+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Як настроїти кешування Memcached для WordPress

На тарифах хостингу для WordPress встановлено Memcached, сервіс, який служить для кешування даних і, відповідно, прискорення завантаження WordPress. Є безліч плагінів для WordPress, які підтримують такий варіант кешування, але ми вибрали для вас 2 найкращі, на наш погляд.

W3 Total Cache – безкоштовний плагін.
Його можна встановити прямо через WordPress або за посиланням . Після установки в ньому потрібно увімкнути кілька опцій, щоб він використав для кешування Memcached.

  1. Переходимо в налаштування плагін (Performance – General Settings)
  2. Включаємо кешування у секції Page Cache. Ставимо галочку напроти Page Cache – Enable, а у випадаючому списку Page Cache method – вибираємо MemcachedЯк настроїти кешування Memcached для WordPress
  3. За таким же принципом можемо включити кешування Memcached у розділі Database Cache та Object Cache
  4. Для зменшення розміру сторінок – рекомендуємо увімкнути стиснення в розділі Minify – позначте опцію Enable, Minify mode – поставте Auto, а в розділі Minify Cache Method виберіть Memcached, інші налаштування залиште за замовчуванням
  5. А тепер перевіряємо, чи все коректно працює і чи кешуються ваші сторінки. У налаштуваннях W3 Total Cache у розділі Debug – ставимо галочку навпроти Page Cache. Після цього заходимо на сайт під гостем або в анонімному режимі, один раз оновлюємо сторінку (щоб вона закешувалась) і дивимось вихідний код сторінки (у більшості браузерів працює комбінація Ctrl+U).
    У самому низу вихідного коду сторінки ви побачите розділ “Performance optimized by W3 Total Cache”. Важливо, щоб рядок Page Caching using memcached, а навпроти рядка Engine було вказано memcached, це говорить нам про те, що кешування працює і налаштовано правильно.

WP Rocket – платний

WP Rocket – один із найкращих платних плагінів для кешування і ми активно використовуємо його у своїх проектах. Він коштує від 49 $ і купити його можна за посиланням . За замовчуванням він не підтримує роботу з memcached, тому потрібно встановити додатковий плагін: Memcached Redux .

  1. Встановіть плагіни WP Rocket та Memcached Redux, але не активуйте плагін Memcached Redux.
  2. Скопіюйте файл object-cache.php з папки /wp-content/plugins/memcached-redux/ до папки wp-content .

 Хостинг
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?