Реєстрація домену feedback

Що таке домен .feedback?

З першого погляду домен .FEEDBACK говорить Інтернету, хто ви і яка ваша ціль. Збір відгуків клієнтів – безцінний ресурс для компаній. Домен .FEEBACK – це не просто місце, де можна висловити свої претензії в Інтернеті. Як позитивні, так і негативні відгуки мають своє застосування в оцінці того, де стоїть ваш бренд в очах споживачів. Домен .FEEDBACK сприяє чесному та відкритому спілкуванню, перетворюючи критиків на захисників бренду та покращуючи управління взаємовідносинами з клієнтами.

Домен .FEEBACK працює на маркетинг та просування як рекламний інструмент, який ставить потенційних клієнтів перед відмінними відгуками та свідоцтвами про ваш бізнес. Домен .FEEDBACK постачається з безкоштовним хостингом, що полегшує роботу сайту відгуків. Якщо ви хочете розмістити свій сайт в іншому місці, вам необхідно забезпечити веб-сторінку, де відвідувачі зможуть залишати відгуки. Всі бренди, що реєструють домени .FEEDBACK, проходять верифікацію, що говорить світові та потенційним клієнтам про те, що ви є надійним джерелом чесних відгуків.

Доменне ім’я .FEEDBACK є коротким, професійним і таким, що запам’ятовується, що допоможе вам підвищити рейтинг у пошукових системах завдяки ключовим словам, що містяться безпосередньо в URL. Майбутнє Інтернету – це нові та точні доменні імена, які дають клієнтам уявлення про ваш бренд ще до того, як вони відвідають ваш сайт. Заявіть про себе як про лідера, який прагне покращити імідж вашого бренду та взаємини з клієнтами за допомогою домену .FEEDBACK – найчеснішого домену на ринку!

Домен feedback підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену feedback складає 33.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.feedback
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену feedback

Наименование доменной зоныfeedback
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.feedback
Правила доменной зоныhttp://centralnic.com/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена33.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я feedback

1 год2 года3 года
33.50 $66.00 $99.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні feedback

.feedback
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен feedback

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніfeedback є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніfeedback має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .feedback . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніfeedback – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену feedback

Весь процес реєстрації доменуfeedback зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніfeedback . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуfeedback . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменfeedback . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменfeedback автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).