Слово reselling у перекладі з англійської означає “перепродаж”.
За допомогою даної лінійки тарифів ви зможете організувати свій бізнес в сфері хостингу, при цьому вклавши мінімальний капітал. Дані тарифи підійдуть тим, хто має кілька проектів в Інтернет і хоче об’єднати їх на одному майданчику, для більш зручного керування. Ми рекомендуємо реселлерські тарифи і для дизайнерських фірм, за допомогою реселлерських тарифів ви зможете самі надавати хостинг своїм клієнтам.
Ми розміщуємо реселерів на окремих серверах, незалежно від клієнтів віртуального хостингу.
Наша компанія пропонує такі реселлерські тарифи:

R1
15.00 $ /мес.
R2
20.00 $  /мес.
R4
25.00 $ /мес.
R4
35.00 $ /мес.
Місце на диску (SSD)25 Гб50 Гб100 Гб150 Гб
Сайтів на обліковому записі50100200300
ТрафікНе обмеженийНе обмеженийНе обмеженийНе обмежений
Ліміт оперативної пам’яті2048 Мб2048 Мб3072 Мб4096 Мб
Ліміт процесора2700 Mhz2700 Mhz2700 Mhz2700 Mhz
Виділені IP2222

А також…

Всі наші реселери отримують зручну панель керування хостингом Directadmin, в якій можна швидко і легко створити клієнтський обліковий запис. Також реселлерам видається панель управління миттєвої реєстрації доменів. Докладніше читайте тут: реселлінг доменів

domains Реселінг доменів

Реселери отримують доступ до панелі реєстрації доменів. Понад 500 доменних зон на вибір. Знижки від 5% до 15% і вище – залежно від обороту. Реєстрація через панель або API

lock Реселлінг SSL сертифікатів

Сертифікати від усіх найбільших центрів сертифікації. SSL, Code Signing, для підпису Email та документів. Знижки від 5% до 20% і вище – у залежності від обороту. Робота через панель або API.

window Реселлінг ліцензій

Через нас можна придбати всі необхідні ліцензії для роботи хостингу, доменів, серверів і т.д. Ми готові ділитися своїми знижками із партнерами.

Попередження

За правилами нашого хостингу суворо забороняється розміщення ресурсів, що поширюють неліцензійне ПЗ (warez), які розповсюджують ПО, призначене для злому і обходу ліцензій на ПЗ (cracks), а також spam-, porno-, doorways- сайти. Всі сайти, які підпадають під цей опис будуть блокуватися і видалятись без попередження і без можливості повернення коштів.

Часті питання

Реселлінг – це перепродаж. Ми створили дуже простий інструмент, який допомагає вам перепродувати наш хостинг. Зі свого акаунту ви зможете самі створювати акаунти для клієнтів, вибирати кожному тариф та налаштування. Ціни встановлюєте самі. Для реселерів також діють програми знижок на домени , ssl сертифікати та ліцензії ПЗ .

Реселлінг хостингу відмінно підійде для веб-студій або веб-майстрів, які просто роблять сайти для своїх клієнтів. За допомогою реселлінгу – ви зможете отримати додатковий дохід.

На всіх тарифах є безкоштовний сертифікат Lets Encrypt. Встановити його можна безпосередньо з панелі керування Directadmin.

Достатньо просто зробити замовлення через сайт чи особистий кабінет та сплатити його. Для підключення до програми знижок на домени, сертифікати та ліцензії програмного забезпечення – зробіть запит у фінансовий відділ. Знижки будуть вважатися автоматично, залежно від обороту протягом року.

Послуга реселінгу – це хороша можливість додаткового прибутку для айтішників, веб-майстрів або студій дизайну, а для деяких це може стати основним джерелом доходу. Саме слово реселінг означає продаж або точніше перепродаж будь-яких послуг.

Наша компанія свого часу теж розпочинала свій бізнес саме з послуги реселлінгу. Ми перепродували хостинг іншої компанії своїм першим клієнтам, хоча багато клієнтів про це навіть не знали. Це був так званий white label реселлінг, коли клієнт не знає послуги якої компанії ви перепродаєте.

Наш reselling також працює прозоро для кінцевих клієнтів, ви можете працювати і перепродувати наш хостинг, встановлювати свої власні тарифи. При цьому підтримку ви отримуєте у нашій компанії, а ваш клієнт по підтримку звертається до вас.

Простий хостинг чи хостинг для реселерів: у чому різниця?

У випадку зі звичайним віртуальним хостингом – ви отримуєте обліковий запис хостингу з вже заданими параметрами, налаштування якого ви не можете міняти. Звичайно такий обліковий запис теж можна перепродати клієнту, але тоді вам потрібно встановлювати націнку понад наш тариф, а це можемо бути не завжди вигідно.

На звичайному хостингу ви отримуєте технічну підтримку нашої компанії.

Хостинг для реселерів відрізняється від звичайного насамперед можливістю самому створювати облікові записи хостингу для сайтів, самостійно формувати тарифи, задавати налаштування облікового запису (кількість місця, дисків і т.д.).

Всі акаунти реселлінгу отримують виділені адреси айпи, для того щоб організувати на них власні неймсервери.

На реселлінг ви також отримуєте підтримку у нас, а ваших клієнтів вам потрібно буде консультувати самостійно, створюючи таким чином додаткову цінність до вашого продукту.

Найпростіше порівняти хостинг та реселінг у вигляді таблички.

Віртуальний хостингРеселінг хостингу
Задавать свои параметры аккаунты
Формировать наполнение тарифа
Активировать/блокировать аккаунт в любое время
Самостоятельно формировать тарифыЧастично
Выделенные айпи для неймсерверов
Бесплатная панель управления
Специальные цены на регистрацию доменов
Специальные цены на SSL сертификаты
Специальные цены на лицензии ПО

Переваги реселлінгу хостингу від компанії TutHost

window Панель керування Directadmin

Ми надаємо панель керування сервером Directadmin. Так вона трохи менш популярна, ніж cPanel, але за надійністю, зручністю налаштування та кількістю можливостей вона впевнено обганяє інші панелі.

ribbon White Label реселлінг

У панелі керування хостингом клієнт ніде не бачить, що ця панель надана нами, ви можете налаштувати використання свого домену для панелі

card Спеціальні ціни на домени та ssl

Ми надаємо знижки для партнерів на реселлінг доменів, ssl сертифікатів та ліцензії ПЗ. Отже, ви зможете додатково заробити і на цьому, запропонувавши послуги своїм клієнтам.

database Робота з API

Ви зможете повністю інтегрувати наші послуги у свої існуючі панелі керування та сайт. Замовлення та керування всіма послугами реселлінгу можливо за API.

Вартість реселінгу хостингу в TutHost

Ми постійно моніторимо ринок послуг реселлінгу та порівнюємо ціни у нас та у конкурентів. Після останнього оновлення тарифів, коли ми збільшили їхні ресурси, зберігши старі ціни, ми впевнено можемо сказати, що у нас одного з кращих поєднань ціна/якість на reselling хостингу.

Купити та отримати реселлінг можна дуже швидко, активація облікового запису відбувається відразу після оплати послуги в особистому кабінеті.

Якщо вам потрібен тільки хостинг для CMS, то подивіться на: хостинг для Magento , хостинг для Joomla .