Статистика та логи

Ця стаття ознайомить вас зі статистикою та логами сайту. Вона включає інформацію з перевірки дискового простору та трафіку, доступу до системних логів, перегляду інформації про обліковий запис та отримання інформації про відвідувачів за допомогою Webalizer.

Доступ до статистики сайту

Статистика та логиСтатистика та логиЩоб перевірити використання дискового простору та трафіку, увійдіть у панель керування та натисніть значок «Система та файли», а потім посилання «Статистка та логи».

Перевірка дискового простору та трафіку

Вам надається два різні виміри дискового простору/трафіку:

Статистика та логиУ першій таблиці зазначено використання доменами, у другій – загальне використання акаунтом.

Статистика та логиЗагальне використання облікового запису зазвичай вище, ніж використання доменом, оскільки загальна статистика використання включає фактори, які є окремими від ваших доменів: бази даних MySQL та використання панелі управління.

Можна розмістити кілька доменів на одному обліковому записі, тому є потреба в розділенні доменів та загального використання облікового запису.

Примітка: DirectAdmin використовує загальне використання акаунтом (не використання доменами) для визначення перевищення квоти.
Доступ до системних логів

Резервне копіювання логів Apache
Логи використання та помилок Apache

У розділі «Статистика та логі» виберіть домен, який ви хочете переглянути, і натисніть одне з посилань “Логи використання” або “Лог помилок” у правій частині екрана.

Статистика та логи

Натиснувши на посилання “Логи використання”, ви побачите журнал використання. Ви можете вибрати, скільки останніх рядків ви хочете бачити, або переглянути повний балок. Ви також можете побачити файл RAW, натиснувши кнопку “Raw” у правій частині екрана. Якщо ваш веб-сайт новий, у вас може не бути жодної інформації про лог, замість нього ви побачите повідомлення «Немає даних для відображення».

Статистика та логи

Перегляд лога помилок – чудовий спосіб усунення певних проблем, таких як встановлення та виконання сценаріїв. Обидва логи (використання та помилки) архівуються щомісяця та архівуються в /home/example.com/logs.

Перегляд інформації про обліковий запис

Головне меню статистики дає чимало інформації. Як згадувалося вище, перші два рядки таблиці (трафік/дисковий простір) показують загальне використання облікового запису. DirectAdmin використовує ці числа для обчислення квоти (а не числа в таблиці статистики домену – див. “Перевірка дискового простору та трафіку”).

Коли ваш обліковий запис досягне максимальної кількості трафіку, ваш сайт перестане функціонувати до першого дня наступного місяця (у практиці роботи нашої хостинг-компанії ми не лімітуємо трафік для наших клієнтів). Якщо ваш обліковий запис досягає ліміту дискового простору, ви не зможете завантажувати на свій сайт нові файли, доки деякі старі не будуть видалені для звільнення дискового простору.

Статистика та логи

Інформація у цьому прикладі не потребує докладного пояснення. Якщо потрібно змінити налаштування облікового запису, натисніть кнопку «Змінити налаштування облікового запису» над таблицею. Ви можете редагувати своє ім’я та адресу електронної пошти. Натисніть «Зберегти», щоб зберегти зміни.Статистика та логи

Статистика Webalizer

У головному меню статистики натисніть відповідне доменне ім’я, щоб запустити Webalizer. Зверніть увагу, що ваш сайт має бути активним протягом 24 годин і мати деяку активність у логах, перш ніж статистика Webalizer стане активною.

Статистика та логи
Статистика та логиНа першому екрані Webalizer ви побачите графік (наприклад, наведений вище) та список місяців у таблиці нижче. Статистика Webalizer дуже докладна і надасть багато інформації про відвідуваність сайту, найбільш запитуваних URL-адресах, точках виходу, місцезнаходження відвідувачів та багато іншого.

 Панель керування - Directadmin
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?