+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

Як працює партнерська програма

Умови партнерської програми

Завдяки участі у нашій партнерській програмі ви отримуватимете до 20% з усіх витрат залученого клієнта (протягом року з його реєстрації). Для участі у партнерській програмі не обов’язково бути нашим клієнтом. Залучати клієнтів можна за допомогою реферального посилання або промокоду.

Щоб вам було простіше залучати клієнтів – ми даруємо знижку 10% на перше замовлення – тим, хто зареєструється за вашим реферальним посиланням або з використанням вашого промокоду.

Нарахування винагороди відбувається першого числа кожного місяця. Висновок можливий від суми 300 грн. або еквівалент 10$.

Реферальне посилання

Розмістіть ваше партнерське посилання у себе на сайті або дайте його друзям. Якщо людина, яка перейде за посиланням, сплатить наші послуги – ви отримаєте до 20% з її оплати.

Отримати посилання

Промокод

Промокод можна передати за особистої розмови, по телефону або повідомити друзів, знайомих. Всі хто зареєструється за промокодом – отримають знижку 10% і приносять вам дохід до 20% з витрат.

Отримати промокод
Послуга% винагороди
Віртуальний хостинг20
Віртуальний виділений сервер (VPS)15
Оренда або розміщення сервера10
SSL сертифікати10
Реєстрація домену5
Ліцензії ПЗ5
  • Нарахування раз на місяць, першого числа
  • Винагорода нараховується з усіх витрат клієнта протягом 12 місяців після його реєстрації.
  • Виведення коштів на запит клієнта, мінімальна сума 300 грн. або еквівалент 10 $

Партнерський договір

Обмеження партнерської програми

  • Забороняється розповсюджувати посилання або промокод за допомогою спаму у будь-якому вигляді, як по email так і через месенджери.
  • Реклама не має порушувати законів України
  • Заборонено проводити свої облікові записи через партнерську програму. Ми регулярно перевіряємо виконання партнерами цієї умови і якщо буде виявлено порушення – залишаємо за собою право відключити партнера від партнерської програми.