managedserver Колокейшн:  Розміщення серверів

Вартість розміщення сервера на Tuthost.ua

100 Мб 1U
40.00 $ /мес.
100 Мб 2U
50.00 $ /мес.
1000 Мб 1-2U
250.00 $ /мес.
Пропускна смуга100 Мб/с100 Мб/с1000 Мб/с
ТрафікНеобмеженийНеобмеженийНеобмежений
Розмір корпусу1 U2 Uдо 2U
Безкоштовних IP221
Вартість дод. IP2$2$6$
Блок живленняДо 350ВТДо 450ВТДо 450ВТ

Вартість додаткових послуг:

⏩ Додаткові послуги колокейшн⏩Ціни на додаткові послуги колокейшн
✔️ Додатковий IP2 $ на місяць
✔️ Перевстановлення операційної системи10 $ одноразово
✔️ Заміна обладнання на сервері, розміщеному на colocation20 $ одноразово
✔️ Адміністрування сервера20 $ в час
✔️ Додаткова розетка (за наявності тех. можливості)5 $ на місяць
✔️ Дод. живлення 100W (за наявності тех. можливості)8 $ на місяць
✔️ Додатковий порт для підключення квм (ipmi, idrac, ilo, irmc)5 $ на місяць
✔️ Додатковий канал 100 мбіт/с20 $ на місяць

Замовивши Colocation на Tuthost ви отримуєте:

helpdesk
24/7 підтримка
Тех. підтримка по апаратних проблемам і первинній установці сервера
hierarchy
Моніторинг серверів
Цілодобовий моніторинг мережевої доступності розміщеного сервера
managedserver
Робота з сервером в ДЦ
Можливість відвідування датацентру в будь-який час, за попереднім погодженням
monitor
IP-KVM
Можливість віддаленого доступу до сервера через IP-KVM
global
Гігабітний канал
Підключення до 1 Гбіт/с – каналу, на вимогу
infrastructure
2 IP адреси
2 айпі адреси в різних підмережах – безкоштовно

Переваги колокейшн сервера в Тутхост

gift Перший місяць – безкоштовно

Розмістіть свій сервер на 100 Мб 1U і отримуйте місяць безкоштовного розміщення (встановлення за наш рахунок). Щоб замовити колокейшн сервера, використовуйте промокод “colo-1month-free” (акція поширюється тільки на нових клієнтів).

ribbon Знижки до 20%

Замовляючи colocation сервера на Tuthost.ua, ви отримуєте вигідну систему знижок – 5% на розміщення сервера на 3 місяці і 10% при оплаті хостингу на 6 місяців. Якщо ви замовите послугу на 1 рік, ми дамо вам знижку в 15%, а на 2 роки – 20%.

diamond Сервіс

Послуга розміщення серверів (колокейшн) в Україні необхідна для тих, хто вже має свій власний сервер. Сервер буде знаходитися в спеціально обладнаному приміщенні, що має всі умови для цілодобової, безперебійної роботи вашого серверу. У кожному датацентрі всі канали інтернету мають резерв, є кілька вводів живлення, джерела безперебійного живлення та дизельний генератор.

router Канали

Ми пропонуємо розміщення серверів у дата-центрі в Україні, канал від 100 до 1000 Мб. Щоб замовити colocation або уточнити вартість оренди місця під сервер (в стійці), зателефонуйте нам або відвідайте наш офіс в Києві. Ви також можете придбати хостинг за доступною ціною.

monitor Робота з сервером в ДЦ

Є можливість працювати з вашим сервером прямо в дата-центрі.

rack Розміщення дод. обладнання

Крім розміщення сервера в датацентрі можна розмістити тут і додаткове мережеве обладнання – маршрутизатори або шлюзи.

select Датацентр на вибір

Розмістити сервер можна в одному з найбільших датацентрів Києва, на вибір: ДЦ Colocall або ДЦ Воля. Нові сервери ми рекомендуємо розміщувати в датацентрі Воля. Розміщення сервера в дата центрі Києва – гарантія оперативного до нього доступу, якщо ви перебуваєте в столиці.

thumbup Безперебійна робота

Ми надаємо послугу колокейшн – ваш сервер буде розташовуватися в спеціалізованому приміщенні, який оснащений всім необхідним для стабільної та безперебійної роботи 24/7.

Colocation – розміщення серверів в Україні від Tuthost

Colocation (Колокейшн) – це послуга з розміщення серверів клієнта на території провайдера, як правило, у дата-центрі. Для розміщення приймаються сервери стійкового формату, розміром від 1U до 4U.

Кому потрібна послуга Колокейшн?

Послуги з розміщення серверів підходить тим, хто хоче, щоб його обладнання було надійно захищене, працювало стабільно, безперебійно і завжди було онлайн. Тим, хто втомився від простоїв обладнання через відключення електрики, перегріву спекотним літом, від “випадково” висмикнутих з обладнання проводів та ін. Колокейшн забезпечує оптимальні умови для роботи вашого обладнання в режимі 24/7/365 протягом тривалого часу.

Якщо у вас проект, що розвивається, якому недостатньо віртуального хостингу, потрібно більше ресурсів: більше місця на диску, більше трафіку, більше обчислювальної потужності або вам потрібно, щоб ваш проект або дані розміщувалися на вашому сервері, тоді варто задуматися про колокейшн.

