Вся необхідна інформація, яка допоможе вибрати правильне рішення для безпеки вашого сайту.

Ви вже знаєте, що вам потрібен SSL/TLS сертифікат для вашого сайту. Причин цього досить. Крім захисту зв’язку між відвідувачами вашого веб-сайту і вашим веб-сервером, SSL сертифікат також підтверджує справжність вашого бізнесу.

Обидві ці складові є критично важливими для успіху в Інтернеті. Веб-безпека є невід’ємною частиною сьогодні та в майбутньому, але також важливою є ідентифікація. Довіра – це ВСІ в електронній комерції . Без довіри ваших клієнтів ви не досягнете успіху у всьому, що ви намагаєтеся зробити в Інтернеті. Надайте вашим клієнтам гарантії, що вони можуть вам довіряти, що ви є тим, ким ви себе називаєте. Це має першорядне значення для вашого успіху.

Всі компанії, від маленьких до великих, усвідомлюють той факт, що використання SSL/TLS сертифіката є критично важливою частиною присутності в Інтернеті.

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Але який варіант підходить саме вам?

Виходячи з розмірів та сфери діяльності вашої компанії, бюджету та цілей вашого бізнесу, ми допоможемо вам знайти оптимальне рішення для безпеки вашого веб-сайту.

Ось чому ми зробили це керівництво покупця. Витратьте трохи часу, щоб прочитати підготовлену інформацію. Тут є все: від пояснень різних рівнів аутентифікації до описів додаткових функцій та переваг. Ми гарантуємо, що зможемо допомогти вам знайти рішення безпеки, яке підходить саме вам. Зрештою, різні сертифікати не однаково підходять для різних типів проектів . Варто зрозуміти, чого ви хочете і що вам потрібно отримати максимальну користь від покупки SSL сертифіката.

Тому продовжуйте читати, і пам’ятайте, якщо у вас виникнуть будь-які питання, наша підтримка завжди готова допомогти вам.

Типи SSL сертифікатів

Тип перевірки (верифікації)

Перше, з чим потрібно визначитися, при виборі сертифіката – це рівень перевірки. Визначте, який рівень перевірки чи автентифікації найкраще підходить для вашої компанії. Якщо ваш сайт – це невеликий проект: форум, блог або особиста сторінка, вам достатньо SSL сертифіката з Перевіркою домену (DV) . Для більших проектів, де важлива ідентифікація бізнесу та приймається оплата банківськими картками, вам краще розглянути сертифікат із Перевіркою організації (OV) або з Розширеною перевіркою (EV) .

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката
Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Важливо пам’ятати…

Процес проходження перевірки або валідації сертифіката SSL займає різний час, залежно від того який тип сертифіката ви вибрали. У той час, як DV сертифікати випускаються за лічені хвилини, для випуску OV або EV сертифікатів може знадобитися кілька днів. Звичайно, компанія TutHost може допомогти вам прискорити процес отримання сертифіката, але ви повинні знати, які терміни передбачені для випуску різних типів сертифікатів.

Wildcards та Multi-Domain SSL сертифікати

Після того, як ви визначили, який вам потрібен рівень ідентифікації, вам потрібно буде вирішити, скільки доменів і піддоменів вам потрібно захистити. Враховуйте, що простий SSL/TLS сертифікат для одного сайту захищає лише один домен, опції сертифікатів Wildcard та Multi-Domain (SAN) надають вам велику гнучкість, для захисту кількох сайтів.

Сертифікат Wildcard може захистити необмежену кількість піддоменів одного домену, а Multi-Domain або SAN сертифікат може захищати до 250 додаткових доменів. Ці сертифікати хороші тим, що вони заощаджують ваші гроші та спрощують управління сертифікатами.

Особливості SSL/TLS:

Гарантії

Більшість SSL / TLS сертифікатів поставляються з гарантією, яка гарантує збереження даних клієнта, інакше центр сертифікації виплатить компенсацію клієнту, якщо він зазнає збитків з вини центру сертифікації. Розміри цих гарантій сильно відрізняються: деякі недорогі сертифікати покривають збитки в розмірі до 10 000 $ , а деякі продукти вищого класу пропонують до 1 750 000 $ відшкодування збитків.

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката
Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Рівень шифрування


Хоча більшість SSL/TLS сертифікатів пропонують стандартне 128/256-бітне шифрування, варто зазначити, що фактичний рівень вашого шифрування залежить від багатьох факторів, таких як потужність вашого веб-сервера та потужність обладнання на стороні клієнта. Сертифікат із заявленим 256-бітним шифруванням може забезпечити такий рівень шифрування, але він може відрізнятися за фактом.

Друк безпеки

На додаток до стандартних візуальних індикаторів, які супроводжують SSL/TLS сертифікат , більшість сертифікатів також поставляються з печаткою безпеки (Site Seals). Друк безпеки може бути як статичним , так і динамічним – це невелике зображення, яке можна розмістити на домашній сторінці або сторінці для оплати. Ця картинка повідомляє вашим відвідувачам, що ваш сайт захищений центром сертифікації, який випустив ваш SSL сертифікат . Різні печатки безпеки вказують на різні рівні надійності, залежно від того, який центр сертифікації (CA) ви оберете.

