Реєстрація домену ph

Що таке домен .ph?

Під час пошуку в Інтернеті філіппінські інтернет-користувачі очікують побачити адреси сайтів із доменними іменами .PH. Якщо ви місцевий філіппінець, власник малого бізнесу, власник клубу, медсестра або просто людина, яка цінує райські острови та Менні Пакьяо, доменне ім’я .PH – для вас! З доменним ім’ям .PH ви займатимете вищі позиції в результатах місцевого пошуку та в серцях місцевих жителів.

Домен .PH покаже ваш зв’язок з філіппінською культурою та прагнення забезпечити найкращий досвід роботи в Інтернеті на Філіппінах. Доменне ім’я .PH – коротке, професійне та запам’ятовується, що допоможе вашому сайту виділитися в морі контенту в Інтернеті. Філіппіни демонструють послідовне економічне зростання та помітні досягнення в галузі соціальних програм та інфраструктури. Люди тут дружні, погода хороша, а види вражаючі.

Захист вашого бренду так само важливий, як і його розвиток. Реєстрація назви вашого бренду на Філіппінах – це один із найкращих профілактичних заходів, які ви можете вжити для захисту вашого товарного знака та боротьби з порушенням авторських прав. Ваше доменне ім’я – це ваш бренд, а ваш бренд – це ви! Зареєструйте своє ідеальне доменне ім’я .PH поки це не зробив хтось інший.

Домен ph підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену ph складає 55.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.ph
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену ph

Наименование доменной зоныph
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.dot.ph
Правила доменной зоныhttp://dot.ph/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена55.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я ph

1 год2 года3 года
55.50 $110.00 $165.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні ph

.ph
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен ph

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніph є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніph має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .ph . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніph – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену ph

Весь процес реєстрації доменуph зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніph . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуph . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменph . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменph автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).