Головна» SSL сертифікати» GlobalSign SSL сертифікати

GlobalSign SSL сертифікати SSL сертифікати від Tuthost

GlobalSign SSL сертифікати

thumbup Гарантія
кращої ціни

GlobalSign – один із найбільших центрів сертифікації, заснований у Бельгії, який працює вже понад 20 років. За час роботи GlobalSign випустили мільйони SSL сертифікатів. Всі сертифікати, що випускаються, шифруються ключем 2048 біт, за допомогою алгоритму SHA-256. Серед сертифікатів GlobalSign є як бюджетні варіанти – лінійка AlphaSSL, так і сертифікати із зеленим рядком – ExtendedSSL (EV).

SSL сертифікати GlobalSign SSL сертифікати порівняння

НазваБрендПеревіркаТермін видачіWildcardSANEVЗамовити
Alpha SSL
⭐⭐⭐⭐
globalsign logoДомен (DV)5 хвилин35.00 $ в рік

GlobalSign DomainSSL
⭐⭐⭐⭐
globalsign logoДомен (DV)5 хвилин130.00 $ в рік

Alpha SSL Wildcard
⭐⭐⭐⭐
globalsign logoДомен (DV)5 хвилин135.00 $ в рік

GlobalSign OrganizationSSL (OV)
⭐⭐⭐⭐⭐
globalsign logoОрганізація (OV)1-3 дні170.00 $ в рік

Globalsign Code Signing
⭐⭐⭐⭐⭐
globalsign logoОрганізація (OV)1-3 дні250.00 $ в рік

Globalsign Code Signing EV
⭐⭐⭐⭐⭐
globalsign logoРозширена (EV)1-5 днів360.00 $ в рік

GlobalSign DomainSSL Wildcard
⭐⭐⭐⭐
globalsign logoДомен (DV)5 хвилин390.00 $ в рік

GlobalSign ExtendedSSL (EV)
⭐⭐⭐⭐⭐
globalsign logoРозширена (EV)1-5 днів430.00 $ в рік

GlobalSign OrganizationSSL Wildcard
⭐⭐⭐⭐⭐
globalsign logoОрганізація (OV)1-3 дні460.00 $ в рік

Компанія Globalsign була заснована ще в 1996 році в Бельгії та пізніше придбана японською групою компаній GMO (раніше відомо як GeoTrust Japan). Globalsign входить до п’ятірки найбільших центрів сертифікації у світі.

Інформація про GlobalSign SSL

Декілька цифр, що свідчать про компанію Globalsign

  • Понад 2,5 мільйона сертифікатів випущено по всьому світу
  • Понад 25 мільйонів сертифікатів використовують їх кореневий сертифікат.
  • Більше 5 мільйонів цифрових ID випущено для сайтів та пристроїв

Сертифікати Globalsign використовують для захисту своїх сайтів багато міжнародних корпорацій. У тому числі Microsoft, Netflix, Ford, Airbnb. Компанія має свої представництва у багатьох країнах: США, Бразилія, Великобританія, Бельгія, Іспанія, Італія, Нідерланди, Франція, Німеччина, Японія, Китай та інші.

Послуги Globalsign за цифровими сертифікатами надаються через перевірену WebTrust надійну інфраструктуру з глобальними центрами обробки даних, резервуванням, високою доступністю, серверами світового класу, що захищають мережу, і величезною масштабованістю, необхідною для ринку IoE, що розвивається, вартістю 14,4 трильйона доларів.

security

Переваги та особливості GlobalSign SSL сертифіката

Для недорогих рішень щодо захисту сайтів з перевіркою лише домену є окремий суббренд AlphaSSL, в якому є лише сертифікат Alpha SSL – для захисту одного домену та Alpha SSL Wildcard для захисту всіх піддоменів одного домену. Такі сертифікати випускаються дуже швидко, адже весь верифікаційний процес повністю автоматизований. Коштують сертифікати Alpha SSL від 35.00 $ / рік

Для організацій представлені сертифікати з перевіркою організації OV, наприклад, GlobalSign OrganizationSSL (OV) за170.00 $ / рік . А для великих корпорацій, яким потрібен максимальний рівень захисту та довіри, підійдуть сертифікати з розширеною перевіркою – GlobalSign ExtendedSSL (EV) за ціною від430.00 $ / рік .

GlobalSign підписання документів – безпека PDF SSL

Окрім сертифікатів для безпеки сайтів та роботи протоколу https є також сертифікати для підпису документів.

За допомогою таких сертифікатів гарантується цілісність та незмінність документа, а також підтверджується автором документа.

Такі сертифікати можна використовувати в Microsoft Office та інших сумісних офісних пакетах, а також для підпису документів PDF.

Управління сертифікатами GlobalSign SSL – комерційне рішення

Для компанії з великою інфраструктурою у яких кількість сертифікатів обчислюється десятками та сотнями – підійде рішення для зручного та простого керування всіма сертифікатами компанії.

Рішення PKI від Globalsign допоможе у вирішенні цілого ряду завдань:

redundancy
Миттєвий випуск сертифікатів різних типів
preferences
Управління сертифікатами API
meeting
Роздільний доступ користувачів до сертифікатів
docbox
Інтеграція з Active Directory

Чому GlobalSign SSL?

Вибирати SSL сертифікати GlobalSign варто тим компаніям, для яких важлива надійність, висока репутація та простий процес випуску сертифіката. У лінійці продуктів безпеки від Globalsign знайдуться і звичайні сертифікати для захисту сайтів і сертифікати для підпису ПЗ та документів.

Де краще придбати GlobalSign SSL?

Ви, звичайно, можете купити сертифікати безпосередньо в компанії Globalsign. Але по-перше це буде дорожче, ніж у нас, а по-друге, якщо вам потрібні документи, що закривають для компанії, то краще купувати через офіційних партнерів.

Компанія Тутхост є зареєстрованим партнером і тому максимально швидко зможемо вирішити усі пов’язані із сертифікатами питання.

Переваги покупки у TutHost

Чому варто купувати сертифікати від Globalsign у нас?

  • Ми ділимося з вами своєю партнерською знижкою і тому у нас сертифікати дешевші, ніж при покупці безпосередньо.
  • Ми маємо великий досвід роботи з сертифікатами і допоможемо вам підібрати оптимальне для вас рішення. Не завжди найдорожчий – значить найкращий.
  • Для організацій ми надамо весь набір документів, можемо надіслати як звичайною поштою, так і через сервіси для електронного документообігу Вчасно або Paperless.
  • Особистий кабінет клієнта – в якому можна легко керувати сертифікатами, незалежно від їх кількості.

Часті питання

Усе залежить від типу сертифіката GlobalSign: з перевіркою домену можна отримати SSL за 15 хвилин, а з перевіркою компанії – за кілька днів. Насамперед вирішіть, скільки доменів ви хочете захистити, і наскільки складну перевірку готові пройти.

Якщо не виходить розібратися у великій кількості сертифікатів – напишіть у службу підтримки, фахівці дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.

Усі SSL-сертифікати шифрують дані та захищають сайт за допомогою протоколу https. Рівень довіри сертифіката показує, наскільки складно пройти перевірку сертифіката. Що складніше випустити сертифікат, то вищий рівень довіри.

Так, якщо замовлений сертифікат не підійшов, напишіть у службу підтримки, щоб повернути гроші. Це можна зробити протягом 30 днів з моменту випуску SSL-сертифіката.