Сертифікат Sectigo EV Code Signing Certificate

sectigo_logo

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-5 днів
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 3 роки
Гарантія:0 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Нет
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Розширена перевіркаCodeSigning

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
375.00 750.00 1125.00 -
Sectigo EV Code Signing CertificateПеревірка організації
Sectigo EV Code Signing Certificate
Для мобільних
Sectigo EV Code Signing CertificateЗелений рядок

Опис SSL сертифіката Sectigo EV Code Signing Certificate

Сертифікати Sectigo Extended Validation Code Signing на голову вищі за стандартні сертифікати підпису з двох причин. Насамперед, лише EV Code Signing може забезпечити розробникам програмного забезпечення миттєве підвищення репутації завдяки фільтру Microsoft SmartScreen. Цей сумнозвісний вибагливий фільтр з моменту своєї появи був бар’єром для входу в індустрію програмного забезпечення, але сертифікат Sectigo EV Code Signing вирішує проблему SmartScreen. Проходячи перевірку таким надійним центром сертифікації, як Sectigo, Microsoft готова надати більше довіри вашій організації. Зрештою, Microsoft довіряє Sectigo негласно. Друга перевага EV Code Signing? Закриті ключі шифрування зберігаються на фізичному апаратному токені, що забезпечує безпеку ключів фізичної, а не тільки мережевий. EV Code Signing – це майбутнє підпису коду, і ми маємо найкращу ціну на цей сертифікат.

 

Sectigo EV Code Signing Certificate


Оскільки це сертифікат EV,Sectigo проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомSectigo EV Code Signing Certificate . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

Sectigo EV Code Signing Certificate

Sectigo EV Code Signing Certificate це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васРазработчикам ПО та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Sectigo EV Code Signing Certificate

На жаль, стандартнийSectigo EV Code Signing Certificate сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.

Sectigo EV Code Signing Certificate
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.


Sectigo EV Code Signing Certificate підтримує багато різних платформ, серед яких:

Sectigo EV Code Signing Certificate
  • Випуск за 1-5 днів
  • Верифікація: Розширена (EV)
  • Шифрування до 256 біт
  • 99,9% сумісність із браузерами
  • Друк для сайту
  • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
  • Безкоштовний перевипускCode Signing сертифікати поставляються без друку Site Seal, тому що вони не призначені для розміщення на сайті.

Sectigo EV Code Signing Certificate

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $0 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $0 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

sectigo_logo

Sectigo – це раніше всім відомий Comodo, який змінив свою назву. Sectigo є найбільшим центром сертифікації у світі. З широким спектром пропозицій продуктів з різними рівнями перевірки, гарантіями та додатковими функціями – Sectigo обов’язково знайде ідеальне рішення для безпеки для будь-якої компанії чи організації.

Sectigo EV Code Signing Certificate

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.