Інсталятор скриптів Installatron доступний на всіх тарифах віртуального хостингу від TutHost. Для установки є більш 200 різних скриптів і CMS, будь-яку з яких ви зможете встановити на хостинг всього за кілька кліків. За допомогою Installatron ви зможете легко оновлювати, клонувати і робити резервні копії вашого сайту.

СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ КОНТЕНТОМ (CMS)

Системи керування контентом (CMS) призначені для керування динамічним контентом на сайтах.

Все CMS володіють можливістю керувати новинами або блогами, мають систему шаблонів, що дозволяє легко змінювати дизайн сторінок. Більш просунуті системи можуть включити нескінченну кількість можливостей, включаючи: категорії, коментарі, систему реєстрації, голосування, статистику, менеджери файлів, чаво і т.д.

Wordpress

Wordpress це найпопулярніша CMS із відкритим кодом. Сьогодні WordPress це найпопулярніша платформа, на якій працює мільйони сайтів і блогів.

Joomla

Joomla це друга за популярністю CMS в світі. Вона була створена з проекту Mambo в 2005 році і сьогодні є однією з найбільш завантажуваних CMS в світі.

Drupal

Drupal – безкоштовна і дуже потужна за своїми можливостями CMS з відкритим кодом. Для неї вже написано безліч модулів.

Спільноти

Ви зможете легко встановити на свій сайт форуми, гостьові книги або движки wiki, якщо ви плануєте створити свою базу знань. Також для установки доступні популярні поштові системи і чати.

phpBB

Один з найпопулярніших форумних движків з відкритим вихідним кодом. Щодня використовують мільйони людей.

MediaWiki

Движок для створення бази знань або онлайн енциклопедії. Спочатку був написаний для вікіпедії і зараз використовується багатьма організаціями по всьому світу.

Vanilla

Сучасний безкоштовний двигун для швидкого створення форуму. Написаний з використанням PHP, MySQL. Випущений в 2006 році.

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ І БІЗНЕС

Хочете запустити свій інтернет магазин? Шукайте надійне рішення для електронної комерції? У installatron доступні десятки програм для створення магазину, роботи з клієнтами, виставлення рахунків та вирішення інших комерційних питань.

Magento

Одна з найпопулярніших відкритих систем для створення інтернет-магазину. Під неї вже написані тиcячі розширень, а завдяки продуманій архітектурі вона дуже популярна у розробників.

PrestaShop

Більш просте для новачків, але не менш популярне рішення для електронної комерції. Легка установка і більше 3000 доступних розширень.

WHMCS

Найпопулярніша биллинговая система для надання послуг хостингу, реєстрації доменів і безлічі інших суміжних послуг. Система обліку клієнтів, оплати і підтримки вже включені.

ФОТО І ФАЙЛИ

Рішення для зручного керування вашими файлами і фотографіями. Галереї зображень, керування музикою, відео і іншими медіа даними.

Piwigo

Безкоштовна система для керування медійним контентом, створення фотогалереї і спільноти. Підходить для організацій, команд і авторів.

ownCloud

Хотіли свій аналог dropbox? Ви зможете запустити своє хмара для зберігання і синхронізації файлів. документів і контактів.

Alfresco

Отличная система для керування документами и коллективной работы над ними. Підійде для організації документообігу.

ОПИТУВАННЯ ТА СТАТИСТИКА

Додатки для збору і аналізу статистики, даних про трафік і для створення досліджень і опитувань.

LimeSurvey

Дозволяє легко і швидко створювати найскладніші опитування або голосування.

Form Tools

Додаток для генерації веб-форм для збору даних від відвідувачів сайту.

Seo Panel

Додаток для тих, хто займається просуванням сайту. Моніторинг позицій сайту і безліч інструментів для пошукової оптимізації.