Сертифікат Sectigo Multi-Domain EV SSL

sectigo_logo

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Sectigo

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-5 днів
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1750000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Розширена перевіркаSAN

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
260.00 490.00 955.00 1245.00
Sectigo Multi-Domain EV SSLПеревірка організації
Sectigo Multi-Domain EV SSL
Для мобільних
Sectigo Multi-Domain EV SSLЗелений рядок

Додаткові SAN записи

Увімкнено записів:Ціна 1 додаткового запису:Максимум записів:
2105 $250

Опис SSL сертифіката Sectigo Multi-Domain EV SSL

Для великих компаній та підприємств з декількома загальнодоступними веб-сайтами, Sectigo EV Multi-Domain є ідеальним SSL/TLS сертифікатом. Крім того, що ви отримуєте всі функції та переваги, які надаються зі стандартним SSL сертифікатом Sectigo EV, цей сертифікат дозволяє захистити додаткові домени (SAN), що дає додаткову гнучкість для захисту до 250 різних доменів за допомогою одного сертифіката. Відмінний спосіб скоротити витрати та адміністративне навантаження, але при цьому отримати максимальну віддачу від ваших вкладень у SSL.

Також радує те, що сертифікат Sectigo Multi-Domain EV SSL за замовчуванням захищає 2 додаткові домени/SAN, які вже включені у вартість сертифікату.

Ці сертифікати SSL працюють на всіх типах серверів, включаючи Microsoft Exchange та Office Communications.

Sectigo Multi-Domain EV SSL


Оскільки це сертифікат EV,Sectigo проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомSectigo Multi-Domain EV SSL . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

Sectigo Multi-Domain EV SSL

Sectigo Multi-Domain EV SSL це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васДля сайта компании, Государственные учреждения, Финансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Sectigo Multi-Domain EV SSL
Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до250 доменів одним SSL-сертифікатом.Sectigo Multi-Domain EV SSL поставляється з2 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

Sectigo Multi-Domain EV SSL
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

Sectigo Multi-Domain EV SSL

Chrome 3+ (і вище)

Sectigo Multi-Domain EV SSL

Opera 7+ (і вище)

Sectigo Multi-Domain EV SSL

Safari всі браузери

Sectigo Multi-Domain EV SSL

Firefox 1+ (і вище)

Sectigo Multi-Domain EV SSL

Netscape 9+ (і вище)

Sectigo Multi-Domain EV SSL

IE 5+ (і вище)

Sectigo Multi-Domain EV SSL

AOL 10+ (і вище)

Sectigo Multi-Domain EV SSL
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1750000

Sectigo Multi-Domain EV SSL
 • Випуск за 1-5 днів
 • Верифікація: Розширена (EV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Sectigo
З цим сертифікатом ви отримуєте друкSectigo для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаSectigo відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

Sectigo Multi-Domain EV SSL

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1750000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1750000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

sectigo_logo

Sectigo – це раніше всім відомий Comodo, який змінив свою назву. Sectigo є найбільшим центром сертифікації у світі. З широким спектром пропозицій продуктів з різними рівнями перевірки, гарантіями та додатковими функціями – Sectigo обов’язково знайде ідеальне рішення для безпеки для будь-якої компанії чи організації.

Sectigo Multi-Domain EV SSL

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.