Головна » SSL сертифікати » Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Сертифікат Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

thawte ssl

Рейтинг:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-5 днів
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1500000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – напишіть нам і отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
220.00 $390.00 $550.00 $-
Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Перевірка організації

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Для мобільних

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Зелений рядок


Для максимального захисту сайту та довіри зверніть увагу на сертифікати Thawte SSL Web Server with EV. Ці сертифікати надають зелений рядок , єдиний найбільш надійний візуальний індикатор довіри до сайту. Використовуючи зелений адресний рядок, ваш сайт буде асоціюватися з сайтами з найвищим рівнем довіри, таким як Amazon, Bank of America та Twitter, оскільки всі вони використовують EV сертифікати. На додаток ви отримаєте друк Thawte Site Seal, для розміщення на сайті, https протокол та замочок поруч із URL вашого сайту. Ця комбінація візуальних символів довіри забезпечить рентабельність інвестицій у цей сертифікат, оскільки дозволить відвідувачам, які ще не знайомі з вашою компанією, робити замовлення на вашому сайті. Цей сертифікат рекомендований для великих корпорацій, високо відвідуваних ecommerce сайтів, та всіх інших сайтів, що прагнуть максимальної безпеки.

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)Оскільки це сертифікат EV,Thawte проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомThawte SSL Webserver with EV (SAN) . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Thawte SSL Webserver with EV (SAN) це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васИнтернет магазин, Государственные учреждения, Финансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до100 доменів одним SSL-сертифікатом.Thawte SSL Webserver with EV (SAN) поставляється з0 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1500000

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)
 • Випуск за 1-5 днів
 • Верифікація: Розширена (EV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

З цим сертифікатом ви отримуєте друкThawte для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаThawte відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1500000. Це означає, що якщо сайт неправильно перевірений, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1500000 за втрати, пов’язані з цим. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

thawte ssl

Бренд Thawte це чудова комбінація довіри та безпеки. Ці сертифікати вважаються одними з преміум SSL пропозицій на ринку, але доступні за ціною, що підходить будь-якому бюджету. Коли клієнти бачать друк Thawte для сайту, вони розуміють, що на цьому сайті можна безпечно замовляти товари чи послуги та бути впевненими у захисті

Thawte SSL Webserver with EV (SAN)

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.