RapidSSL SSL сертифікати від Tuthost

rapidssl ssl

thumbup Гарантія
кращої ціни

У випадку з RapidSSL ім’я говорить багато про що. Якщо ви шукаєте просте рішення безпеки з дуже швидким випуском, то це найкращий вибір. Не такий відомий у світі як преміальний бренд Symantec, RapidSSL забезпечує сайти печаткою довіри та високим рівнем шифрування. Цей бренд широко відомий серед стартапів, малого бізнесу, що працює з обмеженим бюджетом та невеликих інтернет-магазинів.

RapidSSL – це прості сертифікати, які можна отримати дуже швидко та зовсім недорого.

SSL сертифікати RapidSSL порівняння

НазваБрендПеревіркаТермін видачіWildcardSANEVЗамовити
RapidSSL
⭐⭐⭐⭐
rapidssl sslДомен (DV)5 хвилин15.00 $ в рік

RapidSSL Wildcard
⭐⭐⭐⭐
rapidssl sslДомен (DV)5 хвилин120.00 $ в рік

Часті питання

Усе залежить від типу сертифіката RapidSSL: з перевіркою домену можна отримати SSL за 15 хвилин, а з перевіркою компанії – за кілька днів. Насамперед вирішіть, скільки доменів ви хочете захистити, і наскільки складну перевірку готові пройти.

Якщо не виходить розібратися у великій кількості сертифікатів – напишіть у службу підтримки, фахівці дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.

Усі SSL-сертифікати шифрують дані та захищають сайт за допомогою протоколу https. Рівень довіри сертифіката показує, наскільки складно пройти перевірку сертифіката. Що складніше випустити сертифікат, то вищий рівень довіри.

Так, якщо замовлений сертифікат не підійшов, напишіть у службу підтримки, щоб повернути гроші. Це можна зробити протягом 30 днів з моменту випуску SSL-сертифіката.