Реєстрація домену de

Власником домену може стати як фізична особа, так і юридична. Чи не робиться виняток і для іноземних громадян. При цьому кожному нерезиденту або іноземній компанії, які реєструють доменні імена в зоні DE, необхідно мати в Німеччині так званий адміністративний контакт, тобто свого повноважного представника, який є резидентом країни та готовий надати свою поштову адресу для обміну необхідною документацією.

Домен de підтримує символи латинського алфавіту та міжнародні символи (кирилицю).

Вартість реєстрації та продовження домену de складає 10.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 1 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.de
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену de

Наименование доменной зоныde
Страна доменаКраїни Євросоюзу
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации1 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.denic.de
Правила доменной зоныhttps://www.denic.de/en/service/tools/nast/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
Ограничения

Домен недоступний для продовження за 1 день до закінчення терміну реєстрації. Домен видаляється та отримує статус "Redemption Period" за 5 днів до закінчення останнього місяця дії домену. Наприклад, якщо домен був зареєстрований на 1 рік, з 1 по 31 січня 2020 року, тоді реєстрація домену буде дійсною до 27 січня 2021 року.

Цена восстановления40 $
Стоимость переноса домена10.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я de

1 год2 года3 года
10.00 $--

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні de

.de
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен de

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніde є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніde має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .de . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніde – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену de

Весь процес реєстрації доменуde зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніde . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуde . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменde . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменde автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).