Реєстрація домену nz

Що таке домен .nz?

Під час пошуку в Інтернеті ківі-користувачі очікують побачити адреси сайтів із доменними іменами .NZ. Якщо ви місцевий ківі, власник малого бізнесу, продавець-консультант, технічний представник або просто поціновувач “Володаря кілець” та приголомшливих озер, доменне ім’я .NZ – для вас! З доменним ім’ям .NZ ви займатимете вищі позиції в результатах місцевого пошуку та в серцях місцевих жителів.

Покажіть свій зв’язок з культурою ківі та прагнення забезпечити найкращий досвід роботи в Інтернеті в Новій Зеландії за допомогою домену .NZ. Доменне ім’я .NZ – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вашому сайту виділитися в морі контенту в Інтернеті. Нова Зеландія оточена узбережжям, населена переважно тваринами (95%, якщо точним) і третину охороняється національними парками. Ківі відомі своєю прогресивністю, а країна – як один із найкращих туристичних напрямків у світі.

Захист вашого бренду так само важливий, як і його розвиток. Реєстрація назви вашого бренду в Новій Зеландії – це один із найкращих профілактичних заходів, які ви можете вжити для захисту вашого товарного знака та боротьби з порушенням авторських прав. Ваше доменне ім’я – це ваш бренд, а ваш бренд – це ви! Зареєструйте своє ідеальне доменне ім’я у зоні .NZ, поки це не зробив хтось інший.

Домен nz підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену nz складає - за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.nz
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену nz

Наименование доменной зоныnz
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.srs.net.nz
Правила доменной зоныhttp://www.dnc.org.nz/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена-

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я nz

1 год2 года3 года
---

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні nz

.nz
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен nz

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніnz є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніnz має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .nz . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніnz – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену nz

Весь процес реєстрації доменуnz зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніnz . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуnz . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменnz . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменnz автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).