+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Хостинг Windows VPS

Ціни на послугу VPS хостинг Windows

 

  
 
Процесор, Мгц
Пам’ять, Мб
Дисковий простір, Гб
Виділені IP
Трафік

Windows VPS 2

30.00 $
в місяць
Процесор, Мгц : 2 ядра (>4000 Мгц)
Пам’ять, Мб : 1024
Дисковий простір, Гб : 50
Виділені IP : 1
Трафік: Необмежений

Windows VPS 3

50.00 $
в місяць
Процесор, Мгц : 2 ядра (>4000 Мгц)
Пам’ять, Мб : 2048
Дисковий простір, Гб : 75
Виділені IP : 1
Трафік: Необмежений

Windows VPS 4

70.00 $
в місяць
Процесор, Мгц : 4 ядра (>8000 Мгц)
Пам’ять, Мб : 4096
Дисковий простір, Гб : 100
Виділені IP : 1
Трафік: Необмежений
Додаткові послуги та сервіси
Панель управления DirectAdmin2.00 $ / месяц
Панель управления CPanel16.00 $ / месяц
Панель управления ISPmanager Lite5.50 $ / месяц
Панель управления ISPmanager Business22.00 $ / месяц
1 Выделенный IP2.00$ / месяц

Знижки

Замовити Windows VPS можна зі знижкою, якщо платити відразу на кілька місяців.
При оплаті ВПС за 3 місяці – знижка 5%.
При оплаті ВПС за 6 місяців – знижка 10%.
При оплаті ВПС за 1 рік – знижка 15%.
При оплаті ВПС за 2 роки – знижка 20%.

Сервіс та підтримка

Підтримка готова допомогти з первинної налаштуванням ОС і панелі керування VMmanager. На тарифах KVM 3 і вище вам також буде доступна безкоштовна панель керування хостингом – ISPmanager Lite.

Windows Server

Доступні для установки Windows Server 2012 R2 редакцій Standart і Datacenter, а також 2016. Базова ліцензія Windows Server Standard 2012 R2 вже включена у вартість.

Автоматичне відновлення роботи

Навіть в разі якщо один з серверів повністю вийде з ладу – ВПС автоматично мігрує на інший вільний сервер і на роботі ваших проектів це практично не позначиться.

Оренда ліцензій Windows

Вам не потрібно купувати дорогі ліцензії Microsoft, всі необхідні ліцензії для хостингу VPS: Windows Server, SQL Server і т.д. – можна взяти у нас в оренду

Ліцензійні ОС

На віртуальних серверах використовуються тільки ліцензійні ОС, що гарантує вам своєчасні оновлення, відсутність вразливостей і офіційну підтримку.

Підвищена відмовостійкість

Всі контрольні вузли в хмарі дублюються. Тобто фактично ми витрачаємо в 2 рази більше ресурсів на обслуговування ВПС, але при цьому ціна на послуги залишається доступною.

Резервне копіювання

Регулярне резервне копіювання в розподілене сховище гарантує збереження даних.

Зручна панель керування

Разом з кожним VPS сервером на Windows – клієнт отримує доступ до панелі керування VMmanager. В панелі можна змінювати конфігурацію VPS сервера на Windows, перезавантажувати або встановлювати заново і багато іншого.

Що таке Windows VPS

Хостинг Windows VPSWindows VPS – це віртуальний сервер з встановленою Windows 2012 R2 або вище, на базі віртуалізації KVM. Ви отримуєте повний адміністраторський доступ до сервера і зможете запускати на ньому будь-які Windows програми та додатки. А завдяки віддаленого робочого столу ви зможете використовувати VPS на Windows як повноцінний робочий комп’ютер. Ліцензія Windows вже включена у вартість віртуальної машини.

Для організацій і юр. осіб ми надаємо тестовий доступ, завдяки якому ви зможете протестувати сервер на Windows. У разі потреби ви також можете додатково орендувати ліцензії Microsoft Office, SQL Server або Microsoft Exchange.

Переваги VPS на Windows

Віртуалізація KVM

Технологія віртуалізації серверів KVM забезпечує якісний хостинг і надійну роботу інтернет-проектів при максимально ефективному використанні ресурсів. Вона постійно підтримується розробниками і продовжує вдосконалюватися. Серед достоїнств ВДС КВМ – апаратна незалежність, хороша адаптивність під різні бізнес-завдання, можливість підключення гостьових ОС (налаштовуються по необхідності, вказуються бажані права доступу).

