Ціни на послугу VPS хостинг Windows

Наразі програма оренди ліцензій Windows в Україні припинена компанією Microsoft. Тому VPS надаються без ліцензії Windows. Ви можете використовувати існуючу ліцензію або придбати її окремо.

Windows VPS 2
30.00 $ / міс.
Windows VPS 3
50.00 $ / міс.
Windows VPS 4
70.00 $ / міс.
Процесор, МГц2 ядра (> 4000 МГц)2 ядра (> 4000 МГц)4 ядра (> 8000 МГц)
Пам’ять, Мб102420484096
Дисковий простір, Гб5075100
Виділені IP111
ТрафікНе обмеженийНе обмеженийНе обмежений

Додаткові послуги та сервіси

⏩ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ І СЕРВІСИ VPS Хостинга⏩Ціни на послуги та сервіси
✔️ Панель керування Directadmin Personal24.00 $ / рік
✔️ Панель керування DirectAdmin Lite15.00 $ / місяць
✔️ Панель керування CPanel17.50 $ / місяць
✔️ Панель керування Plesk13.50 $ / місяць
✔️ 1 Виділений IP2.00 $ / місяць

Індивідуальна конфігурація vps

Якщо у вас нестандартний запит і вам недостатньо стандартних тарифів на віртуальні сервери Windows – напишіть у відділ продажу ваші вимоги (скільки пам’яті, місця та ядер процесора вам потрібно) і ми постараємося підібрати для вас індивідуальну конфігурацію VPS.

thumbup Знижки

Замовити Windows VPS можна зі знижкою, якщо платити відразу на кілька місяців.
При оплаті ВПС за 3 місяці – знижка 5%.
При оплаті ВПС за 6 місяців – знижка 10%.
При оплаті ВПС за 1 рік – знижка 15%.
При оплаті ВПС за 2 роки – знижка 20%.

servers Автоматичне відновлення роботи

Навіть в разі якщо один з серверів повністю вийде з ладу – ВПС автоматично мігрує на інший вільний сервер і на роботі ваших проектів це практично не позначиться.

security Підвищена відмовостійкість

Всі контрольні вузли в хмарі дублюються. Тобто фактично ми витрачаємо в 2 рази більше ресурсів на обслуговування ВПС, але при цьому ціна на послуги залишається доступною.

helpdesk Сервіс та підтримка

Підтримка готова допомогти з первинним налаштуванням ОС та панелі керування VMmanager. На тарифах KVM 3 і вище вам також буде доступна безкоштовна панель управління Windows VPS хостингом – ISPmanager Lite.

windowserver Оренда ліцензій Windows

Вам не потрібно купувати дорогі ліцензії Microsoft, всі необхідні ліцензії для хостингу VPS: Windows Server, SQL Server і т.д. – можна взяти у нас в оренду

dedicated Резервне копіювання

Регулярне резервне копіювання в розподілене сховище гарантує збереження даних.

cloudwindows Windows Server

Доступні для установки Windows Server 2012 R2 редакцій Standart і Datacenter, а також 2016. Базова ліцензія Windows Server Standard 2012 R2 вже включена у вартість.

ribbon Ліцензійні ОС

На віртуальних серверах використовуються тільки ліцензійні ОС, що гарантує вам своєчасні оновлення, відсутність вразливостей і офіційну підтримку.

window Зручна панель керування

Разом із кожним VPS сервером Windows – клієнт отримує доступ до панелі управління VMmanager. В панелі можна змінювати конфігурацію VPS сервера на Windows, перезавантажувати або встановлювати заново і багато іншого.

Що таке Windows VPS

Віндовс ВПС – це віртуальний сервер зі встановленою Windows 2012 R2 або вище, на базі віртуалізації KVM. Ви отримуєте повний адміністраторський доступ до сервера і зможете запускати на ньому будь-які Windows програми та додатки. А завдяки віддаленого робочого столу ви зможете використовувати VPS на Windows як повноцінний робочий комп’ютер. Ліцензія Windows вже включена у вартість віртуальної машини.

Для організацій і юр. осіб ми надаємо тестовий доступ, завдяки якому ви зможете протестувати VPS сервер на Windows. У разі потреби ви також можете додатково орендувати у нас ліцензії Microsoft Office, SQL Server або Microsoft Exchange.

Переваги VPS на Windows

cloudwindows Віртуалізація KVM

Технологія віртуалізації серверів KVM забезпечує якісний хостинг і надійну роботу інтернет-проектів при максимально ефективному використанні ресурсів. Вона постійно підтримується розробниками і продовжує вдосконалюватися. Серед достоїнств ВДС КВМ – апаратна незалежність, хороша адаптивність під різні бізнес-завдання, можливість підключення гостьових ОС (налаштовуються по необхідності, вказуються бажані права доступу).

lock Безпека

VPS хостинг на Windows – це гарантія безпеки і збереження ваших даних. Він припускає наявність вбудованого захисту від мережевих погроз, яка руйнує інструменти атак і попереджає їх подальше поширення. Крім того, в ВПС є технологія захисту Device Guard, що забезпечує запуск на сервері тільки довіреної ПО. Оренда VPS на Віндовс в Києві, Україна на Tuthost.ua вже включає такі вбудовані компоненти, як Defender, Device Guard і Control Flow Guard.

redundancy Продуктивність

Стабільна робота і висока обчислювальна здатність обумовлюється тим, що VPS Windows працює на базі серверної платформи SuperMicro з процесорів Intel Xeon серії Е. Вони характеризуються високою продуктивністю, тому наші клієнти отримують потужний виділений сервер і простоту керування для своїх ресурсів за доступною ціною.

database Storage Spaces Direct

Технологія дозволяє економічно організувати сховище (до 90% економії обсягу). Крім того, вона здатна відновлювати інформацію в екстрених ситуаціях без порушення робочого процесу. Щоб купити VPS сервер на Windows або замовити інші послуги, зателефонуйте або напишіть нам онлайн. Ми пропонуємо дешевий хостинг і вигідні умови співпраці.

