Головна » SSL сертифікати » Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Сертифікат Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

comodo ssl

Рейтинг:

⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-5 днів
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1750000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Статична
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – напишіть нам і отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
260.00 $490.00 $955.00 $-
Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Перевірка організації

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Для мобільних

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Зелений рядок


Сайти, захищені Comodo EV Multi-Domain SSL сертифікатом отримують переваги захисту від одного з найвідоміших брендів у сфері безпеки. Це сертифікат забезпечує найвищий рівень шифрування разом із індикаторами довіри, серед яких зелений адресний рядок. Тільки сертифікати з розширеною перевіркою (EV) надають зелений адресний рядок. Крім того це мультидомен сертифікат, ви можете забезпечити всі свої сертифікати зеленим адресним рядком за допомогою одного домену. Цей продукт чудово підходить комерційним сайтам з великою відвідуваністю та іншим бізнесам, які хочуть, щоб клієнти асоціювали їх із безпекою.

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)Оскільки це сертифікат EV,Comodo проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомComodo Multi-Domain EV SSL (SAN) . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN) це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васИнтернет магазин, Государственные учреждения, Финансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до250 доменів одним SSL-сертифікатом.Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN) поставляється з2 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1750000

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)
 • Випуск за 1-5 днів
 • Верифікація: Розширена (EV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

З цим сертифікатом ви отримуєте друкComodo для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Статична печатка просто і швидко встановлюється, але не “клікабельна” та не показує додаткову інформацію про верифікацію сайту. Також не відображає динамічних даних щодо безпеки вашого сайту.

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1750000. Це означає, що якщо сайт неправильно перевірений, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1750000 за втрати, пов’язані з цим. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

comodo ssl

Коли ви замовляєте сертифікат Comodo, ви працюєте з чудовою компанією. Наскільки? Наприклад, кожна 7 з 10 компаній у top fortune 500 у світі використовують сертифікати бренду Комодо. Це відмінний вибір для початку, якщо ви хочете, щоб рівень довіри до вашого бізнесу був таким самим високим. Ця компанія має великий рівень

Comodo Multi-Domain EV SSL (SAN)

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.