+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену co.uk

Призначена для організацій та приватних осіб, які ведуть діяльність на території Великої Британії.

Домен co.uk підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену co.uk складає11.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену co.uk

Найменування доменної зониco.uk
Країна доменуСтраны Евросоюза
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.uk
Правила доменної зониhttp://www.nominet.org.uk/disputes/drs/policy/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
Обмеження

Домени co.uk, me.uk, org.uk належать Великій Британії. Можлива реєстрація лише доменів третього рівня, тобто. домен виду domain.uk зареєструвати не можна.

Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену11.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я co.uk

1 рік2 роки3 роки
11.00 $20.00 $33.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні co.uk

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен co.uk

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніco.uk має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .co.uk . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніco.uk є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніco.uk – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену co.uk

Весь процес реєстрації доменуco.uk зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніco.uk . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуco.uk . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменco.uk . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменco.uk автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).