+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Порядок повернення коштів

Порядок повернення коштів

 1. Компанія TutHost гарантує вам повернення внесених коштів, протягом перших 30 днів після оплати, якщо вас не влаштовує якість послуг.
 2. Порядок повернення коштів включає гарантії повернення коштів, а саме гарантію повернення грошей протягом перших 30 днів користування послугою, за першою заявкою, з боку клієнта.
 3. Гарантія повернення коштів поширюється лише на послуги хостингу, віртуальних серверів (VPS) та цифрових сертифікатів (SSL).
 4. Ми впевнені в якості послуг, що надаються, але у випадку, якщо ми не задовольнили будь-які Ваші вимоги або у Вас є власні причини для припинення дії акаунту, Ви можете скасувати послугу і ми повернемо Вам Ваші гроші.
 5. Якщо не минув тридцятиденний термін з моменту початку дії облікового запису Користувача, Провайдер зобов’язується повернути 100% суми, яка була витрачена Користувачем на оплату послуг, які надає Провайдер за вирахуванням комісії платіжних систем.
 6. Даний порядок повернення грошей дійсний і застосовується для всіх веб хостинг планів, незважаючи на вид, зробленої за них оплати, валюту, в якій було здійснено оплату та обраний платіжний період.
 7. Усі запити про відміну послуги хостингу повинні подаватися виключно у письмовій формі до фінансового відділу. Ви повинні надати реальну причину, через яку ви скасовуєте послугу хостингу. При цьому фінансовий відділ вживе розумних заходів щодо вирішення та врегулювання ситуації, щоб задовольнити Ваші вимоги та побажання.
 8. Сума, що підлягає поверненню не може бути нарахована на баланс будь-якого іншого хостингу облікового запису, якщо у Вас відкрито кілька хостингів облікових записів, але ви прийняли рішення про скасування тільки одного з них.
 9. Повернення коштів здійснюється протягом п’яти банківських днів з моменту подання заяви про відміну послуги веб-хостингу.
 10. Повернення коштів здійснюється в тій валюті, яку ви обрали для оплати послуг хостингу на момент замовлення і на ті реквізити, з яких було здійснено оплату.
 11. Повернення коштів здійснюється лише за вперше замовлені послуги. Тобто якщо ви одного разу замовили послугу та оформили повернення коштів, то при повторному замовленні повернення коштів буде неможливим.
 12. Повернення оплати не провадиться при порушенні правил хостингу.

Порядок повернення коштів виключає:

Повернення коштів за реєстрацію домену, продовження терміну реєстрації домену, послугу приватної реєстрації домену та перенесення реєстрації доменного імені до компанії TutHost. Неможливий з моменту закінчення 24 годин після реєстрації, перереєстрації або продовження реєстрації доменного імені (ця умова обумовлюється політикою та нормами ICANN). Ім’я домену реєструється на Ваше ім’я і ви є єдиним власником домену на обраний вами період часу.

Компанія TutHost залишає за собою право вносити зміни до цього порядку повернення коштів без попереднього повідомлення. На вас лягатиме обов’язок щодо своєчасного ознайомлення зі змінами його умов.