Реєстрація домену vc

Що таке домен .vc?

Венчурний капітал є рушійною силою економічного зростання. Доменне ім’я .VC – це домен коду країни для Сент-Вінсента і Гренадін, але найбільш відомий як домен для венчурного капіталу. Якщо ви підприємець, стартап, венчурний капіталіст чи просто людина, яка цінує фінанси, доменне ім’я .VC – для вас! З доменним ім’ям .VC ви займатимете вищі позиції в результатах пошуку по венчурному капіталу.

Доменне ім’я .VC – коротке, професійне та незабутнє, що відразу ж надасть вашому бренду зв’язок з венчурним капіталом. У 2015 році вартість індустрії венчурного капіталу США оцінювалася в 58,59 мільярда доларів США, а лідирує в ній Силіконова долина.

Захист вашого бренду так само важливий, як і його розвиток. Реєстрація назви вашого бренду в Сент-Вінсенті та Гренадинах – це один із найкращих превентивних заходів, які ви можете вжити для захисту вашого товарного знаку та боротьби з порушенням авторських прав. Ваше доменне ім’я – це ваш бренд, а ваш бренд – це ви! Зареєструйте своє ідеальне доменне ім’я .VC, поки це не зробив хтось інший.

Домен vc підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену vc складає 43.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.vc
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену vc

Наименование доменной зоныvc
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois2.afilias-grs.net
Правила доменной зоныhttps://www.iana.org/domains/root/db/vc.html
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена43.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я vc

1 год2 года3 года
43.00 $86.00 $129.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні vc

.vc
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен vc

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніvc є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніvc має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .vc . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніvc – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену vc

Весь процес реєстрації доменуvc зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніvc . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуvc . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменvc . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменvc автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).