В ПОСЛУГУ АДМІНІСТРУВАННЯ СЕРВЕРУ ВХОДИТЬ:

 • 24/7 моніторинг сервера та сервісів
 • консультаційні послуги
 • пошук несправностей та встановлення програмного забезпечення
 • пошук несправностей апаратних засобів
 • аудит та перевірка безпеки
 • встановлення антивірусного та антиспам захисту (за запитом)
 • встановлення операційної системи (за запитом)
 • оновлення операційної системи та програмного забезпечення
 • резервне копіювання та відновлення (за запитом)

Послугу адміністрування можна замовити як для виділених серверів та VPS , розміщених у нашому датацентрі, так і для серверів, розміщених на вашому майданчику.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ АДМІНІСТРУВАННЯ:

man Базовий пакет

60,00 $ /міс

clock 3:00
робіт на місяць

inverse МОНІТОРИНГ
Сервера та ПЗ

meeting Розширений пакет

120,00 $ /міс

clock 6 годин робіт на місяць
робіт на місяць

inverse МОНІТОРИНГ
Сервера та ПЗ

reseller Погодинний пакет

20.00 $ /година

clock мінімум 1 година
робіт

inverse ВИДАЛЕНА
робота з сервером

Сьогодні сервери – це невід’ємна частина будь-якого бізнесу, що працює в мережі Інтернет. Керування серверами вимагає спеціальних знань і досвіду, щоб забезпечити їхню надійну та безпечну роботу. Саме тому так важливо мати кваліфікованих фахівців, які займаються адмініструванням серверів.

Нині багато компаній і підприємців усвідомлюють важливість ефективного функціонування своїх серверів і покладаються на професійних адміністраторів для забезпечення стабільності роботи. Ми розповімо про нашу послугу адміністрування серверів і чому ви можете довірити нам це відповідальне завдання.

Що входить до комплексу адміністрування серверів?

Наша послуга “Адміністрування серверів” включає в себе широкий спектр робіт з обслуговування серверних систем на базі Linux. Ми пропонуємо віддалене адміністрування серверів в Україні та за її межами. Наші системні адміністратори мають досвід у роботі з різними операційними системами і додатками, такими як: веб-сервери (Web-сервери): Apache, Nginx, Litespeed, бази даних: MySQL, Mariadb, файлові та поштові сервери тощо.

Ми можемо виділити такі послуги, які входять до нашого комплексу адміністрування серверів:

 • Встановлення та налаштування серверного обладнання та програмного забезпечення;
 • Моніторинг і виявлення проблем у роботі сервера.
 • Резервне копіювання та відновлення даних.
 • Захист від вірусів, хакерських атак та інших загроз безпеці.
 • Оновлення операційної системи та додатків;
 • Технічна підтримка та консультації користувачів.
 • Оптимізація та налаштування продуктивності сервера.
 • Консультації з підбору програмного забезпечення та серверного обладнання

Ми працюємо з різними видами серверів, включно з віртуальними та фізичними серверами, а також файловими, поштовими та веб-серверами. Наша команда складається з досвідчених системних адміністраторів, які мають багатий досвід роботи з різними платформами та операційними системами на базі Linux.

Найбільший досвід у нас у налаштуванні серверів для надання послуги хостингу, розміщення сайтів на Wordpress, а також оптимізації швидкості роботи сервера для розв’язання ресурсномістких завдань.

Підтримка здійснюється через особистий кабінет, за допомогою запитів. Для початкового налаштування сервера від клієнта потрібне технічне завдання і побажання, що варто врахувати під час налаштування сервера і які завдання буде сервер. Для оперативного зв’язку можливе використання Telegram.

Також ми можемо надати консультацію з підбору серверного та мережевого обладнання.

Вартість адміністрування серверів.

Вартість адміністрування серверів залежить від багатьох факторів: від складності завдань, від кількості серверів, від ресурсів сервера і від необхідного рівня технічної підтримки.

Ми пропонуємо різні тарифи на адміністрування серверів, які підходять для різних типів бізнесів і потреб. Вартість наших послуг починається від 60 $ на місяць. Однак, фактична вартість може варіюватися залежно від конкретних потреб клієнта і типу сервера. Тому ми рекомендуємо замовити консультацію у наших менеджерів, які допоможуть визначити оптимальний тариф для Вас.

Для вирішення невеликих завдань у нас є тариф із погодинною оплатою. Цей тариф підійде тим, кому потрібно одноразово налаштувати сервер, але не потрібен регулярний моніторинг і оновлення сервера.

Чому варто звернутися до нас?

Наша компанія TutHost має великий досвід у сфері адміністрування серверів, і ми гарантуємо якісне виконання робіт і надійність нашого сервісу.

Ми готові надати своїм клієнтам професійну й оперативну підтримку та поділитися нашим досвідом для вирішення ваших завдань.