+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Comodo Personal Authentication Certificate – сертифікати для підпису email та файлів

Гарантия лучшей ценыСертификаты Email & documents signing (также известные, как SMIME/Email сертификаты) позволяют зашифровывать и подписывать письма email, а также важные документы компании, которые пересылаются по сети. Эти сертификаты поддерживаются большинством почтовых клиентов и интернет браузеров.

Ці сертифікати забезпечують наступні функції:

Персональні сертифікати автентифікації дозволяють підписувати будь-які особисті або корпоративні документи для підтвердження особи підписувача. Це допомагає припинити використання паперових робочих процесів на договорах, формах та запитах.

Підтримується більшістю програмного забезпечення для бізнесу, у тому числі Open Office Suite, Microsoft Office Suite, макроси VBA та багато іншого.

Для великих компаній рекомендується підписувати всі вихідні email повідомлення за допомогою сертифіката, щоб забезпечити високий рівень захисту. Надсилання незахищених повідомлень це все одно як надсилати звичайну листівку поштою – оскільки в дорозі його можуть змінити та дописати інші особи.

Отримайте надійне «наскрізне» шифрування між вами та вашими контактами за допомогою CPAC. Сертифікат гарантує, що пошта не може бути перехоплена та розшифрована зловмисниками MIM (Man-In-The-Middle), HTTPS проксі або пакетними сніфферами.

Підтримувані поштові клієнти включають: Windows Live Mail, Apple Mail, IOS, Eudora, Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook 2003/2007/2010/2013, Android та інші.

Сертифікати Comodo Personal Authentification дозволяють бізнесам зменшити ризики, використовуючи банківський стандарт двофакторної автентифікації для клієнтів та співробітників.

Ми рекомендуємо CPAC для середніх та великих компаній, щоб переконатися, що людина, яка володіє онлайн доступом до даних – правильно автентифікована і вона не хакер, який намагається вкрасти пароль або логін. Недостатньо покладатися лише на паролі, коли ви зберігаєте конфіденційну інформацію.

Сервери вимагає авторизуватися у користувачів за допомогою сертифіката, логіну та пароля, коли ви встановите цей захист.

 

  
 
Максимальный срок
Что проверяется
Поля сертификата
Подпись Email
Email шифрование
Подпись документов
Клиентская аутентификация

CPAC Basic

15.00 $
Максимальный срок : 2 года
Что проверяется : Проверка домена
Поля сертификата : email@address.com
Подпись Email
Email шифрование
Подпись документов
Клиентская аутентификация

CPAC Pro

38.00 $
Максимальный срок : 2 года
Что проверяется : Проверка домена, проверка подлинности
Поля сертификата : email@address.com, First Name, Last Name
Подпись Email
Email шифрование
Подпись документов
Клиентская аутентификация

CPAC Enterprise

50.00 $
Максимальный срок : 2 года
Что проверяется : Проверка домена, проверка подлинности и организации
Поля сертификата : email@address.com, First Name, Last Name, Company Name, Company Address
Подпись Email
Email шифрование
Подпись документов
Клиентская аутентификация