Реєстрація домену pl

Что такое домен .pl?

При поиске в Интернете польские пользователи ожидают увидеть адреса сайтов с доменными именами .PL. Если вы местный житель, владелец малого бизнеса, судостроитель, врач или просто ценитель сладостей и нетронутой природы, доменное имя .PL – для вас! С доменным именем .PL вы будете занимать более высокие позиции в результатах местного поиска и в сердцах местных жителей.

Покажите свою связь с польской культурой и стремление обеспечить лучший опыт работы в Интернете в Польше с помощью домена .PL. Доменное имя .PL – это короткое, профессиональное и запоминающееся имя, которое поможет вашему сайту выделиться в море контента в Интернете. Превосходство Польши в образовании молодежи создает основу для экономического роста и разнообразия источников поставок, инноваций, исследований и разработок! Это захватывающее время, чтобы быть гордым сторонником Польши.

Защита вашего бренда так же важна, как и его развитие. Регистрация торговой марки в Польше является одной из лучших превентивных мер, которые вы можете предпринять для защиты вашей торговой марки и борьбы с нарушением авторских прав. Ваше доменное имя – это ваш бренд, а ваш бренд – это вы! Зарегистрируйте свое идеальное доменное имя .PL до того, как это сделает кто-то другой.

Домен pl підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену pl складає 15.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.pl
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену pl

Наименование доменной зоныpl
Страна доменаКраїни Євросоюзу
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.dns.pl
Правила доменной зоныhttp://www.dns.pl/english/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена15.00 $
pl

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я pl

1 год2 года3 года
15.00 $30.00 $45.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні pl

.pl
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен pl

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніpl є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніpl має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .pl . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніpl – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену pl

Весь процес реєстрації доменуpl зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніpl . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуpl . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменpl . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменpl автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).