ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

Как работает партнерская программа

hand ЗАРЕЄСТРУЙСЯ У ПАРТНЕРЦІ

Зареєструйтесь в особистому кабінеті та підключіться до партнерської програми

document ВСТАНОВіТЬ ПАРТНЕРСЬКИЙ КОД

В особистому кабінеті скопіюйте ваш партнерський код та встановіть до себе на сайт

money ОТРИМУЙТЕ ПРИБУТОК

Кожен клієнт, який клікнув за вашим посиланням та сплатив замовлення – принесе вам до 20% із замовлення. Зарахування – щомісяця.

Умови партнерської програми

Завдяки участі у нашій партнерській програмі ви отримуватимете до 20% з усіх витрат залученого клієнта (протягом року з його реєстрації). Для участі у партнерській програмі не обов’язково бути нашим клієнтом. Залучати клієнтів можна за допомогою реферального посилання або промокоду.

Щоб вам було простіше залучати клієнтів – ми даруємо знижку 10% на перше замовлення – тим, хто зареєструється за вашим реферальним посиланням або з використанням вашого промокоду.

Нарахування винагороди відбувається першого числа кожного місяця. Вивести кошти можна від суми 300 грн. або еквівалент 10$.

hand
Реферальне посилання

Розмістіть ваше партнерське посилання у себе на сайті або дайте його друзям. Якщо людина, яка перейде за посиланням, сплатить наші послуги – ви отримаєте до 20% від її оплати.

Отримати посилання

ribbon
Промокод

Промокод можна передати за особистої розмови, по телефону або повідомити друзів, знайомих. Усі хто зареєструється за промокодом – отримають знижку 10% та приноситимуть вам дохід до 20% з витрат.

Отримати промокод

Услуга% вознаграждения
Виртуальный хостинг20
Виртуальный выделенные сервер (VPS)15
Аренда или размещение сервера10
SSL сертификаты10
Регистрация домена5
Лицензии ПО5
  • Нарахування раз на місяць, першого числа
  • Винагорода нараховується з усіх витрат клієнта протягом 12 місяців після його реєстрації.
  • Виведення коштів за запитом клієнта, мінімальна сума 300 грн. або еквівалент 10 $

document Партнерський договір

Обмеження партнерської програми

  • Забороняється розповсюджувати посилання або промокод за допомогою спаму у будь-якому вигляді, як по email так і через месенджери.
  • Реклама не має порушувати законів України
  • Заборонено проводити свої облікові записи через партнерську програму. Ми регулярно перевіряємо виконання партнерами цієї умови і якщо буде виявлено порушення – залишаємо за собою право відключити партнера від партнерської програми.