Comodo Personal Authentication Certificate – сертифікати для підпису email та файлів

Гарантія найкращої ціниСертифікати Email & documents signing (також відомі як SMIME/Email сертифікати) дозволяють зашифровувати та підписувати листи email, а також важливі документи компанії, які пересилаються по мережі. Ці сертифікати підтримуються більшістю поштових клієнтів та інтернет-браузерів.

Ці сертифікати забезпечують наступні функції:

Персональні сертифікати автентифікації дозволяють підписувати будь-які особисті або корпоративні документи для підтвердження особи підписувача. Це допомагає припинити використання паперових робочих процесів на договорах, формах та запитах.

Підтримується більшістю програмного забезпечення для бізнесу, у тому числі Open Office Suite, Microsoft Office Suite, макроси VBA та багато іншого.

Для великих компаній рекомендується підписувати всі вихідні email повідомлення за допомогою сертифіката, щоб забезпечити високий рівень захисту. Надсилання незахищених повідомлень це все одно як надсилати звичайну листівку поштою – оскільки в дорозі його можуть змінити та дописати інші особи.

Отримайте надійне «наскрізне» шифрування між вами та вашими контактами за допомогою CPAC. Сертифікат гарантує, що пошта не може бути перехоплена та розшифрована зловмисниками MIM (Man-In-The-Middle), HTTPS проксі або пакетними сніфферами.

Підтримувані поштові клієнти включають: Windows Live Mail, Apple Mail, IOS, Eudora, Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook 2003/2007/2010/2013, Android та інші.

Сертифікати Comodo Personal Authentification дозволяють бізнесам зменшити ризики, використовуючи банківський стандарт двофакторної автентифікації для клієнтів та співробітників.

Ми рекомендуємо CPAC для середніх та великих компаній, щоб переконатися, що людина, яка володіє онлайн доступом до даних – правильно автентифікована і вона не хакер, який намагається вкрасти пароль або логін. Недостатньо покладатися лише на паролі, коли ви зберігаєте конфіденційну інформацію.

Сервери вимагає авторизуватися у користувачів за допомогою сертифіката, логіну та пароля, коли ви встановите цей захист.

CPAC Basic
15.00 $ /рік
CPAC Pro
38.00 $ /рік
CPAC Enterprise
50.00 $ /рік
Максимальний термін3 роки3 роки3 роки
Що перевіряєтьсяПеревірка доменуПеревірка домену, перевірка особистості та організаціїПеревірка домену, перевірка особистості та організації
Поля сертифікатаemail@address.comemail@address.com, First Name, Last Nameemail@address.com, First Name, Last Name, Company Name, Company Address
Підпис Email
Email шифрування
Підпис документів
Клієнтська автентифікація

Сертифікати для підпису пошти та файлів – фактично є цифровим підписом. Наявність такого підпису на листі – гарантує, що листа не було змінено після його відправлення, а також підтверджує, що відправником листа є саме ви. Це дуже важливо, адже підробити відправника листа досить просто.

Що таке Email & Documents Signing Сертифікати?

Сертифікати для підпису пошти ще називають S/MIME сертифікатами. S/MIME – це стандарт, для підпису та шифрування в листах email. Цей стандарт забезпечує кілька важливих моментів: автентифікація відправника та цілісність повідомлення.

Типи Email & Documents Signing Сертифікати.

Ми надаємо 3 типи таких сертифікатів від компанії Sectigo (колишня Comodo). Це сертифікати Comodo Personal Authentication Certificates скорочено (CPAC), вони поділяються на Basic, Pro та Enterprise.

Між собою вони відрізняються типом перевірки, відповідно і набором даних, які містяться в сертифікаті.

  • Найпростіший CPAC Basic верифікує тільки домен, з якого ви надсилаєте лист, а в самому сертифікаті буде вказано тільки верифіковану email адресу.
  • CPAC Pro – сертифікат вищого рівня, окрім домену він засвідчує також конкретну людину і містить ім’я та прізвище у своїх даних.
  • А сертифікат для організацій CPAC Enterprise на додаток до попередніх перевіряє також і організацію, і під час перевірки такого сертифіката ви побачите поле з назвою організації.

Рівні перевірки можна порівняти із SSL сертифікатами, тільки там це DV, OV та EV.

Основні якості: Email & Documents Signing Сертифікатів.

Три основні можливості які дають сертифікати S/MIME це підпис email, шифрування листа та підпис та шифрування документів

  1. Підпис – дає змогу підписувати кожен лист, який ви надсилаєте, щоб одержувач листа міг переконатися, що він надійшов саме від вас. Під час поширення фішингу та спуфінгу, коли відправника підробляють – це особливо актуально.
  2. Шифрування Email – сертифікат дає змогу зашифрувати обмін повідомленнями, що захищає від перехоплення пошти і гарантує, що лист після надсилання не буде змінено. Це особливо важливо для директорів компанії та VIP клієнтів, яким важлива конфіденційність.
  3. Крім захисту пошти сертифікати CPAC можуть також підписувати окремі файли та документи. У такий спосіб можна підтвердити авторство та справжність важливих документів.

Сертифікати S/MIME підтримують усі основні поштові клієнти: Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, Microsoft Entourage, Apple Mail, Lotus Notes, Mulberry Mail, Windows Mail, The Bat.

Як це працює?

Ви можете підписати будь-який email, прикріпивши до нього під час відправлення відкритий ключ.

Якщо ви захочете зашифрувати лист, то вам потрібно мати лист від одержувача, який він підписав своїм відкритим ключем. Щоб зберегти цей відкритий ключ, вкажіть контакти відправника цього електронного листа та збережіть його в адресну книгу. Тепер, коли ви зберегли відкритий ключ одержувача, ви зможете шифрувати електронну листування з цим контактом.

При цьому пошта автоматично розшифровуватиметься за допомогою відкритого ключа одержувача.

Email & Documents Signing Сертифікатів від компанії TutHost.

Ми допомагаємо вибрати правильний сертифікат, попросити процес оформлення сертифіката. А за необхідності беремо участь у комунікації із центром випуску сертифікату.

У нас діє гарантія найкращої ціни на всі цифрові сертифікати, ми регулярно моніторимо ціни. Якщо ви десь знайшли дешевше – повідомте нам і того ж дня отримаєте можливість купити Email & Documents Signing сертифікат дешевше.

Вартість Email & Documents Signing Сертифікатів у TutHost.

Найдешевший сертифікат для захисту Email та підпису документів коштує від 15 $ на рік. Зовсім невелика ціна-але гарантує вам безпечне листування з вашими контрагентами. Замовити сертифікат – можна прямо через наш сайт, а після замовлення та оплати – ми допоможемо вам з оформленням сертифікату.