Реєстрація домену name

Спочатку в зоні .name можна було реєструвати домени лише третього рівня (наприклад, peter.petrov.name). З 15 січня 2004 року в зоні .name було відкрито реєстрацію доменів другого рівня.

Домен name підтримує символи латинського алфавіту та міжнародні символи (кирилицю).

Вартість реєстрації та продовження домену name складає 11.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.name
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену name

Наименование доменной зоныname
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации10 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.name
Правила доменной зоныhttp://www.verisigninc.com/en_US/products-and-services/domain-names/name/index.xhtml
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
Ограничения

Обмеження відсутні

Цена восстановления $
Стоимость переноса домена11.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я name

1 год2 года3 года
11.00 $24.00 $36.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні name

.name
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен name

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніname є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніname має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .name . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніname – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену name

Весь процес реєстрації доменуname зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніname . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуname . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменname . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменname автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).