ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

Як працює партнерська програма

hand ЗАРЕЄСТРУЙСЯ У ПАРТНЕРЦІ

Зареєструйтесь в особистому кабінеті та підключіться до партнерської програми

document ВСТАНОВіТЬ ПАРТНЕРСЬКИЙ КОД

В особистому кабінеті скопіюйте ваш партнерський код та встановіть до себе на сайт

money ОТРИМАЙТЕ ПРИБУТОК

Кожен клієнт, який клікнув по вашому посиланню і оплатив замовлення – принесе вам до 15% з кожного замовлення.

Умови партнерської програми

Завдяки участі у нашій партнерській програмі ви отримуватимете до 20% з усіх витрат залученого клієнта (протягом року з його реєстрації). Для участі у партнерській програмі не обов’язково бути нашим клієнтом. Залучати клієнтів можна за допомогою реферального посилання або промокоду.

Нарахування винагороди відбувається першого числа кожного місяця. Вивести кошти можна від суми 300 грн. або еквівалент 10$.

hand
Реферальне посилання

Розмістіть ваше партнерське посилання у себе на сайті або дайте його друзям. Якщо людина, яка перейде за посиланням, сплатить наші послуги – ви отримаєте до 20% від її оплати.

Отримати посилання

ribbon
Банер

Ви можете підібрати за розміром банер, для розміщення у себе на сайті. Доступні банери найрізноманітніших розмірів і форматів. Усі, хто зареєструється за посиланням із банера, стануть приносити вам дохід до 15% з платежів.

Отримати банер

Послуга% винагороди
Віртуальний хостинг15
Віртуальний виділений сервер (VPS)10
Оренда або розміщення сервера5
SSL сертифікати5
Ліцензії ПЗ5
Реєстрація доменуне нараховується
  • Нарахування відбувається через 35 днів, після здійснення оплати. Це пов’язано з періодом повернення коштів (moneyback) у 30 днів.
  • Винагорода нараховується з усіх платежів клієнта весь час поки клієнт продовжує послуги.
  • Виведення коштів за запитом клієнта, мінімальна сума еквівалент 10$ або еквівалент у гривнях за курсом.

document Партнерський договір

Обмеження партнерської програми

  • Забороняється розповсюджувати посилання або промокод за допомогою спаму у будь-якому вигляді, як по email так і через месенджери.
  • Реклама не має порушувати законів України
  • Заборонено проводити свої облікові записи через партнерську програму. Ми регулярно перевіряємо виконання партнерами цієї умови і якщо буде виявлено порушення – залишаємо за собою право відключити партнера від партнерської програми.
  • Заборонено запрошувати самого себе за партнерським посиланням. Це також стосується послуг, які Ви замовляєте для своїх клієнтів. Партнерська програма створена для залучення нових клієнтів, які знають, що розміщуються в ТутХост і самостійно оплачують свої послуги. Партнерська програма не є системою знижок, і такі самореферальні акаунти будуть відключені від партнера, який їх запросив.