Продуктивність

Стабільна робота і висока обчислювальна здатність обумовлюється тим, що VPS Windows працює на базі серверної платформи SuperMicro з процесорів Intel Xeon серії Е. Вони характеризуються високою продуктивністю, тому наші клієнти отримують потужний виділений сервер і простоту керування для своїх ресурсів за доступною ціною.

Безпека

VPS хостинг на Windows – це гарантія безпеки і збереження ваших даних. Він припускає наявність вбудованого захисту від мережевих погроз, яка руйнує інструменти атак і попереджає їх подальше поширення. Крім того, в ВПС є технологія захисту Device Guard, що забезпечує запуск на сервері тільки довіреної ПО. Оренда VPS на Віндовс в Києві, Україна на Tuthost.ua вже включає такі вбудовані компоненти, як Defender, Device Guard і Control Flow Guard.

Storage Spaces Direct

Технологія дозволяє економічно організувати сховище (до 90% економії обсягу). Крім того, вона здатна відновлювати інформацію в екстрених ситуаціях без порушення робочого процесу. Щоб купити VPS сервер на Windows або замовити інші послуги, зателефонуйте або напишіть нам онлайн. Ми пропонуємо дешевий хостинг і вигідні умови співпраці.

Якщо ваш сайт споживає занадто багато ресурсів на звичайному хостингу, вам необхідна більш складна конфігурація системи або постійний root доступ, значить вам необхідний віртуальний сервер vps.

Ми пропонуємо на вибір кілька вигідних тарифів на vps послуги, а також вам буде доступна професійна панель керування сервером на базі технології KVM. Ви отримаєте панель керування і зможете самостійно встановлювати заново або перезавантажувати ваш ВПС, і віддалено підключатися до сервера.

Ліцензія Windows Server 2012 R2 вже входить у вартість, вам не потрібно купувати її окремо.

Датацентр: Воля, технологія віртуалізації: KVM.

  • При оплаті впс за 3 місяці – знижка 5%.
  • При оплаті впс за 6 місяців – знижка 10%.
  • При оплаті впс за 1 рік – знижка 15%.
  • При оплаті впс за 2 роки – знижка 20%.

Питання та відповіді

Основні параметри, на які потрібно звернути увагу при виборі тарифу – це оперативна пам’ять та дисковий простір. Розглянемо кілька найчастіших сценаріїв використання Windows VPS

  • Бухгалтерія 1C Для 5 користувачів, які будуть віддалено працювати з базою, ми рекомендуємо не менше 4 Гб оперативної пам’яті, 2 ядра процесора і 100 Гб місця, для такої конфігурації підійде тариф Windows VPS 4
  • Для 2 користувачів, з можливістю віддаленого доступу потрібно буде 2 ядра і 2 Гб оперативної пам’яті, відповідно підійде тариф Windows VPS 3
  • Розміщення веб-сайту Для роботи невеликого сайту з базою даних буде достатньо мінімального тарифу Windows VPS 2 з 2 ядрами процесора і 50 Гб місця, для сайту більше знадобиться вже тариф Windows VPS 2 або вище

KVM – це рішення віртуалізації для платформ з апаратною підтримкою технології віртуалізації Intel VT або AMD-V. Крім відмінної підтримки віртуалізації для ОС Windows, незаперечною перевагою є вартість такого рішення, в порівнянні з традиційними для Windows системами віртуалізації Microsoft Hyper-V і VMware vSphere, оскільки при використанні відкритого рішення – KVM немає необхідності в додаткових ліцензійних відрахуваннях.

До того ж KVM має величезну підтримку спільноти, легкий та простий у використанні та невибагливий до апаратних ресурсів.

Чисто технічно відмінностей між VPS та VDS немає жодних, хоча й розшифровуються ці абревіатури по-різному – Virtual Private Server та Virtual Dedicated Server – відповідно. Деякі провайдери кажуть, що відмінності в принципах віртуалізації: на рівні ядра або на рівні операційної системи, але це пояснення не має жодних підстав. Принцип функціонування та виділення ресурсів – абсолютно такий самий.

Ця плутанина викликана виключно різним походженням цих назв. Абревіатура VPS найбільш поширена в Європі та США, тоді як назва VDS більше прижилася у російськомовних країнах. Так що вибираючи VPS сервер на Windows пам’ятайте, що це слова – синоніми.