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Користь від SSL/TLS:

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Зміцнення довіри з SSL/TLS

Довіра важлива для вашого успіху в Інтернеті. Ваші клієнти повинні довіряти вам, і розуміти, що ви дійсно є тими, за кого себе видаєте. Їм треба бути впевненими, що їхня інформація у безпеці. Не довіряючи вам, клієнт не зареєструється і не зробить покупку на вашому сайті. На щастя, практично доведено, що SSL сертифікати зміцнюють довіру ваших клієнтів до вас.

Поліпшення SEO ранжування із SSL сертифікатом


При правильному впровадженні ваш SSL/TLS сертифікат може дати вам 5% зростання рейтингу в пошуку. Ще в 2014 році Google оголосила, що додасть наявність SSL сертифіката до свого алгоритму ранжирування, а решта галузі теж швидко наслідувала цей приклад. Використання браузерами універсального шифрування ще більше покращує SEO оптимізацію.

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката
Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Зростання конверсій із сертифікатами SSL/TLS

Довіра важлива для вашого успіху в Інтернеті. Ваші клієнти повинні довіряти вам, і розуміти, що ви дійсно є тими, за кого себе видаєте. Їм треба бути впевненими, що їхня інформація у безпеці. Не довіряючи вам, клієнт не зареєструється і не зробить покупку на вашому сайті. На щастя, практично доведено, що SSL сертифікати зміцнюють довіру ваших клієнтів до вас.

Захистіть свій бренд SSL сертифікатами


90% великих корпорацій та 74% компаній малого та середнього бізнесу були метою кібер-атак . Ці атаки дорого коштують і, можливо, навіть більш небезпечні, ніж ви думаєте, тому що можуть завдати критичної шкоди репутації вашої компанії . Ви просто не можете дозволити собі ризикувати, коли йдеться про вашу репутацію.

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката
Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Майбутнє вашого сайту

Ваша компанія зростає? У планах створити додатковий веб-сайт або додати кілька нових піддоменів найближчим часом? Хорошою новиною є те, що якщо ви оберете правильне рішення SSL безпеки, ваш сертифікат буде готовий до змін і ви зможете рости, не турбуючись про безпеку. Якщо ви плануєте розширення компанії та сайтів найближчим часом – то рекомендуємо вам звернути увагу на мультидоменні сертифікати SAN або на Wildcard сертифікати.

Спростіть керування сертифікатами


Наявність кількох сертифікатів для кількох сайтів може стати справжнім головним болем. Вам не тільки потрібно керувати сертифікатами, але стежити за своєчасним продовженням і стежити за тим, щоб всі установки були виконані правильно. Але правильно підібране рішення SSL безпеки може полегшити все це.

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

КІЛЬКА ЗАКЛЮЧНИХ ПИТАНЬ

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Який центр сертифікації краще вибрати

Ви вже знаєте, що вам потрібно придбати SSL/TLS сертифікат у довіреного центру сертифікації (CA – Certificate Authority), але який центр сертифікації вибрати? Кожен центр сертифікації має свої сильні та слабкі сторони. Деякі можуть пропонувати вигідніші ціни за рахунок менш впізнаваного бренду. Інші можуть запропонувати величезні переваги з точки зору підвищення довіри та збільшення кількості конверсій , але це коштуватиме набагато дорожче. Який центр сертифікації підходить саме вам?

Чи варто платити за розширену перевірку (EV)?


EV коштує своїх грошей? Для багатьох підприємств та організацій відповідь «так». Сертифікат з розширеною перевіркою (EV) має безліч переваг, починаючи від одразу відомого зеленого адресного рядка і закінчуючи перевіреним досвідом збільшення продажів та рентабельності компаній, які хочуть щоб у них інвестували. Немає вищого рівня ідентифікації , ніж розширена перевірка (Extended Validation).

Посібник покупця SSL/TLS сертифіката

Настав час прийняти рішення

Отже, тепер настав час прийняти рішення про те, який SSL/TLS сертифікат підходить саме вам. Пам’ятайте, що TutHost ™ тут, щоб допомогти. Якщо у вас є додаткові питання, ви можете зателефонувати чи написати в чат нашим фахівцям.

Щоб полегшити завдання, пропонуємо вам чекліст з питаннями, які допоможуть вам визначити, які функції для вас найбільш важливі, і який SSL сертифікат підходить саме вам.

document Вперше з SSL
bookmark Що таке SSL
book Як працює SSL
global Поліпшення SEO ранжирування
global Перевірка домену
meeting Перевірка організації
infrastructure Розширена перевірка
code Code Signing
network Wildcard сертифікати
inverse Мультидоменні сертифікати

cart Замовити SSL

Готові замовити SSL сертифікат? Найкращі ціни – ми гарантуємо.

Замовити зараз

preferences Інструменти SSL

Ці інструменти доступні нашим клієнтам і допомагають виконувати необхідні дії під час випуску SSL сертифіката.

Використовувати інструменти

question Довідка з перевірки

Ми знаємо, як допомогти Вам пройти всі етапи процесу перевірки.

Довідка