Реєстрація домену ngo

Що таке домен .ngo?

З першого погляду домен .NGO говорить користувачам Інтернету про те, хто ви і чим займаєтесь. Домен .NGO – це спеціальний простір імен для неурядових організацій. Домен .NGO з ентузіазмом використовується некомерційними організаціями, які прагнуть поширити свою місію в Інтернеті. Домен .ONG визнаний там, де поширені французька, іспанська, італійська, португальська та румунська мови, і є аналогом домену .NGO. Вони продаються в комплекті при реєстрації та разом створюють доменне рішення, яке допомагає розширити глобальне охоплення та одночасно орієнтуватися на різні культури. Домени .NGO універсальні та привертають увагу, забезпечуючи миттєвий зв’язок вашого бренду з некомерційними організаціями. Домен .NGO є універсальним і привертає увагу, додаючи серйозний імпульс вашому особистому та професійному бренду.

Домен .NGO – це домен з обмеженим доступом, тобто зареєструвати його можуть лише справжні НУО. Всі бренди, що реєструють домени .NGO, проходять верифікацію, що говорить світові та місцевим співтовариствам про те, що ви є надійним ресурсом для своєї мети. Доменне ім’я .NGO – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вам покращити рейтинг у пошукових системах завдяки ключовим словам, вказаним безпосередньо в URL. Безсумнівно, що людина, яка вивчає справу, з більшою ймовірністю натисне на посилання, в доменному імені якої є ключове слово .NGO і друк, що заслуговує на довіру. Це допоможе підвищити вашу впізнаваність, щоб ви могли охопити велику аудиторію та змінити світ на краще.

Майбутнє Інтернету – це нові та точні доменні імена, які дають клієнтам уявлення про ваш бренд ще до того, як вони відвідають ваш сайт. Некомерційні організації відомі у всьому світі і визнані на багатьох континентах і мовах за те добро, яке вони роблять, і за ті життя та рухи, на які вони позитивно впливають. Заявіть про себе як про сертифіковану НУО, покращіть свій інтернет-маркетинг та виділіть свій бренд серед конкурентів за допомогою домену .NGO – простору імен, призначеного для некомерційних організацій.

Домен ngo підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену ngo складає 55.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.ngo
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену ngo

Наименование доменной зоныngo
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.publicinterestregistry.net
Правила доменной зоныhttp://www.pir.org/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена55.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я ngo

1 год2 года3 года
55.50 $110.00 $165.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні ngo

.ngo
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен ngo

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніngo є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніngo має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .ngo . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніngo – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену ngo

Весь процес реєстрації доменуngo зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніngo . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуngo . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменngo . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменngo автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).