Реєстрація домену WS

Домен .ws – доменна зона островів Самоа. Але має популярність у всьому світі завдяки розшифровці .ws як “Web-Site”. Домен може бути зареєстрований будь-якою організацією чи приватною особою.

Зона загального користування. Для цієї зони існує цінова диференціація, яка залежить від довжини імені домену. Якщо довжина 3 символи, то вартість збільшується до 500 у.о., 2 символи – 1000 у.о., 1 символ – 50 000 у.о.

Домен WS підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену WS складає 33.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 4, а максимальна 63.

.WS
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену WS

Наименование доменной зоныWS
Страна домена
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации10 лет
Минимальная длина домена4 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.website.ws
Правила доменной зоныhttp://www.website.ws/faq/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена33.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я WS

1 год2 года3 года
33.50 $66.00 $99.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні WS

.WS
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен WS

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніWS є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніWS має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .WS . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніWS – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену WS

Весь процес реєстрації доменуWS зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніWS . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуWS . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменWS . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменWS автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).