Якщо ваш сайт споживає занадто багато ресурсів на звичайному хостингу, вам необхідна більш складна конфігурація системи або постійний root доступ, значить вам необхідний віртуальний сервер vps.

Ліцензія Windows Server 2012 R2 вже входить у вартість, вам не потрібно купувати її окремо.

Датацентр: Воля, технологія віртуалізації: KVM.

  • При оплаті впс за 3 місяці – знижка 5%.
  • При оплаті впс за 6 місяців – знижка 10%.
  • При оплаті впс за 1 рік – знижка 15%.
  • При оплаті впс за 2 роки – знижка 20%.

Кому підійде віртуальний сервер VPS на Windows

VPS сервери на базі Windows підійдуть для вирішення різних завдань, наприклад:

monitor
Віддалений робочий стіл. RDP
Якщо вам потрібно організувати віддалене робоче місце для ваших співробітників, працювати з яким можна з будь-якої точки світу.
document
Загальне сховище документів та файлів
Допоможемо спростити роботу невеликого офісу та обмін документами та файлами між співробітниками компанії
window
Сайт зроблений на ASP.NET
Ваш сайт розроблено з використанням технологій .NET Framework і бази даних Microsoft SQL server тоді VPS сервер на Віндовс – те, що потрібно вашому сайту.
wallet
Робота з бухгалтерськими програмами
ВПС Windows чудово підійде для роботи з фінансовими програмами і програмами обліку грошей. Сервер на Windows забезпечить максимальну безпеку даних.

Особливості та переваги оренди windows vps у нас

Speed
Миттєва активація сервера
Сервера активується одразу після отримання оплати за замовлення. Залежно від замовленої конфігурації створення віртуального сервера може зайняти від 5 до 15 хвилин. Після цього ви отримаєте дані для доступу на Email.
windowserver
Лише ліцензійний Windows
Завдяки підписаному договору SPLA з компанією Microsoft ми маємо можливість надавати вам усі популярні ліцензії ОС Windows, SQL Server та інші – в оренду без необхідності їх викуповувати.
window
Панель керування VMmanager
На панелі керування ви зможете виконувати перезавантаження VPS, підключатися до сервера віддалено, дивитися статистику використання сервера.

Питання та відповіді

Основні параметри, на які потрібно звернути увагу при виборі тарифу – це оперативна пам’ять та дисковий простір. Розглянемо кілька найчастіших сценаріїв використання Windows VPS

  • Бухгалтерія 1C Для 5 користувачів, які будуть віддалено працювати з базою, ми рекомендуємо не менше 4 Гб оперативної пам’яті, 2 ядра процесора і 100 Гб місця, для такої конфігурації підійде тариф Windows VPS 4
  • Для 2 користувачів, з можливістю віддаленого доступу потрібно буде 2 ядра і 2 Гб оперативної пам’яті, відповідно підійде тариф Windows VPS 3
  • Розміщення веб-сайту Для роботи невеликого сайту з базою даних буде достатньо мінімального тарифу Windows VPS 2 з 2 ядрами процесора і 50 Гб місця, для сайту більше знадобиться вже тариф Windows VPS 2 або вище

KVM – це рішення віртуалізації для платформ з апаратною підтримкою технології віртуалізації Intel VT або AMD-V. Крім відмінної підтримки віртуалізації для ОС Windows, незаперечною перевагою є вартість такого рішення, в порівнянні з традиційними для Windows системами віртуалізації Microsoft Hyper-V і VMware vSphere, оскільки при використанні відкритого рішення – KVM немає необхідності в додаткових ліцензійних відрахуваннях.

До того ж KVM має величезну підтримку спільноти, легкий та простий у використанні та невибагливий до апаратних ресурсів.

Чисто технічно відмінностей між VPS та VDS немає жодних, хоча й розшифровуються ці абревіатури по-різному – Virtual Private Server та Virtual Dedicated Server – відповідно. Деякі провайдери кажуть, що відмінності в принципах віртуалізації: на рівні ядра або на рівні операційної системи, але це пояснення не має жодних підстав. Принцип функціонування та виділення ресурсів – абсолютно такий самий.

Ця плутанина викликана виключно різним походженням цих назв. Абревіатура VPS найбільш поширена в Європі та США, тоді як назва VDS більше прижилася у російськомовних країнах. Так що вибираючи VPS сервер на Windows пам’ятайте, що це слова – синоніми.

Рекомендуємо використовувати останню стабільну версію Windows Server 2019. Але якщо з якоїсь причини вам потрібна стара версія, то ви також можете вибрати версії 2012 R2 і 2016. Однак маємо попередити, що Microsoft поступово відмовляється від підтримки старих версій. А за ціною ці ліцензії стоять однаково.

У меню “Пуск” виберіть усі програми – стандартні – Підключення до віддаленого робочого столу або просто скористайтеся пошуком у Пусці. Після того, як відкриється вікно для підключення, вкажіть айпі адресу вашого сервера, а на наступному кроці логін і пароль для доступу, які ви отримали при активації сервера.

Так, завдяки програмі SPLA ми можемо надавати ліцензії в оренду і кожен Windows VPS вже активований спеціальним ліцензійним ключем.

Наша підтримка зможе вам допомогти із встановленням системи та надати базову послугу підтримки. Але якщо у вас нестандартні завдання або вам необхідний моніторинг роботи сервера на регулярній основі, то у нас є послуга адміністрування сервера .