+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реселлінг хостингу в Україні

Слово reselling у перекладі з англійської означає “перепродаж”.
За допомогою даної лінійки тарифів ви зможете організувати свій бізнес в сфері хостингу, при цьому вклавши мінімальний капітал. Дані тарифи підійдуть тим, хто має кілька проектів в Інтернет і хоче об’єднати їх на одному майданчику, для більш зручного керування. Ми рекомендуємо реселлерські тарифи і для дизайнерських фірм, за допомогою реселлерських тарифів ви зможете самі надавати хостинг своїм клієнтам.
Ми розміщуємо реселерів на окремих серверах, незалежно від клієнтів віртуального хостингу.
Наша компанія пропонує такі реселлерські тарифи:

 

  
 
Місце на диску (SSD)
Сайтів на акаунті
Трафік

R1

15.00 $
в місяць

R2

25.00 $
в місяць

R3

30.00 $
в місяць

R4

50.00 $
в місяць

R5

60.00 $
в місяць

А також…

Всі наші реселлери отримують зручну панель керування хостингом, в якій можна швидко і легко самому створити клієнтський акаунт. Також реселлерам видається панель керування з миттєвою реєстрації доменів (реєстратор Directi). Докладніше читайте тут: реселлінг доменів

Попередження

За правилами нашого хостингу суворо забороняється розміщення ресурсів, що поширюють неліцензійне ПЗ (warez), які розповсюджують ПО, призначене для злому і обходу ліцензій на ПЗ (cracks), а також spam-, porno-, doorways- сайти. Всі сайти, які підпадають під цей опис будуть блокуватися і видалятись без попередження і без можливості повернення коштів.