Реєстрація домену co.uk

Призначена для організацій та приватних осіб, які ведуть діяльність на території Великої Британії.

Домен co.uk підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену co.uk складає 11.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.co.uk
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену co.uk

Найменування доменної зониco.uk
Країна доменуКраїни Євросоюзу
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.uk
Правила доменної зониhttp://www.nominet.org.uk/disputes/drs/policy/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
Обмеження

Домени co.uk, me.uk, org.uk належать Великій Британії. Можлива реєстрація лише доменів третього рівня, тобто. домен виду domain.uk зареєструвати не можна.

Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену11.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я co.uk

1 рік2 роки3 роки
11.50 $24.50 $38.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні co.uk

.co.uk
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен co.uk

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні co.uk є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні co.uk має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.co.uk . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні co.uk – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену co.uk

Весь процес реєстрації домену co.uk зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні co.uk. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену co.uk. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен co.uk. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен co.uk автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).