Colocation серверів підійде тим, хто хоче ефективно використовувати свої ресурси, наприклад, не витрачатися на будівництво власної серверної або ЦОД, але користуватися всіма перевагами першокласних дата-центрів. Це вигідніше навіть у довгостроковій перспективі.

Чому це вигідно для вас?

Компанія TutHost пропонує вам Colocation, розміщуючи ваше обладнання в одному з дата-центрів на вибір. Якщо у вас немає обладнання, можемо запропонувати вам сервер в оренду .

Ми виконуємо інсталяцію та підключення вашого обладнання до електричної мережі, каналів зв’язку до 1 Гбіт/с та забезпечуємо обслуговування.

Для нових клієнтів у нас є подарунок – Перший місяць безкоштовно!!!

Знижки від 5% до 20%, при оплаті за 3 і більше місяців.

Дата центр забезпечує:

 • спеціально обладнане приміщення,
 • безперебійне живлення з резервуванням та автономною дизельною електростанцією високої потужності,
 • канали зв’язку з високою пропускною здатністю та резервуванням, що забезпечують доступність вашого обладнання 24/7,
 • стабільність оптимальної температури та вологості,
 • пожежну безпеку: сигналізація та автоматична система газового пожежогасіння
 • цілодобовий моніторинг обладнання,
 • фізична безпека та контроль доступу.

Ще переваги замовлення послуги на Tuthost

gift
Перший місяць – безкоштовно
Ви можете розмістити свій сервер абсолютно безкоштовно , щоб протестувати послугу, перевірити канал. Для цього вам потрібно знайти на цій сторінці промокод і вказати його при замовленні colocation.
Protected
Цілодобовий доступ до датацентру
При необхідності попрацювати фізично зі своїм сервером ви можете потрапити до ДЦ у будь-який час доби, достатньо зробити заявку.
cart
Безкоштовна доставка сервера
В рамках Києва ми можемо приїхати до вас підписати документи та доставити сервер від вас у датацентр абсолютно безкоштовно. Якщо ви з іншого міста – ми готові прийняти сервер Новою поштою або через будь-яку іншу службу доставки.
monitor
IP KVM безкоштовно
Якщо з сервером щось не так і віддалений доступ не працює, ви завжди можете запитати в датацентрі підключення IP KVM і побачити, що відбувається з вашим обладнанням.

Чому розміщувати сервер вигідно?

Якщо ваш проект розрахований не на 1-2 місяці роботи, а ви плануєте працювати в довгу, варто порахувати що вам буде вигідніше орендувати сервер або купити сервер і розмістити його на colocation.

Найчастіше може виявитися, що покупка сервера з подальшим розміщенням його в датацентрі окупається за 6-12 місяців, а після цього ви платите лише за розміщення сервера, сервер залишається повністю у вашій власності, і ви завжди можете його легко оновити або доукомплектувати.

З усіх брендів серверів ми можемо сміливо рекомендувати для використання сервера Supermicro. Вони мають оптимальне поєднання ціна/якість. І навіть якщо у вас не вистачає коштів на покупку нового сервера, на ринку практично завжди доступна велика кількість серверів, на яких максимум, що може знадобиться – замінити диски. Так, так, ми тільки-но порадили вам, купівлю б/у серверів, на цьому можна здорово заощадити 😉

Розрахунок вартості розміщення серверів

На вартість розміщення серверів у різних компаніях впливає кілька фактів. На них і варто звертати увагу при виборі, де замовити розміщення сервера. Пройдемося ними по порядку:

 • Розмір сервера в юнітах .
  Як правило, у датацентри приймають сервери стійкового формату (рекові), розмір яких вимірюється в юнітах. Один юніт дорівнює 44,45 мм. І чим більша висота сервера в юнітах, тим більше коштуватиме його розміщення.
  Найпопулярніший розмір серверів 1 юніт і при розміщенні сервера такого розміру ви нічого не доплачуєте.
 • Ширина каналу в Мбіт.
  Тут ми вирішили не розмінюватися на дрібниці і мінімальний тариф вже містить в собі підключення 100 Мбіт. При чому ми не ділимо трафік на українську та зарубіжну, як деякі датацентри. Тому ви можете не переживати та не стежити за розподілом трафіку. А ну і власне сам трафік у нас безлімітний, без жодних умов.
  Для великих трафікогенеруючих проектів у нас є тариф із підключенням до 1 Гбіт, що теж може надати вам далеко не кожен датацентр.
 • Блок живлення.
  Вартість електрики постійно зростає. І якщо раніше обмежень за потужністю блоку живлення не було, але зараз ми змушені для найпотужніших серверів робити окремі тарифи. Але для абсолютної більшості проектів навіть мінімального тарифу, де є 350ВТ харчування – буде достатньо. Більше може знадобитися хіба що серверам на 2-3 юніти, з великою кількістю дисків або де встановлено 2 і більше потужних процесорів.
 • Кількість адрес айпи.
  У мінімальний тариф уже включено 2 айпі адреси з різних підмереж. У нас є своя AS тому при необхідності ви зможете дозамовити у нас досить багато додаткових айпішек, але попередньо уточнимо у вас для чого вони потрібні. IPv4 нині все-таки дефіцит.

Якщо у вас нестандартний запит та наші стандартні тарифи вам не підходять – просто заповніть форму і ми зробимо вам індивідуальну пропозицію на розміщення сервера у дата центрі.