+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Підвищити SEO рейтинг за допомогою SSL/TLS сертифіката

Google підвищує на 5% у пошуковій видачі рейтинг сайтів із SSL сертифікатом

Інтернет розвивається. Занепокоєння, пов’язане з конфіденційністю особистої інформації , об’єднало організації в рух, який виступає за те, щоб весь Інтернет трафік був зашифрований. Щоб просунути цю ініціативу, у серпні 2014 року Google оголосила, що SSL буде використовуватися як фактор ранжування у результатах пошуку.

Google зазвичай не розкриває, які фактори входять в його алгоритм ранжування – це секрет, що добре охороняється. Але Google розкрив цей невеликий компонент свого алгоритму. Звичайно, вам, як і раніше, потрібен цікавий контент, зручний сайт та безліч інших речей, але наявність SSL вже впливає на ранжування. Підвищення рейтингу на 5% при використанні SSL сертифіката може стати різницею між показом на першій сторінці замість другої в результатах пошуку.

“Ці 5% ранжування можуть бути різницею між показом на першій або другій сторінці”

Завжди з SSL

Щоб отримати максимальну віддачу від сертифіката SSL і збільшити потенціал сайту в ранжируванні , важливо включити SSL-шифрування для всіх сторінок вашого сайту. Часто сайти використовують HTTPS лише на сторінках, для яких це необхідно – не робіть цього. Google надає результати на основі посторінкового аналізу, а не вашого сайту в цілому. Він відображає найбільш релевантну сторінку. Тому, щоб отримати додаткову користь від наявності SSL як фактор ранжування, він повинен використовуватися на всіх сторінках. У вас може бути справді чудова публікація на специфічну тему, яка дуже добре працює сама по собі, але вона не отримає просування від SSL, якщо ця сторінка не передається через HTTPS.

Майте на увазі, що вам не потрібний окремий SSL/TLS сертифікат для кожної окремої сторінки. Один сертифікат може захистити весь сайт – кожну сторінку. Все зводиться до того, як ви налаштовуєте свій сервер і чи правильне рішення безпеки ви маєте. Якщо у вас є кілька сайтів, ви повинні переконатися, що у вас є сертифікат Multi-Domain. Якщо у вас є піддомени , такі як mail.website.com або login.website.com, вам потрібний сертифікат Wildcard . Але, поки у вас є правильне рішення SSL, ваш сайт (або сайти) може бути захищений одним сертифікатом.

Керівництво покупця SSL сертифікату від TutHost ™

Отже, тепер ви розумієте, що таке сертифікат SSL / TLS, як він працює, що потрібно зробити, щоб отримати сертифікат і використовувати його на вашому сайті. Але це лише верхівка айсберга. Існує цілий ряд факторів, які визначають, який тип сертифіката підходить саме вам і вашому сайту.

Також є додаткові переваги та функції, якими ви можете скористатися, що допоможе вам використовувати нещодавно придбаний SSL сертифікат на всі 100%. Щоб прийняти правильне рішення для вас та вашої компанії, вам знадобиться вся інформація.

Підвищити SEO рейтинг за допомогою SSL/TLS сертифіката

Заказать SSL

Готовы заказать SSL сертификат? Лучшие цены – мы гарантируем

Заказать сейчас

Справка по проверке

Мы знаем как помочь Вам пройти все этапы процесса проверки.

Справка

Инструменты SSL

Эти инструменты доступны нашим клиентам и помогают выполнить необходимые действия при выпуске SSL сертификата.

Использовать инструменты