+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація та перевірка торговельної марки онлайн – тепер це можливо

Пройшли часи, коли для реєстрації торгової марки необхідно було витрачати час і їхати в офіс до юристів. Завдяки унікальним розробкам перевірити та зареєструвати торгову марку тепер можна онлайн . Якщо ви вже визначилися з назвою, яке хочете подати на реєстрацію – скористайтеся формою нижче.

Як перевірити торговельну марку онлайн?

Перед поданням заявки на реєстрацію ми рекомендуємо провести попередню перевірку позначення. Перевірити товарну марку онлайн вам допоможе наша система. Просто введіть в поле пошуку позначення, виберіть класи для перевірки, і система проведе пошук по вже зареєстрованим торговим маркам. Завдяки тому, що в Україні відкрита база торгових марок , ви можете подивитися на ті марки, які вже зареєстровані. На жаль, така онлайн перевірка не включає ТМ на стадії реєстрації, для цього існує послуга повного пошуку.

Терміни реєстрації торгових марок в Україні.

Існує дві процедури, за якими проводиться реєстрація торгової марки в Україні. Стандартна процедура передбачає отримання Свідоцтва на знак для товарів та послуг через 18-20 місяців після подання заявки. Якщо вам потрібно терміново зареєструвати торгову марку – прискорена процедура це ваш варіант. У разі вибору цієї процедури ви зможете отримати торгову марку вже через 7-8 місяців. Важливо розуміти, що пріоритет в реєстрації починає діяти вже після подачі заявки. Як тільки заявка буде прийнята Українським інститутом інтелектуальної власності (Укрпатент) ви зможете використовувати фірмове позначення.

Скільки коштує зареєструвати торгову марку в Україні?

Ціна реєстрації торгової марки залежить від багатьох факторів. На вартість реєстрації впливає процедура (стандартна чи прискорена), кількість класів для товарів та послуг, кількість заявників, їх громадянство та тип торгової марки (словесна, образотворча чи комбінована). Дізнатись вартість реєстрації торгової марки вам допоможе калькулятор. Заповніть всі необхідні поля і отримаєте остаточну, повну вартість послуги.

Реєстрація торгової марки проводиться офіційним патентним повіреним України з більш ніж 12ти річним стажем успішної роботи. За цей час, в інтересах клієнтів було зареєстровано понад 1000 позначень в різних класах для товарів і послуг. Ви, звичайно, можете зареєструвати торгову марку самостійно , але краще довірити професіоналам. Тим більше сервіс максимально спрощений і зручний для кожного, а ціна реєстрації прийнятна.

Захистіть свої фірмові позначення – отримаєте законодавчу охорону вашого назви, логотипу або їх комбінації, подавайте заявку прямо зараз!

Ми пропонуємо швидку та просту реєстрацію торгових марок через нашого партнера, компанію profitmark. Торгова марка потрібна для реєстрації домену .UA.

Ми повністю позбавляємо наших клієнтів від паперової тяганини, супроводжуючи весь процес реєстрації торгової марки «під ключ».

Реєстрація торгової марки може включати наступні послуги:

  • Проведення попереднього пошуку, оформлення і подача заявки на реєстрацію торгової марки в Україні
  • Отримання охоронного документа на торговельну марку
  • Підготовка та подача заперечень на рішення експертизи
  • Внесення змін і продовження свідоцтва на торговельну марку

Терміни отримання Свідоцтва – від 7-8 до 18-20 місяців, залежно від обраної процедури реєстрації ТМ.

Ви можете перевірити доступність обраної торгової марки для реєстрації, підібрати клас торгової марки і подати заявку на її реєстрацію в онлайн режимі, через форму.