Сертифікат DigiCert Extended Validation SSL

DigiCert Extended Validation SSL

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

DigiCert Extended Validation SSL

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1000000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 год2 года3 года4 года
310.00 $540.00 $870.00 $1150.00 $
DigiCert Extended Validation SSL

Перевірка організації

DigiCert Extended Validation SSL

Для мобільних

DigiCert Extended Validation SSL

Зелений рядок


Опис SSL сертифіката DigiCert Extended Validation SSL

Сьогодні клієнтам потрібна повна інформація перед тим, як вони оформлять договір. Тільки сертифікати з розширеною верифікацією можуть надати це. Сертифікат DigiCert Extended Validation SSL може бути випущений швидше ніж інші сертифікати з повною перевіркою. Все це завдяки максимально оптимізованим процесам перевірки в центрі сертифікації. Протягом всього декількох годин ви можете забезпечити максимальну безпеку даних, що передаються на сайті. Ніщо так позитивно не впливає на довіру клієнтів, як можливість побачити верифіковану інформацію про вашу компанію в сертифікаті або натиснувши на друк DigiCert Secure Trust Seal. EV – означає, що ви інвестуєте у безпеку.

Немає сумнівів, що це найкращий сертифікат EV SSL в індустрії, що випускається центром сертифікації DigiCert. DigiCert Secure Site EV SSL є абсолютним лідером рейтингу довіри з довгою історією. Сертифікат постачає з 256 біт шифруванням та підтримує алгоритм SHA2.

Сертифікати центру сертифікації DigiCert використовуються на більш ніж 200,000 сайтів у 172+ країнах.

Цей сертифікат підходить для FATCA та IRS

 

 

 

 

 

 

 

 

DigiCert Extended Validation SSLОскільки це сертифікат EV,DigiCert проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомDigiCert Extended Validation SSL . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

DigiCert Extended Validation SSL

DigiCert Extended Validation SSL це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васДля сайта компании, Государственные учреждения, Финансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

DigiCert Extended Validation SSL


На жаль, стандартнийDigiCert Extended Validation SSL сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.
Але дозволяє захистити одним сертифікатом домен з www і без, наприклад ви зможете захистити www.name-of-site.com та name-of-site.com за допомогою одного сертифікатаDigiCert Extended Validation SSL .

DigiCert Extended Validation SSL

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

DigiCert Extended Validation SSL
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1000000

DigiCert Extended Validation SSL
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Розширена (EV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

DigiCert Extended Validation SSL

З цим сертифікатом ви отримуєте друкDigiCert для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаDigiCert відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

DigiCert Extended Validation SSL

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1000000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1000000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

DigiCert Extended Validation SSL

DigiCert це бренд для тих, хто розуміє значення преміальної якості та причину високої вартості. Це основний центр сертифікації у світі, який випускає SSL сертифікати Extended Validation (розширеної перевірки) швидко та професійно. DigiCert працює з місцевими агентами з верифікації по всьому світу і готовий говорити вашою мовою. Урядові організації, корпорації та

DigiCert Extended Validation SSL

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.