Хостинг для Magento

Хостинг оптимізований для швидкої роботи Magento

global Веб
2 сайти

drivessd Диск
30 Гб SSD

speed Трафік
Необмежений

gift Подарунки
SSL та домен

global Веб
5 сайтів

drivessd Диск
50 Гб SSD

speed Трафік
Необмежений

gift Подарунки
SSL та домен

Ми створили хостинг, який спеціально оптимізований під популярну eCommerce платформу Magento. Не секрет, що цю платформу вибирають професійні розробники інтернет-магазинів і системні вимоги у неї дуже високі. Тому ми зробили тарифи на хостинг, на яких ви зможете запустити магазин, створений на Magento.

Усі тарифи включають :

  • Directadmin панель управління
  • Проста установка Magento
  • Безкоштовний SSL сертифікат
  • Подвійний бекап
  • Швидкі SSD-накопичувачі
  • Швидкісний веб-сервер
    Litespeed

Проста установка

Завдяки наявності Installatron на хостингу, ви зможете встановити magento буквально в кілька кліків. І надалі також легко і швидко зможете оновлювати систему.

Litespeed кешування

На серверах встановлений Litespeed Web server, завдяки чому ви зможете швидко налаштувати кешування для вашого інтернет-магазину, щоб сайт працював швидко.

calendar 10 днів на тестування

Ви можете протестувати роботу хостингу перед покупкою. Під час тестового періоду служба підтримки допоможе вам вирішити всі питання, які у вас виникнуть із встановленням Magento.

Відповіді на часті питання з хостингу для Magento

По-перше, установка Magento доступна прямо з панелі. По друге тарифи відповідають високим системним вимогам для движка магазину. А по-третє завдяки веб-серверу Litespeed ви зможете використовувати найсучасніше кешування.

Установка можлива в кілька кліків прямо з панелі керування завдяки системі Installatron. Також можливе просте та швидке оновлення системи Magento.

Звичайно, ми безкоштовно допоможемо перенести ваш сайт до нас на хостинг і, більше того, ви отримаєте місяць безкоштовно при переході від іншого провайдера.

У нас є кілька технічних майданчиків і при замовленні ви можете вибрати датацентр в Україні чи датацентр в Європі. Вибирайте залежно від того, звідки у вас більшість клієнтів.