Реєстрація домену sc

Що таке домен .SC?

Під час пошуку в Інтернеті сейшельські інтернет-користувачі очікують побачити адреси сайтів із доменними іменами .SC. Якщо ви місцевий житель Сейшельських островів, власник малого бізнесу, рибалка, гід або просто поціновувач безтурботних пляжів та подорожей островами, доменне ім’я .SC – для вас! З доменним ім’ям .SC ви займатимете вищі позиції в результатах місцевого пошуку і в серцях місцевих жителів.

Покажіть свій зв’язок із культурою Сейшельських островів та прагнення забезпечити найкращий досвід роботи в Інтернеті на Сейшельських островах за допомогою домену .SC. Доменне ім’я .SC – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вашому сайту виділитися в морі контенту в Інтернеті. Стійке економічне зростання на Сейшельських островах можна віднести на рахунок лову тунця та туризму. У майбутньому Сейшельські острови почнуть інвестувати у сільське господарство, рибальство та дрібне виробництво.

Захист вашого бренду так само важливий, як і його розвиток. Реєстрація назви вашого бренду на Сейшельських островах – це один із найкращих профілактичних заходів, які ви можете вжити для захисту вашої торгової марки та боротьби з порушенням авторських прав. Ваше доменне ім’я – це ваш бренд, а ваш бренд – це ви! Зареєструйте своє ідеальне доменне ім’я .SC до того, як це зробить хтось інший.

Домен sc підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену sc складає 116.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.sc
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену sc

Наименование доменной зоныsc
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois2.afilias-grs.net
Правила доменной зоныhttp://www.nic.sc/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена116.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я sc

1 год2 года3 года
116.00 $232.00 $348.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні sc

.sc
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен sc

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніsc є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніsc має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .sc . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніsc – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену sc

Весь процес реєстрації доменуsc зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніsc . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуsc . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменsc . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменsc автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).