Реєстрація домену com

Домен .COM призначений для комерційних організацій. Купити домен у зоні .COM може фізична та юридична особа.

Переваги реєстрації домену .COM у TutHost

  • Моментальна реєстрація домену в зоні com
  • Ми реєструємо ці домени понад 15 років
  • У нас найдешевші домени com, на них діє гарантія найкращої ціни. Якщо знайдете дешевше – просто напишіть нам у фінансовий відділ і ми гарантовано того ж дня запропонуємо ціну ще краще
  • Доменна зона com – найпопулярніша у світі і хоч у ній вже й зайнято безліч доменів, якщо виявити фантазію – як і раніше, можна підібрати собі гарний домен
Домен com підтримує символи латинського алфавіту та міжнародні символи (кирилицю).

Вартість реєстрації та продовження домену com складає 13.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 2, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену com

Найменування доменної зониcom
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену2 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.verisign-grs.com
Правила доменної зониhttp://www.icann.org/ru/help/dndr
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення80 $
Вартість перенесення домену13.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я com

1 рік2 роки3 роки
13.00 $26.00 $39.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні com

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен com

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніcom має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .com . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніcom є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніcom – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену com

Весь процес реєстрації доменуcom зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніcom . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуcom . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменcom . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменcom автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).