Реєстрація домену asia

Призначена для реєстрації особами, які проживають в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, створена як альтернатива «західним» зонам.

Домен asia підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену asia складає 17.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену asia

Найменування доменної зониasia
Країна домену
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.asia
Правила доменної зониhttp://www.registry.asia/policies.html
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
Обмеження

Згідно з реєстром, хоча б один контакт має бути в Азіатському регіоні. Якщо у вас немає контакту з азіатського регіону, ви можете скористатися нашим сервісом довірчої особи. Кількість nameservers (DNS) від 2 до 13.

Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену17.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я asia

1 рік2 роки3 роки
17.00 $34.00 $51.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні asia

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен asia

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніasia має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .asia . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніasia є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніasia – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену asia

Весь процес реєстрації доменуasia зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніasia . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуasia . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменasia . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменasia автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).