Сертифікат DigiCert EV Code Signing Certificate

DigiCert EV Code Signing Certificate

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

DigiCert EV Code Signing Certificate

Тип перевірки: Розширена (EV)
Випуск: 1-5 днів
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 32/64 бит
Максимальний термін: 3 роки
Гарантія:500000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Нет
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 год2 года3 года4 года
545.00 $1090.00 $1635.00 $-
DigiCert EV Code Signing Certificate

Перевірка організації

DigiCert EV Code Signing Certificate

Для мобільних

DigiCert EV Code Signing Certificate

Зелений рядок


Опис SSL сертифіката DigiCert EV Code Signing Certificate

Немає нічого кращого, ніж почати із забезпечення найвищого рівня безпеки вашого програмного забезпечення. Враховуючи мільярди завантажень на рік та тисячі варіантів на вибір, ви хочете використати всі доступні переваги, щоб запропонувати своїм користувачам найкращий досвід. Повідомлення з попередженням можуть призвести до втрати довіри та доходів, тому розумно зробити все можливе, щоб ваші користувачі їх не бачили.

Сертифікат DigiCert Extended Validation (EV) Code Signing Certificate є чудовим інструментом для підвищення довіри. Завдяки використанню двофакторної автентифікації та зашифрованого цифрового підпису цей EV-сертифікат підпису коду допоможе вам уникнути попереджувальних повідомлень, захистити ваше програмне забезпечення від несанкціонованого доступу та забезпечити безпечне встановлення для ваших користувачів.

Найбільш важливою перевагою сертифіката DigiCert EV code signing certificate є те, що він миттєво підвищує довіру за допомогою фільтра репутації програм Microsoft SmartScreen®. Попередження Microsoft SmartScreen є однією з найнеприємніших проблем, з якими доводиться стикатися видавцям програмного забезпечення – це велике, страшне попередження, яке перериває встановлення ПЗ. SmartScreen дуже чутливий і часто відзначає нові пакети програмного забезпечення як небезпечні тільки тому, що у Microsoft ще немає достатніх даних про файл або видавця. На щастя, є простим рішенням: DigiCert EV code signing.

Відмінності EV сертифіката:

 • Суворіший процес перевірки, який гарантує спокій кінцевих користувачів.
 • Двофакторна автентифікація – закритий ключ шифрування зберігається на USB-пристрої. Після покупки ви фізично отримаєте цей пристрій, і тільки той, хто має токен, зможе підписати код за допомогою вашого сертифіката DigiCert EV Code Signing Certificate.
 • Фільтр Microsoft SmartScreen стане не проблемою, а перевагою – цей EV-сертифікат забезпечить максимальну довіру для репутаційного фільтра, що призведе до зменшення кількості попереджувальних повідомлень та підвищення довіри користувачів.
 • Зберігайте повний контроль над тим, хто уповноважений підписувати код завдяки можливості встановлення сертифіката DigiCert EV Code Signing Certificate на апаратні модулі безпеки.

DigiCert EV Code Signing CertificateОскільки це сертифікат EV,DigiCert проведе ретельну перевірку вашої компанії перед випускомDigiCert EV Code Signing Certificate . Цей процес зазвичай займає 1-5 днів, залежно від часу відповіді. Але коли перевірка закінчена сертифікат буде випущений і адреса вашого сайту буде відображатися із зеленим адресним рядком у браузерах. Ваші клієнти будуть впевнені, що ваша компанія є тією, за яку себе видає. Це найкращий індикатор довіри в інтернеті і тому час на перевірку того вартий.

DigiCert EV Code Signing Certificate

DigiCert EV Code Signing Certificate це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васРазработчикам ПО та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

DigiCert EV Code Signing Certificate


На жаль, стандартнийDigiCert EV Code Signing Certificate сертифікат НЕ підтримує опцію SAN або мультидомен.

DigiCert EV Code Signing Certificate

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.


DigiCert EV Code Signing Certificate підтримує багато різних платформ, серед яких:

DigiCert EV Code Signing Certificate
 • Випуск за 1-5 днів
 • Верифікація: Розширена (EV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

DigiCert EV Code Signing CertificateCode Signing сертифікати поставляються без друку Site Seal, тому що вони не призначені для розміщення на сайті.

DigiCert EV Code Signing Certificate

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $500000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $500000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

DigiCert EV Code Signing Certificate

DigiCert це бренд для тих, хто розуміє значення преміальної якості та причину високої вартості. Це основний центр сертифікації у світі, який випускає SSL сертифікати Extended Validation (розширеної перевірки) швидко та професійно. DigiCert працює з місцевими агентами з верифікації по всьому світу і готовий говорити вашою мовою. Урядові організації, корпорації та

DigiCert EV Code Signing Certificate

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.