+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену degree

Чому варто вибрати домен .DEGREE?

Заявіть про свій ступінь .degree та просвітите світ за своїм спеціалізованим предметом. Домен верхнього рівня (TLD) .degree відмінно підходить для тих, хто працює у сфері вищої освіти, будь то просування вашого університету або програми здобуття ступеня.

Чи підходить мені доменне розширення .DEGREE?

Домен верхнього рівня .degree підходить для будь-якого веб-сайту, пов’язаного з освітою, від університетів та онлайн-коледжів до академічних рекомендацій та постачальників студентських кредитів. Купуйте доменне ім’я .degree та зверніться до студентів вже сьогодні.

Домен degree підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену degree складає52.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену degree

Найменування доменної зониdegree
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.degree
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену52.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я degree

1 рік2 роки3 роки
52.50 $104.00 $156.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні degree

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен degree

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніdegree має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .degree . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніdegree є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніdegree – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену degree

Весь процес реєстрації доменуdegree зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніdegree . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуdegree . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменdegree . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменdegree автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).