Реєстрація домену mx

Що таке домен .mx?

Під час пошуку в Інтернеті мексиканські інтернет-користувачі очікують побачити адреси сайтів із доменними іменами .MX. Якщо ви місцевий житель Мексики, власник малого бізнесу, група маріачі, водій таксі або просто поціновувач найкращих у світі тортильяс та текіли, доменне ім’я .MX – для вас! З доменним ім’ям .MX ви займатимете вищі позиції в результатах місцевого пошуку та в серцях місцевих жителів.

Покажіть свій зв’язок з мексиканською культурою та прагнення забезпечити найкращий інтернет у Мексиці за допомогою домену .MX. Доменне ім’я .MX – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вашому сайту виділитися в морі контенту в Інтернеті. Мексика стала другим за величиною експортним ринком США та третім за величиною джерелом імпорту. Займаючи 12-те місце у світі за обсягом ВВП, Мексика займає лідируючі позиції у Латинській Америці.

Захист вашого бренду так само важливий, як і його розвиток. Реєстрація торгової марки в Мексиці – це один із найкращих профілактичних заходів, які ви можете вжити для захисту свого товарного знаку та боротьби з порушенням авторських прав. Ваше доменне ім’я – це ваш бренд, а ваш бренд – це ви! Зареєструйте своє ідеальне доменне ім’я .MX до того, як це зробить хтось інший.

Домен mx підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену mx складає 55.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.mx
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену mx

Наименование доменной зоныmx
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.mx
Правила доменной зоныhttp://www.registry.mx/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена55.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я mx

1 год2 года3 года
55.50 $110.00 $165.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні mx

.mx
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен mx

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніmx є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніmx має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .mx . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніmx – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену mx

Весь процес реєстрації доменуmx зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніmx . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуmx . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменmx . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменmx автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).