Реєстрація домену es

Домен .es зазвичай використовується компаніями або приватними особами, що знаходяться в Іспанії або які мають бізнес в Іспанії.

Регістрантом може стати як юридична особа, так і фізична (використовуючи для цього домен третього рівня NOM.ES). У 2005 році розпочався багатоетапний процес скасування реєстраційних обмежень, який дозволив реєструвати доменні імена не лише резидентам цієї країни, а й нерезидентам.

Домен es підтримує символи латинського алфавіту та міжнародні символи (кирилицю).

Вартість реєстрації та продовження домену es складає 10.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.es
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену es

Найменування доменної зониes
Країна доменуКраїни Євросоюзу
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois
Правила доменної зониhttps://www.nic.es/normativa/normas/normas.html
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
Обмеження

В якості адміністративного, технічного та білінгового контакту можуть бути зазначені лише дані фізичної особи

admin-, tech- та billing-контакт повинен бути фізичною особою.
Кількість nameservers (DNS) від 2 до 7.
Ви можете знайти список усіх заблокованих доменів тут Red.ES

Продовжити домен потрібно за 7 днів до закінчення його реєстрації.

Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену10.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я es

1 рік2 роки3 роки
10.50 $23.50 $35.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні es

.es
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен es

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні es є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні es має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.es . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні es – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену es

Весь процес реєстрації домену es зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні es. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену es. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен es. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен es автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).