Сертифікат Globalsign AATL Document Signing призначений для накладання цифрового підпису на документи PDF. Кількість підписів сертифіката не обмежена. Зберігається сертифікат на захищеному токені.

Що таке AATL?

AATL розшифровується Adobe Approved Trust List – програма, яка дозволяє користувачам у всьому світі використовувати довірені цифрові підписи для документів у програмах Adobe® Acrobat® або Reader®. GlobalSign є членом цього списку . AATL була введена у Adobe Reader/Acrobat v9.0. Тому сертифікати підпису документів AATL компанії GlobalSign сумісні з Adobe 9+. До появи AATL компанія Adobe пропонувала програму Certificate Document Services (CDS). Програма Adobe CDS була запущена у 2005 році з п’ятьма учасниками (GlobalSign був одним із них). Програма CDS була поступово скасована на користь AATL.

Як це працює?

AATL працює на основі “Схваленого списку довіри”, в якому центри сертифікації, що входять до списку AATL, ретельно перевіряються компанією Adobe щодо відповідності їх послуг та повноважень технічним вимогам AATL. Після додавання ЦС до цього списку всі підписи, зроблені за допомогою сертифікатів, які простежуються до їхнього кореня, автоматично стають довіреними у продуктах Adobe.
Оскільки сертифікати підпису документів GlobalSign AATL пов’язані з кореневим сертифікатом GlobalSign, який включений до численних сховищ сертифікатів, вони також можуть використовуватися для підпису в інших програмах, таких як Microsoft Office.

privacy Globalsign AATL сертифікат

350.00 $ /рік

learning Необмежено підписи документів

lock На захищеному носії

Protected Для організацій

З яким програмним забезпеченням сумісний сертифікат?

Сертифікат Globalsign AATL можна використовувати у Microsoft Office®, продуктах Adobe®, OpenOffice, LibreOffice, Bluebeam.

Як отримати сертифікат AATL?

Після того, як ваш сертифікат буде випущений, і ви отримаєте захищений носій із сертифікатом – ви зможете перейти за спеціальним посиланням для отримання сертифіката, вказати тимчасовий пароль, який був згенерований і встановити сертифікат.

Як виглядає документ із цифровим сертифікатом AATL?

Документ, підписаний сертифікатом Globalsign AATL, отримує спеціальну позначку.GlobalSign AATL сертифікат для підпису PDF документів