідувача про те, що ваша організація перевірена та безпечна для ведення бізнесу. Сертифікати DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL також постачаються з повним набором функцій безпеки веб-сайту, таких як оцінка вразливостей, пріоритетна перевірка та підтримка, а також платформа управління сертифікатами CertCentral® Certificate Management Platform. Це найпростіше та оптимізоване управлінське рішення у світі, яке використовують деякі з найуспішніших компаній у світі.

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSLОскільки це сертифікат EV,DigiCert проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомDigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васГосударственные учреждения, Финансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до248 доменів одним SSL-сертифікатом.DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL поставляється з2 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1750000

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Розширена (EV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Site_seal_norton_digisert

З цим сертифікатом ви отримуєте друкDigiCert для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаDigiCert відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1750000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1750000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

DigiCert це бренд для тих, хто розуміє значення преміальної якості та причину високої вартості. Це основний центр сертифікації у світі, який випускає SSL сертифікати Extended Validation (розширеної перевірки) швидко та професійно. DigiCert працює з місцевими агентами з верифікації по всьому світу і готовий говорити вашою мовою. Урядові організації, корпорації та

DigiCert Secure Site EV Multi-Domain SSL

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.